Trazi se macence; djevojcica...drugarica za odraslog macka

ma ok,nije problem,nego mi nije jasno,cemu panika....dve nedelje nije ne znam koliki period...
ali ok,ako se njima zuri....


zato sto ih je frka;
jedna od njih putuje za 4 tjedna
macak je odrastao kod nje
a sad mora ostati s drugom sestrom...

boje se da ce bit strasno tuzan i otici da je "trazi" tj.
strah ih da ne odluta (mada su u stanu...al nikad ne znas ;
i moj Pero je pao kroz prozor dvaput : ((( )
i ne upadne u nevolju; tipa da se ne zna vratiti kuci...

ideja je da uzmu macu, curicu, kako bi macan imao novo drustvo...predmet interesovanja i...ljubavi...
i to sto prije kako bi se zblizili dok je macan pod nadzorom...24/7 da ne bi tu bilo nekih problemcica...

eto, o tome se radi
 
Ja razumem skroz...uvek sam imala dve mace, kad je jedna nestala (skitala je, jednog dana se nije vratila, trazila i trazila a macka kao da je isparila, ni les nisam nasla - sumnjam da su je komsije ubile ali...nemam dokaza:( ), dakle, trebalo je da putujem na more, Kristina ostala sama i isto tako mi je trebao drugar za nju - HITNO! Tako je dosao Kuki...debeli crni, dusa od machora :D
 
e ovo dvoje su poceli sami da vrse nuzdu...konacno.
Dala bih im malu sada,zato sto ona ne ume da jede normalno...ona uzme hranu,pa je sisa(to sam sinoc primetila) i posle kad valjda skapira da to nije bas kako treba,pocne da se dernja i trazi mi mleko.
Mleko za machice vise nemam,niti imam para da ga kupim.
Pa sam mislila,posto si rekla da su njihovog macana isto nasli tako malog,da uzmu nju pa da je hrane mlekom u pocetku dok ne nauci da jede.
Ja im dajem kravlje mleko,ali buduci da ona ne jede ovu drugu hranu kako treba,kravlje mleko nije dovoljno.
Sa njim nemam problema,on krka kao lud....
Pa eto,reci im da ako hoce da kupe mleko za nju,mogu da je uzmu odmah.
Ja zaista nemam pare za to mleko.
 
Poslednja izmena:
E ovako, Tijana, ipak nije Tijana, nego je dečkić, star oko 3-4 meseca i jako je HITNO da se što pre udomi!



Maca nije nikako, juče kada sam otišla kod vet. da je posetim, oni su je premestili u transporter i sva je jadna bila ulepljena. Poludela sam, non-stop je maukala dok je nisam izvadila. Pošto je tamo juče bila ludnica, nisam uspela da je vakcinišem i ostlo, danas posle posla ću, pa onda nazad na prometnu ulicu, šta ću, nemam je gde. Da, a sve to, pod uslovom da je još uvek tamo, jer smo je stavili u box na kraju i improvizovali nešto da ne može da izadje i iskoči kroz prozor....užas u svakom sl. a toliko je umiljata, stalno mi se motala oko nogu kad sa je izbavila odande.
 
Ja imam macu staru 7-8 meseci, potpuno crnu. Pretpostavljam da nisu zainteresovani, zato sto je malo starija, ali ipak sam se javila zato sto bih volela da malecku uzme bas neko ko vec ima macu, posto se ona nenormalno vezuje za druge macke. I ljude. Znam da bi patila ako ostane sama, zato je do sad nisam ni dala. Vakcinisana je i jako umiljata, evo ovde je njena tema (ona je na drugoj slici): http://forum.krstarica.com/threads/257545

Tu joj je dlaka malo svetlija, ali sada je potpuno crna, jedino sto na lopatici ima jedan pecat bez dlake velicine 2cm i vidi se kad joj se razgrne dlaka. Tu je imala cir kad je bila mala. I nazalost, zbog te bolesti je ostala jako sitna, prakticno zakrzljala... Iste je velicine kao na poslednjoj slici (sa zutim macorom), samo je skroz crna.
 

Back
Top