IMAGINE............

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Imagine there's no heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today...


Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...


Ovako je pevao neprevazidjeni John Lenon , dok mu neka dileja u New Yorku nije smestila metak u ledja........izgleda da je usud ljudskog roda da mu sudbinu odredjuju manijaci i ludaci umesto pesnika i umetnika............:think:

No, tema nije o John Lennonu ,nego , pogadjate sigurno ........o Srbistanu , zemlji cuda i buggie wonderlandu.........:super:

Zamislite ( kako rece pokojni John ) na trenutak da dva najuticajnija politicara u Srbistanu , a to su Bota i Toma , dva egzemplara egomanije, dozive neku mozdanu traumu , koja bi ih , bar na par godina napravila boljim ljudima i boljim politicarima............:think:

Zamislite da se dva egomanijaka , i dva narcisa , Bota i Toma .....dogovore i udju u koaliciju na svim nivoima , ali onako , iskreno i posteno.......pod uticajem te mozdane traume koja bi mogla biti prouzrokovana i lopatom ludog popa Baneta , ili na neki drugi nacin,,,,,,nije vazno..........

Zamislite da odluce , da sa tolikom vecinom , odjebu sve mini partije i mini ucenjivace , i samim tim smanje vladu na nivo normale a parlament prepolove .......da koristeci toliki uticaj i moc odluce da pretresu miskoviceve i bekove poslove , pa da ih lepo , kako zakon i pravda zapovedaju smeste na elektricnu stolicu , a pare konfiskuju i uloze u bolji zivot naroda koji predstavljaju.......

Zamislite da , kao Bugari, odluce da provedu akciju sest meseci gde ce policija moci svakoga ko vozi auto od 30 000 evra u ovoj vukoyebini gde masa gladuje da pita "odakle ti lova frajeru"???.........a da iza njih stoje Bota i Toma , i da ne moze neki lokalni partijski apratcik da ih udari po glavi sto su mu zaustavili sina u Porseu????

Zamislite sta bi sve moglo da krene na bolje u Srbistanu , samo da ova dva mentola nisu pismo i glava istog novcica???.........da se sloze i odluce da budu ljudi , bar na godinu dana.......?????

Mozda bi nakon nekog vremena Srbistan zasluzio ponovo da se zove Srbija......kao ona , nekada cenjena i postovana drzava na koju je ceo svet vec zaboravio.........:think:
 

Prvo, nemoj ti meni da pretis sa nekim cetnikom patriJotom koji bi se zvao Mark David.....:mrgreen:

Drugo.......inagadadavida je u originalu pesma od grupe "Iron Buterfly".......nemoj da mi ovde siris dezinformacije.........sludeces shabane........:mrgreen:

Marko Davidovic alias Mark David nije pripadnik originalnog cetnickog pokreta.

Nije mi bila namjera da nikoga da sludim kad oni slucaju Cecu.
U slucaju "Iron Butterfly" su nekakvi cetnici i to Charlie Marinkovich i Martin Gerschwitz. Onako masni i bradati. Pravi gibanicari.:mrgreen:
 
Imagine there's no heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today...


Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...


Ovako je pevao neprevazidjeni John Lenon , dok mu neka dileja u New Yorku nije smestila metak u ledja........izgleda da je usud ljudskog roda da mu sudbinu odredjuju manijaci i ludaci umesto pesnika i umetnika............:think:

No, tema nije o John Lennonu ,nego , pogadjate sigurno ........o Srbistanu , zemlji cuda i buggie wonderlandu.........:super:

Zamislite ( kako rece pokojni John ) na trenutak da dva najuticajnija politicara u Srbistanu , a to su Bota i Toma , dva egzemplara egomanije, dozive neku mozdanu traumu , koja bi ih , bar na par godina napravila boljim ljudima i boljim politicarima............:think:

Zamislite da se dva egomanijaka , i dva narcisa , Bota i Toma .....dogovore i udju u koaliciju na svim nivoima , ali onako , iskreno i posteno.......pod uticajem te mozdane traume koja bi mogla biti prouzrokovana i lopatom ludog popa Baneta , ili na neki drugi nacin,,,,,,nije vazno..........

