Vilijam Voker

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
Ja koji retko upotrebljavam izraz "srbomrzac",sada moram da je iskoristim i da oko ove stvari uđem u slogu s vama,nacionalistima.

Ova anti-srpska gnjida i jedan od najvećih kretena,koji ni 0%ne zaslužuje da bude nazivan diplomatom je ustvari ponajviše kriv za bombardovanje,a mi za to uvek okrivljujemo Havijera Solanu.

Voker je preneo Amerikancima o "zverstvima" srpske vojske nad "ne naoružanim civilima" u Račku.Prijavio je to SAD-u 16.Januara 1999.,pošto je imao "ekspediciju" dan pre(15.Januara 1999.)

Možete videti koliko nas mrzi po tome što ja poštujem i cenim i gospodina Ahtisarija i gospodina Rohana,ali ovo đubre ne mogu da cenim!
 
Dosadan si više.Kako ti više nije jasno da su svi američki političari od senatora i kongresmena do predsednika države krvoloci koji ostatak Sveta smatraju za svoje igralište?
 
Ja koji retko upotrebljavam izraz "srbomrzac",sada moram da je iskoristim i da oko ove stvari uđem u slogu s vama,nacionalistima.

Ova anti-srpska gnjida i jedan od najvećih kretena,koji ni 0%ne zaslužuje da bude nazivan diplomatom je ustvari ponajviše kriv za bombardovanje,a mi za to uvek okrivljujemo Havijera Solanu.

Voker je preneo Amerikancima o "zverstvima" srpske vojske nad "ne naoružanim civilima" u Račku.Prijavio je to SAD-u 16.Januara 1999.,pošto je imao "ekspediciju" dan pre(15.Januara 1999.)

Možete videti koliko nas mrzi po tome što ja poštujem i cenim i gospodina Ahtisarija i gospodina Rohana,ali ovo đubre ne mogu da cenim!



Све су то иста сра*а различита паковања!
 
Све су то иста сра*а различита паковања!


Jeste,ali Solana je počeo bombardovanje jer mu je Voker javio da je u Račku počinjen zločin protiv čovečnosti!!!

I šta je mogao Solana,ako mu je jedan od najuglednjih američkih diplomata i predsednik OEBS-a,takođe bivši ambasador u El Salvadoru,rekao da je srpska vojska nemilosrdno postreljala nenaouražane civile!:D
 
Pa nije ni Seljana nevinašce. Vrlo elegantno i diplomatski je razj*ebao Saveznu Republiku Jugoslaviju, on je predložio bio da se Jugoslavija preimenuje u državnu zajednicu Srbije i Crne Gore, što je bio jedan od glavnih koraka u rasturanju države. A kad su Šiptari proglasili nezavisnost on je išao da čestita i da se cmače sa teroristima. Kako bi se njemu dopalo da Baskija proglasi nezavisnost pa da neko od državnih zvaničnika Srbije ide da čestita njima nezavisnost?

Što se tiče bombardovanja, trebalo je da se sazovu sednice Saveta Bezbednosti i Ujedinjenih Nacija, a ne 50. je rođendan Nato-u, aj da malo ratujemo, bombardujte Srbiju!
 
Poslednja izmena:
Pa nije ni Seljana nevinašce. Vrlo elegantno i diplomatski je razj*ebao Saveznu Republiku Jugoslaviju, on je predložio bio da se Jugoslavija preimenuje u državnu zajednicu Srbije i Crne Gore, što je bio jedan od glavnih koraka u rasturanju države. A kad su Šiptari proglasili nezavisnost on je išao da čestita i da se cmače sa teroristima. Kako bi se njemu dopalo da Baskija proglasi nezavisnost pa da neko od državnih zvaničnika Srbije ide da čestita njima nezavisnost?

Što se tiče bombardovanja, trebalo je da se sazovu sednice Saveta Bezbednosti i Ujedinjenih Nacija, a ne 50. je rođendan Nato-u, aj da malo ratujemo, bombardujte Srbiju!

