O cemu mastate?

LindaLee

Elita
Poruka
22.197
znam da svi ovde vole da cuvaju ono iskonsko dete u sebi:mrgreen: pa shodno tome verovatno i mastate:)
pa ono,kakve su vam mastarije?i kad se time bavite?
e ovako ja:najvise mastam pred spavanje,i neke prijatne stvai cine da se opustim i lakse zaspim desava se i da mastam iz besa,to su malo agresivnije vizije
napisacu vam nekoliko mastarija:rumenko:
najomiljenija su mi putovanja,razne destinacije,odmor od mesec dana,egzoticna ostrva,indija,ili njujork,bele plaze i licna posluga,koja mi donosi sta pozelim,i masaze kad pozelim.
u red naucne fantastike spada isto da sam jos veca ribetina nego sto jesam:rumenko: tj kako cu da smrsam,i smanjim sise,pa ce kosa da mi postane gusca a i nesto sam pocrnela i tako to
klasicna mastarija koja mi dodje povremeno kad se isfrustriram zeleci nesto skupo je sedmica na lotou,i kako raspodeliti lovu,da li reci familji,jer na kraju nekako mi uvek fali za nesto:confused:
onda ima i eroCka mastarija a to su 3 muza:rumenko:
poslovna mastarija je kad me ovi na poslu iznerviraju,onda planiram da radim u zatvoru ,i nema pi.zd.ica ko ovde gde radim nego rad red i disciplina:evil: jednom je malo falilo da posaljem kandidaturu za konkurs
eto tako za pocetak,ima ih jos ali cekam vas da vidim da li cu da se izblamiram
 
Pa isto tako neko putovanje..to jes u jednom pravcu i nadoknada za ovaj zivot iz 'bajke':lol:neki dvorac..kom bi se prilazilo kroz gust drvored da se ne ocekuje taj raj i padne na dupe..neki stari automobil i par konja
 
Uh ja cesto mastam da mi neko dodje na zicer. Posto u rl nisam osvetoljubiva, mislim, jesam ali to ne sprovodim u delo, hmmm, onda cesto zamisljam situacije u kojima dodje onih mojih 5 minuta ;).
I budem nevidjena gadura kao u trecerazrednim filmovima. To valjda sto nikad na kraju ne budem gadura prema onima koji su zasluzili.
 
Uh ja cesto mastam da mi neko dodje na zicer. Posto u rl nisam osvetoljubiva, mislim, jesam ali to ne sprovodim u delo, hmmm, onda cesto zamisljam situacije u kojima dodje onih mojih 5 minuta ;).
I budem nevidjena gadura kao u trecerazrednim filmovima. To valjda sto nikad na kraju ne budem gadura prema onima koji su zasluzili.
hahaha daa ,ovo je sjajno,a dijalog se nekako uvek namesti da ovaj drugi ostane bez reci:lol:
 
Hm, nikad bre nesto ne mastam to toliko.. Obicno neki love dreams :aha: On, ja, ludilo neko od ljubavi, ali to su vise oblaci i sedmo nebo nego mastanja :zaljubljena:
A ovako - pa kao neki cool zivot ali totalno realan, ali filmski.. :rumenko: Sto kaze Linda, valjda se necu izblamiram, ali jos sam mala pa mi je oprosteno :rumenko:
Neki strava urban stancic u Bg, puni ormari , i cipelarnici , Prada, D&G , and co ( muza tu nigde nema nesto mnogo odvajam mastu i snove :think: :mrgreen: )
A ovako bajkovito.. Pa neka egzoticna ostrva, hlade me lepezama..I cesto kako se svetim nekom :manikir: :lol:
 
Da imam mnooogo novca i da ga uložim u azil za životinje - da skupljam kuce i mace sa ulice i da smanjim broj lutalica.
Da uzmem jednu narandžastu macu, a da se moj pas ne ljuti ( ovo je SF).
Da se jedan moj bivši vrati i da živimo srećno do kraja života.
trojka..:rumenko::mrgreen::per:
 
