Trazena roba

Poruka
16.002
Danas mi je bila na kafi jedna komsinica. U stvari, ona je zena od tipa koji mi se svidja i rekla mi je zastrsujucu vest.

Jao, Pevacice, ne znam sta cu!? Neka mala je naredila mom muzu, da pocene da ide u teretanu, da se modernije oblaci, kupio je nekoliko sorceva i kosulja, novi pribor za brijanje, elektricnu masinicu, aftersejvove, parfeme, kupke. Kupio je nekoliko pari novih cipela, kozne, italijanske, sportske cipele, patike. Potpuno ga je zaludela. Potpuno je poceo da prati modu.

Ja sam se iznenadila i pitala je ko je je ta mala, da li zna nesto (jer sam pocela da kipim od ljubomore) o njoj. Ona mi je rekla:

Mala radi kao pevacica, tako je tvojih godina. Ne znam mnogo o njoj samo sam saznala dok je pricao u snu. Nosi roze mini suknjice, stiklice i jako je moderna. Zavodi starije muskarce. Cak je dok je buncao rekao da bi sve ostavio zbog nje. Izgleda da ima i decka, koji je bogat. Kuku, Pevacice, sta da radim? Ti si tako postena, iskrena i nevina, kako nisu sve pevacice kao ti.

Ja se pitam sta da ja radim? Koja li se to mala petlja u moj zivot i hoce da se smuva sa covekom mog zivota? Kada sam mu ja to sve predlozila, on nije nesto reagovao. Cak sam i vas, drugari, pitala da ga nisam mozda previse pritisla sa zahtevima. Secate li se tema "Promena"? Ko li je ta mala, kad je samo uhvatim.

Da li se i vama nekada dogodilo tako nesto? Taman sredite nekog frajera, a upadne vam druga u makazice.
 
Fenomenalna kombinacija. Komsinica ima muza, muz novu ribu iz tvoje branse, komsinica ima tebe - drugaricu, a ti bi njenoga muza pa ti sad smeta drugarica pevacica - sadasnja svalerka muza tvoje komsinice, izabranika srca tvoga, a nas drugare forumare vapajem zoves.... Uh... Teska, teska situacija, ja da ti kazem... Mogla bi tu jedna lepa serija, po uzoru na one spanske, da se napravi, pare da namlatis, sestro slatka :aha:.

Mozda mala sto kidise na komsu bolje peva od tebe, ne cuva nevinost za stare dane...pa te je potisnula s povrsine ko kamen - kupus za kiseljenje, kad se lepo namesti u kacu i sve pod njim potone. Buc... Sta ces... Mozda ces vise srece imati sa muzem neke druge komsinice...:neutral:.
 
Danas mi je bila na kafi jedna komsinica. U stvari, ona je zena od tipa koji mi se svidja i rekla mi je zastrsujucu vest.



Ja sam se iznenadila i pitala je ko je je ta mala, da li zna nesto (jer sam pocela da kipim od ljubomore) o njoj. Ona mi je rekla:



Ja se pitam sta da ja radim? Koja li se to mala petlja u moj zivot i hoce da se smuva sa covekom mog zivota? Kada sam mu ja to sve predlozila, on nije nesto reagovao. Cak sam i vas, drugari, pitala da ga nisam mozda previse pritisla sa zahtevima. Secate li se tema "Promena"? Ko li je ta mala, kad je samo uhvatim.

Da li se i vama nekada dogodilo tako nesto? Taman sredite nekog frajera, a upadne vam druga u makazice.

Ti si se bas iszvestila... Imas i citate i svom prvom postu... Svaka cast...

Zanimljivo, zanimljivo... Ne rece nam sta je bilo kad si se probudila... Mokar jastuk...
 
Ja sam ovog zacrtala. Moj i niciji vise. Zbog njega sam zrtvovala mnoge svoje principe. A spremna sam i na jos vise. Nece se ta mala, tako lako izvuci.

Pazi da ne pogazis i veru...

Nego, sto ti lepo ne pustis da ga ta mala skroz promeni... Da bude tip-top... pa ti onda uskocis i zgrabis ga... Sta ce ti sada dok jos nije sredjen... Ne moze par novih cipela i kosulja da ga promeni za dan dva... Tiha voda breg roni...
 
Eto, sada mozes da mi se podsmevas do mile volje. Meni nije do zivota.
Ti imas devojku sest godina, tebi vise nista ne treba u zivotu. Zamisli da se ja tako vucaram sa nekim, pa kad raskinem gde sam bila, sta sam radila. Ovako mi se ova mala upetljala i upropastila vecerasnji nastup. Ne mogu ni da pevam.

Ma sta imas i da pevas... Obuci onu tvoju sado mazo varijantu i samo defiluj...
 

Back
Top