Trazi se macence; djevojcica...drugarica za odraslog macka

Vragana ja imam, crnog, ociscenog od parazita, starog 2.5 meseca kako mi rece vet (ja mislila mladje mache, a ono nije :) ) , ali nije devojcica nego decko. Ja bi ga i sterilisala o svom trosku, ako hoce.

E da, vidis kako ne znam da reklamiram :D
Sretjko je mache koje smo nasli baceno na ulici, bio je sav istraumiran, ja ga uzela i donela kuci (klasika) i sada je mali prcoljkovic koji se juri sa moje dve odrasle macke, a najomiljeniji mu je moj macor Kuki, isto crn, ko da su cale i sin, vole se najvise na svetu, ovaj matori ga lize i licka...hotju reci vise voli macora nego macku Kristinu, ona ga bas ne ferma mnogo. Imam super veterinarku sa ordinacijom u komsiluku koja bi ga sterilisala, otjemo i da ga isporucimo na adresu sa sve masnom :D
Mislila sam da ga odvedem sestri u Nis, ali bilo bi bolje za njega, a i ja bih vise volela, ako bi ostao u Bg i izbegao voznju 3 cuke do tamo...
Ti vidi pa javi;) Evo slicice:

bje2yf.jpg


9se4y8.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo i ja da ponudim:

Cigići kod kojih hranim slepu kucu (postoji ta tema) imaju malo crno mrškasto mačence, od oko dva mseca. Sinoć sam ga videla. Zove se Tijana, ali može i da bude dečkić, bio je mrak. Ja bih u svakom slučaju htela da ga sklonim, jer oni žive uz prometnu ulicu, a nemaju ogradu.Kažu da je samo došetalo pre par dana (ja nisam bila tu)...

Druga ponuda je mačor ispred moje zgrade, koga je definitivno neko izbacio iz stano, jer nije normalno koliko je se mazi i kom pas stoji da dve zadnje noge, a prednjima se protegne uz onog ko ga mazi...

Pa eto...ponuda uvek ima
 
e, curke fala vam
naravno da bi najbolje bilo uzeti neko siroce s ulice, ali u nasem kraju nema
nesto macaka...msilim, psi/ljudi ih vrlo brzo... srede
mi Peru pokupili bukvalno u posljednjoj sekundi : (

e, mina aj daj na pp linak do te tvoje grupe
mrvica & cile dajte neku fotku te male Tijane...

izvinite sto to uopce trazim, al maca nije za mene
pa cisto da nesto pokazem

Gospodjice; macan je divan, al ovdje bi uzeli curicu posto djecaka
vec imaju (mada, ja mislim da to zapravo i nije toliko bitno....al opet...i to je super
posto se djecaci lakse udome...pa eto, neko oce curu...ja se ne bunim )

pogledala sam i ove malene kod gospodje Ljubice
pa cu danas odnijet fotke i kontakt
 
znaci, djevojcica...
imace super dom i drustvo (odraslog macana, sterilisanog...)

dajte neke kontakte i fotkice
jer ovo trazim za drugaricu...pa da joj imam sta pokazati

boja, izgled - nebitno...mada bas vole crne macke (macan je crn...)
zdravlje - bilo bi super da je vec jednom ciscena od parazita, al nema veze...samo kazite da znamo sta sve treba ;)

evo imam ja devojcicu
ociscena od parazita
ali tvoja drugarica bi morala da saceka jos dve tri nedelje,posto mal;a ima tek mesec dana...

devojcica je ona u pozadini sto sedi
mada nije crne boje,ali mozda joj se i svidi
 
ako si na facebook-u ima smnooogo maca na poklno u mojoj grupi kuce i mace na poklon..
mada bolje uzmi neku s ulicu koju niko ne cuva..ovu tijanu npr..

U pravu si Mina, Tijana živi bukvalno na ulici u Tošinom bunaru, gde jure kao nenormalni, u kao dvorištu, bez kapije. Nedavno sam tu pronašla zgaženu macu...prizor je bio stravičan, tu jurcaju kamioni, autobusi i cistere...bila je bukvalno istisnuta iz kože, ja ništa stravičnije nisam videla....:sad2:
 

Back
Top