Zamislite da odluce , da sa tolikom vecinom , odjebu sve mini partije i mini ucenjivace , i samim tim smanje vladu na nivo normale a parlament prepolove .......da koristeci toliki uticaj i moc odluce da pretresu miskoviceve i bekove poslove , pa da ih lepo , kako zakon i pravda zapovedaju smeste na elektricnu stolicu , a pare konfiskuju i uloze u bolji zivot naroda koji predstavljaju.......

Zamislite da , kao Bugari, odluce da provedu akciju sest meseci gde ce policija moci svakoga ko vozi auto od 30 000 evra u ovoj vukoyebini gde masa gladuje da pita "odakle ti lova frajeru"???.........a da iza njih stoje Bota i Toma , i da ne moze neki lokalni partijski apratcik da ih udari po glavi sto su mu zaustavili sina u Porseu????

Zamislite sta bi sve moglo da krene na bolje u Srbistanu , samo da ova dva mentola nisu pismo i glava istog novcica???.........da se sloze i odluce da budu ljudi , bar na godinu dana.......?????

Mozda bi nakon nekog vremena Srbistan zasluzio ponovo da se zove Srbija......kao ona , nekada cenjena i postovana drzava na koju je ceo svet vec zaboravio.........:think:


Ti si mi jedan od najmilijih krstaricinih forumasa. :)
Ali ozbiljno. Imas tako normalan view na sva sva sranja oko nas. :ok:
 
Da se vratimo na temu...........da li neko misli da bi Bota "gimme five" i Toma " gravedigger" mogli u slucaju nekog opakog tumora na mozgu da ipak odluce da izvedu Srbistan na zelenu granu???...........sada imaju moc da to urade........ne moze im niko nista ako se udruze , u interesu naroda i drzave............

Ako ne ucine to........mislim da im treba umesto onog nacrtanog falusa na sledecim izborima uvaliti pravi.........kada zinu da se smeju ko ludi na brasno........:evil:
 
Da se vratimo na temu...........da li neko misli da bi Bota "gimme five" i Toma " gravedigger" mogli u slucaju nekog opakog tumora na mozgu da ipak odluce da izvedu Srbistan na zelenu granu???...........sada imaju moc da to urade........ne moze im niko nista ako se udruze , u interesu naroda i drzave............

Ako ne ucine to........mislim da im treba umesto onog nacrtanog falusa na sledecim izborima uvaliti pravi.........kada zinu da se smeju ko ludi na brasno........:evil:

Naravno, ja mislim. Zašto ne?
Doduše meni su vrane popile mozak odavno, ali ipak, verujem u baš u takav ishod priče i to zato što je to ovoga puta, pre svega, i u njihovom ličnom interesu.

Opasna ti ova tema. Svi junaci nikom ponikoše :mrgreen:
 

Prvo, nemoj ti meni da pretis sa nekim cetnikom patriJotom koji bi se zvao Mark David.....:mrgreen:

Drugo.......inagadadavida je u originalu pesma od grupe "Iron Buterfly".......nemoj da mi ovde siris dezinformacije.........sludeces shabane........:mrgreen:

Neuki čovek ne zna da je Inagadadavida na listi pesama koje i danas izvodi grupa Slayer uživo :D Bio i video i slušao u Budimpešti....
 
Ne zelim da raspravljam o temi sa nekim ko jos evoluciono nije postao covek.
Zelim da mu kazem, da je krajnji bezobrazluk sto u pominjanju Srbije koristi rec Srbistan.
Prvi su to poceli momci koji su izuzetno inteligentni i koji su znali na koji nacin da "iznesu " to pominanje.

Ti na to nemas prava nikako..Ni sa intelektualnog ni sa moralnog aspekta.
SRAM TE BILO!

znas onaj fazon kada deda u autobusu kaze klincu ........"pomeri se da smestim kosti"......:D
a on sav uvredjen ........"sto da mi ga smestis , sta sam ti ja skrivio??":hahaha:
 
Imagine there's no heaven

Zamislite da , kao Bugari, odluce da provedu akciju sest meseci gde ce policija moci svakoga ko vozi auto od 30 000 evra u ovoj vukoyebini gde masa gladuje da pita "odakle ti lova frajeru"???.........a da iza njih stoje Bota i Toma , i da ne moze neki lokalni partijski apratcik da ih udari po glavi sto su mu zaustavili sina u Porseu????

think:



:lol::lol: 'Oće, ali šatro, kako ti ono lepo kažeš.
 
