Plišano prase prognano iz Sarajeva

Bio sam pre par meseci i nisam mogao čudu da se načudim da u jednom glavnom gradu jedne evropske države (pa makar to bili Sarajevo i Bosna) vladaju tako primitivna pravila. Strašno je i to što se niko ne buni protiv toga.

Može se piti samo bezalkoholno pivo :lol:

Iskreno, ovo je skandalozno. I onda se ljudi čude i smenjuju naše političare koji kažu da je BiH podeljeno društvo :roll:
 
Bio sam pre par meseci i nisam mogao čudu da se načudim da u jednom glavnom gradu jedne evropske države (pa makar to bili Sarajevo i Bosna) vladaju tako primitivna pravila. Strašno je i to što se niko ne buni protiv toga.

Može se piti samo bezalkoholno pivo :lol:

Iskreno, ovo je skandalozno. I onda se ljudi čude i smenjuju naše političare koji kažu da je BiH podeljeno društvo :roll:

Izgleda nijesi zalazio duboko, ima "nevjernika" koji sluze i alkoholna pica, moras samo malo da se potrudis... :D
 
Izgleda nijesi zalazio duboko, ima "nevjernika" koji sluze i alkoholna pica, moras samo malo da se potrudis... :D

Naravno da ima ljudi koji se ne ograničavaju, ali nije u tome poenta. Poenta je da je taj BBI centar, iako privatno vlasništvo, ipak javno mesto. Kao takvo trebalo bi da se pridržava zakona, a zakoni su jasni - svako stariji od 18 godina može da kupi i konzumira alkohol.

Ne samo da se ne može kupiti alkohol u kafićima, već se ne može kupiti ni u samoposluzi Konzum (u Srbiji Idea) koja je u prizemlju.

E sada, oni to mogu mazati čime žele i kako žele, ali je činjenica da se alkohol ne konzumira pod uticajem zakona koji vladaju u Saudijskoj Arabiji, čijim kapitalom je i napravljen taj trgovački centar.
 
Bio sam pre par meseci i nisam mogao čudu da se načudim da u jednom glavnom gradu jedne evropske države (pa makar to bili Sarajevo i Bosna) vladaju tako primitivna pravila. Strašno je i to što se niko ne buni protiv toga.

Može se piti samo bezalkoholno pivo :lol:

Iskreno, ovo je skandalozno. I onda se ljudi čude i smenjuju naše političare koji kažu da je BiH podeljeno društvo :roll:

Kakve ti je ovo prica? :lol: Prosle sedmice sam bio dva puta u Sarajevu i popio sam Guinness u sred starog dijela grada.

I bogami je bio sve samo ne bezalkoholan. :D A supermarketi i restorani su najnormalnije puni piva, izmedju ostalog i - sarajevskog. Nije im lose pivo.

A sad, ako je otvoren neki privatni objekat u kojem vlasnik zabranjuje alkohol - to je njegovo pravo, jel.
 
Bio sam pre par meseci i nisam mogao čudu da se načudim da u jednom glavnom gradu jedne evropske države (pa makar to bili Sarajevo i Bosna) vladaju tako primitivna pravila. Strašno je i to što se niko ne buni protiv toga.

Može se piti samo bezalkoholno pivo :lol:

Iskreno, ovo je skandalozno. I onda se ljudi čude i smenjuju naše političare koji kažu da je BiH podeljeno društvo :roll:

A onda neko kaze da je Dodik preagresivan?! :eek: :p
 
Kakve ti je ovo prica? :lol: Prosle sedmice sam bio dva puta u Sarajevu i popio sam Guinness u sred starog dijela grada.

I bogami je bio sve samo ne bezalkoholan. :D A supermarketi i restorani su najnormalnije puni piva, izmedju ostalog i - sarajevskog. Nije im lose pivo.

A sad, ako je otvoren neki privatni objekat u kojem vlasnik zabranjuje alkohol - to je njegovo pravo, jel.

Kako god ti kažeš komšija. Uživaj u pivu dok možeš. Možda ćeš ubrzo morati navraćati do nas na Pale na jedan Nektar ako Saudijci bace pogled na Sarajevsku pivaru i pretvore je u fabriku za flaširanje nadaleko poznate sarajevske vode.
 
Па,не видим ништа лоше у томе што је забрањен алкохол.Камо среће да је и у Србији тако.Исто мислим и за дуван.Што се тиче играчке прасета,то је безвезе.Играчка се не једе.
 
Kako god ti kažeš komšija. Uživaj u pivu dok možeš. Možda ćeš ubrzo morati navraćati do nas na Pale na jedan Nektar ako Saudijci bace pogled na Sarajevsku pivaru i pretvore je u fabriku za flaširanje nadaleko poznate sarajevske vode.

Pa nemoj mi sad "kako god ti kazes, vidjecemo sta buducnost nosi, blabla". Kazem ti da sam na sred starog grada prije neki dan popio pivo najnormalnije kao i uvijek kad dodjem, plus Sarajevo ima svoju pivaru, dakle ne samo da prodaje nego i PROIZVODI pivo, sto se debelo kosi sa tvojom pricom. Sta cemo sad?


PS: dobar mi je i Nektar, glatko mi je bolji od Lava recimo.
 
Pa nemoj mi sad "kako god ti kazes, vidjecemo sta buducnost nosi, blabla". Kazem ti da sam na sred starog grada prije neki dan popio pivo najnormalnije kao i uvijek kad dodjem, plus Sarajevo ima svoju pivaru, dakle ne samo da prodaje nego i PROIZVODI pivo, sto se debelo kosi sa tvojom pricom. Sta cemo sad?


PS: dobar mi je i Nektar, glatko mi je bolji od Lava recimo.

:hahaha:
Ja kad sam prvi put pio Nektar, čudom sam se čudio kakav im je to naziv za pivo HEKTAR! Dok nisam skonto da je na ćirilici! :rotf::rotf:
 
O zabrani konzumiranja/kupovine alkohola u tom centru nije nista cudno, uprava ima svoj nacin (politiku) poslovanja...Npr. u Svedskoj alkohol se moze kupovati samo u specializovanim trgovinama a i papreno je skupo... Sto se tice igracke sasvim je preterano !!!

Ako ne kupis pivo na vreme ostade ti bez piva, a da popijes pivo u nekom trznom centru je ravan dobitku na lotou. Cene paprene, jeftinije se drogiras nego pijes pivo..uzas :)
Inace, moj glas ide peckom i jelenu !
 
Bio sam pre par meseci i nisam mogao čudu da se načudim da u jednom glavnom gradu jedne evropske države (pa makar to bili Sarajevo i Bosna) vladaju tako primitivna pravila. Strašno je i to što se niko ne buni protiv toga.

Može se piti samo bezalkoholno pivo :lol:

Iskreno, ovo je skandalozno. I onda se ljudi čude i smenjuju naše političare koji kažu da je BiH podeljeno društvo :roll:

ja pio Guineess u nekom ajris pabu valjda u onoj pesackoj ulici, Ferhadiji u nekom pasazu , pa se silazi dole , bas dobro mesto a cene smesne
tako da ne verujem da je svuda zabranjen alkohol nego verovatno u tom talibanskoh trznom centru
 

Back
Top