Tačno,ali ovaj Clinton...On je ovo poredio sa Holocaustom,a sad ide u Indoneziju sa Rohanom i Išingerom i trudi se da ih natera da priznaju Kosowo...

Mada aktivni američki političar Ron Pol kaže da je 21.marta 1999.postojao telefonski razgovor između Bila i Hilari,i da mu je ona tu rekla da na kraju 20.veka nije normalno da se dešavaju takvi ne-ljudski zločini,kao na Kosovu pa je on napao,za to nema dokaza...
voker%20vilijam.jpg
 
Pre bombardovanja su doneli odluku u skupstini Srbije da se protera VV iz Yugoslavije,i umesto da su ga glavacke izbacili,ta odluka je posle zamrznuta.

Jer pod VV,Vilijam VOker?:confused:

Ako jeste,zašto?Ništa nam nije radio pre bombardovanja?!:confused:

Ustvari,valjda je krajem 1997.imao misiju da pravi mir u mestima gde žive Srbi u Hrvatskoj,ali nije se istakao...Ali sada je potpuni srbofob...Budala jedna!!!

Ja kažem da je Voker minimalno pet puta krivlji od Solane!:cool:
 
Ja koji retko upotrebljavam izraz "srbomrzac",sada moram da je iskoristim i da oko ove stvari uđem u slogu s vama,nacionalistima.

Ova anti-srpska gnjida i jedan od najvećih kretena,koji ni 0%ne zaslužuje da bude nazivan diplomatom je ustvari ponajviše kriv za bombardovanje,a mi za to uvek okrivljujemo Havijera Solanu.

Voker je preneo Amerikancima o "zverstvima" srpske vojske nad "ne naoružanim civilima" u Račku.Prijavio je to SAD-u 16.Januara 1999.,pošto je imao "ekspediciju" dan pre(15.Januara 1999.)

Možete videti koliko nas mrzi po tome što ja poštujem i cenim i gospodina Ahtisarija i gospodina Rohana,ali ovo đubre ne mogu da cenim!

Da je LAGAO, bio bi Srboljub?! :think:
 
Da je LAGAO, bio bi Srboljub?! :think:

Pa i lagao je,rekao je da su nemilosrdni srpski vojnici nemilosrdno streljali oko 40 albanskih civila,naravno potpuno nedužnih.Ljudi su tu kopali zemlju,a ovi došli i izbušili ih metcima,onako iz čista mira.To je bio izveštaj.

A istina je otkrivena kasnije,radilo se o vojnom okršaju između KLA i VJ-a.

@Danny-Si spavao s njim?:per:

@Tema-Kome je pretio?:confused:
 
Ja koji retko upotrebljavam izraz "srbomrzac",sada moram da je iskoristim i da oko ove stvari uđem u slogu s vama,nacionalistima.

Ova anti-srpska gnjida i jedan od najvećih kretena,koji ni 0%ne zaslužuje da bude nazivan diplomatom je ustvari ponajviše kriv za bombardovanje,a mi za to uvek okrivljujemo Havijera Solanu.

Voker je preneo Amerikancima o "zverstvima" srpske vojske nad "ne naoružanim civilima" u Račku.Prijavio je to SAD-u 16.Januara 1999.,pošto je imao "ekspediciju" dan pre(15.Januara 1999.)

Možete videti koliko nas mrzi po tome što ja poštujem i cenim i gospodina Ahtisarija i gospodina Rohana,ali ovo đubre ne mogu da cenim!

Nikada Srbi nece shvatiti da u Americi politiku NE VODE POJEDINCI.

Njihovi politicari dobiju napismeno sta treba da ODGLUME pred svetom.

Ukljucujuci Predsednika.

One, koji istinski odlucuju, nikada niste videli ni culi za njih.
 

Back
Top