Da se vratimo na temu...........da li neko misli da bi Bota "gimme five" i Toma " gravedigger" mogli u slucaju nekog opakog tumora na mozgu da ipak odluce da izvedu Srbistan na zelenu granu???...........sada imaju moc da to urade........ne moze im niko nista ako se udruze , u interesu naroda i drzave............


тадић нема своје мишљење за њега мисле динкић и лобисти

он нема воље ни мушкости ни воље ни за шта осим да с***е вербално
 
Imagine there's no heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today...


Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...


Ovako je pevao neprevazidjeni John Lenon , dok mu neka dileja u New Yorku nije smestila metak u ledja........izgleda da je usud ljudskog roda da mu sudbinu odredjuju manijaci i ludaci umesto pesnika i umetnika............:think:

No, tema nije o John Lennonu ,nego , pogadjate sigurno ........o Srbistanu , zemlji cuda i buggie wonderlandu.........:super:

Zamislite ( kako rece pokojni John ) na trenutak da dva najuticajnija politicara u Srbistanu , a to su Bota i Toma , dva egzemplara egomanije, dozive neku mozdanu traumu , koja bi ih , bar na par godina napravila boljim ljudima i boljim politicarima............:think:

Zamislite da se dva egomanijaka , i dva narcisa , Bota i Toma .....dogovore i udju u koaliciju na svim nivoima , ali onako , iskreno i posteno.......pod uticajem te mozdane traume koja bi mogla biti prouzrokovana i lopatom ludog popa Baneta , ili na neki drugi nacin,,,,,,nije vazno..........

Zamislite da odluce , da sa tolikom vecinom , odjebu sve mini partije i mini ucenjivace , i samim tim smanje vladu na nivo normale a parlament prepolove .......da koristeci toliki uticaj i moc odluce da pretresu miskoviceve i bekove poslove , pa da ih lepo , kako zakon i pravda zapovedaju smeste na elektricnu stolicu , a pare konfiskuju i uloze u bolji zivot naroda koji predstavljaju.......

Zamislite da , kao Bugari, odluce da provedu akciju sest meseci gde ce policija moci svakoga ko vozi auto od 30 000 evra u ovoj vukoyebini gde masa gladuje da pita "odakle ti lova frajeru"???.........a da iza njih stoje Bota i Toma , i da ne moze neki lokalni partijski apratcik da ih udari po glavi sto su mu zaustavili sina u Porseu????

Zamislite sta bi sve moglo da krene na bolje u Srbistanu , samo da ova dva mentola nisu pismo i glava istog novcica???.........da se sloze i odluce da budu ljudi , bar na godinu dana.......?????

Mozda bi nakon nekog vremena Srbistan zasluzio ponovo da se zove Srbija......kao ona , nekada cenjena i postovana drzava na koju je ceo svet vec zaboravio.........:think:

Otkrio si toplu vodu.Izrazeno je kod nas(veoma) da kad se jedan uzdigne ostali su unapred spremni da ga scepaju i vrate nazad u ambis.
Aha srbi ce da se sloze......belive in a dream:rotf:
 
Poslednja izmena:
ididadaamin, jedan od retkih tvojih tema za koju mogu da kažem da se slažem u potpunosti. Šta treba da se desi da se ovi oljude ne znam, ali mi nešto kaže da se to neće desiti iz prostog razloga što su i jedan i drugi previše svezani s tajkunima. Neće valjda da seku ruku koja ih 'rani. Jedino rešenje je da dođu skroz novi ljudi...za šta treba da prođe još jedno minimum 5-6-7 leta...

A u međuvremenu predlažem masovni bojkot izbora. Ako shvate da ih narod neće takve kakvi su možda i ima šanse da se promene...
 

Back
Top