NE KUPUJTE NISTA hrvatsko.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne kupujem skoro nista,ali samo zato sto nemaju neki kvalitet u odnosu na dr.sto se nudi,a i preskupi su.Otprilike kao i sa njihovim morem.

Par primera :

vegeta-zacin c
frikom-delta (sladoled)
jana-aqva viva..

Jedino priznajem bajadere,ali i one su preskupe pa posto u BG ima specijalizovanih prodavnica domace cokolade ili one belgijske-kad mi se bas daju pare za to kupim pravu belgijsku..:)
 
Ja ne kupujem skoro nista,ali samo zato sto nemaju neki kvalitet u odnosu na dr.sto se nudi,a i preskupi su.Otprilike kao i sa njihovim morem.

Par primera :

vegeta-zacin c
frikom-delta (sladoled)
jana-aqva viva..

Jedino priznajem bajadere,ali i one su preskupe pa posto u BG ima specijalizovanih prodavnica domace cokolade ili one belgijske-kad mi se bas daju pare za to kupim pravu belgijsku..:)

Ja vidim da ove naše fensi ribe ,po gradu, kad idu u šoping, a kad je velika žega, nose u ruci male flašice "Jana", sa okusom jagode ili sl. Ni jedna ne nosi litar i po Hebu...:lol:
 
Ja vidim da ove naše fensi ribe ,po gradu, kad idu u šoping, a kad je velika žega, nose u ruci male flašice "Jana", sa okusom jagode ili sl. Ni jedna ne nosi litar i po Hebu...:lol:

Daco, u Nisu niste dovoljno obavesteni da je npr.Aqva viva trenutno najbolja voda na nasem trzistu.Podhitno javi svojim drugaricama da se ne truju dzaba neproverenim uvoznim vodama...:hvala:
 
U supermarketima danima gledam kako nas spopadaju razni promoteri sa akcijama da kupujemo hrvatske proizvode.Ljudi ne kupujte nista od zlikovaca koji su nas klali i koji nam samo zlo misle,ja sam licno bacio casu njihovog smrdljivog soka u lice jednoj navalentnoj promoterki koja nije htela da me se okani nudeci mi to djubre da probam posto poto.

U neku ruku smo kolege. Samo ja ne kupujem srpske proizvode :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top