Ja sam rak, ja i ne razlikujem mastu od stvarnosti. :lol:

Mastam o nekom stancicu u nekom centru nekog bucnog grada gde nikad nije tisina i gde ne mozes imati osecaj da si sam ni u noci ni po danu.
Mastam da imam mnogo novca, da zapocnem neki mali ali sasvim samostalan posao od cije zarade bih zivela normalno bez trzavica a od ostatka sklonjenog u stranu uzivala jednom godisnje krstareci Volgom.
Mastam da su mi deca vec odrasla ( a ja jos uvek imam 35 :) ) i da su postali ljudi u pravom smislu te reci.
Mastam i da sam rodjena u neko drugo vreme na nekom drugom mestu. Mastam da se vracam u proslost i donosim neke drugacije odluke. Mastam svasta, ponekad mastam i o tome kako bi mi bilo lepo da se nikad nisam ni rodila. :(
 
Ja sam rak, ja i ne razlikujem mastu od stvarnosti. :lol:

Mastam o nekom stancicu u nekom centru nekog bucnog grada gde nikad nije tisina i gde ne mozes imati osecaj da si sam ni u noci ni po danu.
Mastam da imam mnogo novca, da zapocnem neki mali ali sasvim samostalan posao od cije zarade bih zivela normalno bez trzavica a od ostatka sklonjenog u stranu uzivala jednom godisnje krstareci Volgom.
Mastam da su mi deca vec odrasla ( a ja jos uvek imam 35 :) ) i da su postali ljudi u pravom smislu te reci.
Mastam i da sam rodjena u neko drugo vreme na nekom drugom mestu. Mastam da se vracam u proslost i donosim neke drugacije odluke. Mastam svasta, ponekad mastam i o tome kako bi mi bilo lepo da se nikad nisam ni rodila. :(

:roll: mislim, uz priloženu sliku, možda bih mogao da te uzmem kao onu koja po mojim uputama kuca postove. Bili bi vedriji :lol:
 
Маштам о некој седмици на лотоу...додуше не играм лото нити ишта слично, али уредно маштам...:mrgreen:

Добро, једем Фрикомове сладоледе и маштам о томе да добијем, рецимо, 100 иљада евра... Па онда кренем да трошим ту лову: прво бих најужу фамилију (нас 7:), а у бољој варијанти 8 ;) ) повела на неко егзотично путовање, а маторце послала у неку бању....онда бих тај новац некако разделила...хмммм...:think:.....ту већ долазим до тога да ми је стотка мало, боље 200! После путовања део бих дала сестрићима, део маторцима, део сестри и зету, а купила бих и неки ауто једној особи којој сам давно то обећала.... Ебига, мало је 200 за то, нека буде 300! Онда бих део лове склонила са стране за школовање деце...а онда бих купила кућицу....или плац и сазидала једну дивну монтажну кућу коју већ дуго гледам....:).. Али, ако хоћу и да је опремим - онда би ми требало бар 400 000.:think:
Добро, дакле 400 иљада!
Направим ту кућу, приземну, не много велику....а онда је уређујем...купујем намештај, уређаје...бирам плочице за купатило и џакузи каду...и бирам саксије од глине у којима бих гајила мушкатле...и сејем траву по дворишту....и наручујем капију од кованог гвожђа...:)
...И онда поподне изађем на своју терасицу препуну мушкатли, седнем у своју плетену гарнитуру и пијем кафицу...:)

Ал сам маштовита, еботеее! :confused:
 
ma meni treba makar 2 mil
evra mislim.
1 mil da obezbedim sve moje
1 mil da kuliram
da obidjem svet.
ti si uvek tu negde, ides sa mnom:lol:
kad ne vodim nekog drugog:rumenko:
erocke mastarije su mi sve redje
valjda zato sto sam se uverila da su najbolje najjednostavnije stvari
ima jos jedna, koja me intrigira.mislim, mastarija..erocka:whistling:
ali to i nije mastarija nego namera:lol:
 

Back
Top