Template ...

malo ozbiljnije pitanje.. reci mi za sta ti zapravo treba template? mislim, ja koristim dreamweaver vec 3 godine, ali jednom nisam napravio template iz prostog razloga sto nisam imao potrebu.. u dreamweaveru ima lepo objasnjenje u help-u kako da ga uradis..


pozdrav
 
rossoner:
Radim na sajtu jednog cd kluba. Zove se ``Shark`` bavi se izdavanje ozvucenja, snimanjem mp3 cd-a ... No to nije ni vazno. Treba mi za to template.

Bi li ojasnio josh malo NA KOJI DEO STRANICE mislish da stavljash taj template (pozadina, odredjeni deo stranice...)
 
ok, ako je pozadina u pitanju onda je najbolje da to uradish u photoshopu/fireworksu.

znaci morash je osmisliti tako da se beskonacno moze ponavljati, ali da ne odskace sve jedno od drugog.

Ako budesh imao problema sa tim kad zavrsisi pozadinu probaj da je malo "podesis" a posle toga iskoristi css

pozdrav 8)
 
ok, ako je pozadina u pitanju onda je najbolje da to uradish u photoshopu/fireworksu.

znaci morash je osmisliti tako da se beskonacno moze ponavljati, ali da ne odskace sve jedno od drugog.

Ako budesh imao problema sa tim kad zavrsisi pozadinu probaj da je malo "podesis" a posle toga iskoristi css

pozdrav 8)

p.s. pozadina bi valjalo (ako je logotip u pitanju) da bude malo bledja od teksta , odnosno da tekst dolazi do izrazaja :wink:
 
Stvar je u tome shto sajt nema mnogo texta i zato mora dsa bude malo ``bolja`` pozadina. Znate na shto mislim (nadam se). Onda, ne volim da ubacham Flash animacije ali menu ja napravljen kao CD da se rotira i na njemu ono menmi opcije. Ipak taj Cd nemogu ``rasteci`` preko cijelog sajta. Onda josh jedan imam problem. Kada u photoshop napravim template, i kopiram ga na svaku stranu ono da je ista pozadina to mi je mnogo monotono, isto ono. Zato treba da napravim dobar. Moram da priznam, ipak, nemam ideju. Ovo shto sam do sad pravio od template-a se ovomo seto mu radim sajt obavezno ne svidja, a nezna ni on shto oce pa da predlozi. Slabo mi ide uklapanje boja na sajtu (template)...
 

Back
Top