GDE SI BIO , PTICO.........

jeste li vec ratovali u zivotu??


  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .
Navlakusa je ovo druze..........Sto ga boli...gde je ko bio........mudri drze jezik za zubima...uskrati mu zadovoljstvo .....Tvoja drugarica MI.

ma ne beri brigu,prijateljice nasa...nije nikakva navlakusa vec cista provokacija,nama i onako sve pise u vojnoj knjizici...nema tu nikakvih tajni!
Provokatori i sluze tome da malo zatalasaju pa da se na kraju udave u tim istim talasima!Neko je provokator iz ubedjenja a neko po sluzbenoj duznosti!Ovi sto provociraju po sluzbenoj duznosti su ljudi koji nemaju svoje ja,bezlicni i bez svog identiteta...gomila mesa sa mozgom koji nije sposoban da razmislja vec samo da prihvata tudje stavove...sazaljevam ih jer nisu oni krivi sto im je priroda zakinula na onome sto ljude razlikuje od biljnog i zivotinjskog sveta!One iz ubedjenja mogu da razumem pa cak i da ispostujem njihovu sposobnost provociranja ako je ona izvedena na kulturan i pametan nacin!
 
ma ne beri brigu,prijateljice nasa...nije nikakva navlakusa vec cista provokacija,nama i onako sve pise u vojnoj knjizici...nema tu nikakvih tajni!
Provokatori i sluze tome da malo zatalasaju pa da se na kraju udave u tim istim talasima!Neko je provokator iz ubedjenja a neko po sluzbenoj duznosti!Ovi sto provociraju po sluzbenoj duznosti su ljudi koji nemaju svoje ja,bezlicni i bez svog identiteta...gomila mesa sa mozgom koji nije sposoban da razmislja vec samo da prihvata tudje stavove...sazaljevam ih jer nisu oni krivi sto im je priroda zakinula na onome sto ljude razlikuje od biljnog i zivotinjskog sveta!One iz ubedjenja mogu da razumem pa cak i da ispostujem njihovu sposobnost provociranja ako je ona izvedena na kulturan i pametan nacin!

Kako god im ime bilo -vonj.A za vonj je samo neophodno pranje.
 
zamisli...kao zensko nisam bila u ratu...ali sam bila u ratom zahvacenom podrucju...ne zato sto sam tamo zivela..vec zato sto sam isla da trazim svog tadasnjeg momka a sadasnejg muza,,,,jer nedeljama nismo imali vesti od njega...mobilisan je nocu u 2 sata, odveden...........prvo sam nekoliko nedelja trazila da saznam gde je odveden.a onda sam nedeljama radila na dozvolama da mogu da predjem preko........i nasla ga.....i zagrlila ga i plakala od srece sto je ziv.......reci nekog vojnika koje su tada izrecene........ .nikad u zivotu necu zaboraviti......snajka.....imala si srece.....i nikad se ne ponovilo........ne samo pakao djer gaj sume...vec pakao rata
skupila sam znaci hrabrosti i krenula tamo odakle nisam znala da li cu se vratiti ziva...moram priznati da to nisam radila zbog ljubavi prema Srbiji...vec......zbog ljubavi prema ocu svoje dece...i za moju decu i njega...to bih uvek uradila

jel 93 il 99?
 

Back
Top