Kalkulacija...

Da li je veza u kojoj je prisutna neznost,poverenje,razumevanje i svi segmenti "dobrog"a lisena one ludjaske strasti i savrsenog sexa osudjena na propast..!Vasa misljenja..

nekako ovo prvo bez drugog ne ide, jer ako imam sa ženom sve ovo prvo što si navela, tad će i sex biti luudo dobar
ti si samo navela extremni slučaj platonskog i sexualnog
 
Naravno da nije osudjena na propast...jedini problem bi mogao biti ako neko od njih dvoje vremenom pozeli tu ludu strast i savrsen sex...pa to i nadje. Ali ako su u vezi koja je opisana oboje ispunjeni, nikada ne mora da propadne zarad bilo cega...
 
Da li je veza u kojoj je prisutna neznost,poverenje,razumevanje i svi segmenti "dobrog"a lisena one ludjaske strasti i savrsenog sexa osudjena na propast..!Vasa misljenja..

Osudjena je ..jer sve sto je pobrojano su uslov za dobru vezu..ili vezu uopste...bar kod mene .sve ide u paketu....mada ..postoje osobe kjoje imaju neke druge prioritete..kojima sve to nije najvaznije ..kod takvih je moguce..sve je moguce..ili..u nekim poznim godinama..kada vise sex nije primaran...kada strast umre...kada sve postaje prijateljstvo..tada je moguce..
 
Muuuaaahaaaaaa! Kakva glupost! Kod mene bez prvog nema drugog!

A zasto odmah glupooost:think:..recimo imala si savrsenog muskarca,sexualnu zver.. pre njega..toliko savrsenog da "boli"..(ali nije islo zbog nekih "prakticnih"razloga)..onda se pojavi muskarac koji te dize u zvezde ali uvek "kopka" to sto nije takoo dobar i iskusan lover..!?
 
Osudjena je ..jer sve sto je pobrojano su uslov za dobru vezu..ili vezu uopste...bar kod mene .sve ide u paketu....mada ..postoje osobe kjoje imaju neke druge prioritete..kojima sve to nije najvaznije ..kod takvih je moguce..sve je moguce..ili..u nekim poznim godinama..kada vise sex nije primaran...kada strast umre...kada sve postaje prijateljstvo..tada je moguce..

Da..upravo si ubola u srz..nekima bi bilo ne bitna ta vrhunska strast..a nekima koji imaju velike sexualne apetite verovatno bi to bila naj vaznija karika u odnosu dvoje ljudi...
 
A sta je to seksualna zver? :lol:
Ako ima razumevanja, neznosti i poverenja, a nema strasti, to je prijateljstvo.
Ne razumem kako da budem sa nekim prema kome ne osecam seksualnu strast, isto kao sto ne mogu da razumem vezu koja se zasniva na seksu, nerazumevanju i maltretu.
 
meni nekako drugo prostiče iz prvog
ne znam gde ste videli da je to odvojivo
osim u drugarstvu

p.s. ladno tek kad napisah videh da je Divlja rekla isto
a neću da izbrišem, želim da budem dokumentovana.
 
Poenta je da..realno znas da je neko dobar za tebe..dobar kao partner i "saputnik"..ali nesto ti neda da zaboravis nekoga sa kim si imao vrhunski sexualni zivot..ili se ovde radi o mazohizmu..ko zna..
 
Da li je veza u kojoj je prisutna neznost,poverenje,razumevanje i svi segmenti "dobrog"a lisena one ludjaske strasti i savrsenog sexa osudjena na propast..!Vasa misljenja..

meni jeste, sorry:confused:

ja u ovoj prici mogu da vidim sebe pored nekoga kad imamo po 60-70 godina i postanemo vise kao prijatelji, sa puno razumevanja i topline..hmh:confused:.
a sada, nema sanse, prvenstveno jer me ovako opisan odnos ne bi dovoljno ispunjavao, stavise, bio bi mi frustrirajuci:confused:
 

Back
Top