HRANITE DECU ZA NEKI BUDUCI RAT...DOMACINI

DA LI BI POSLALI DETE U RAT ZA KOSOVO?


  • Ukupno glasova
    70
  • Anketa je zatvorena .

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Pretpostavljam da je san svakog dobrog patriJote , da ce jednoga lepog dana , onako visok i bled, na konju i sa zastavom u ruci , stati na proplanak iznad kosova polja, i sjurcati se u konacni , oslobodilacki juris , sekuci arnautima glave levo i desno.............

Naravno, cak i patriJote , u svom zanosu znaju da se to nece desiti bar sledecih 30 - 50 godina, ( a mozda ni tada ).......pa se postavlja pitanje, da li ce tada moci da zajasu konja sa uznapredovalim lubagom, reumom, slabim srcem i jos slabijom besikom........

Znaci , umesto danasnjih junaka, morace da ratuju njihova deca.......

Bas me interesuje koliko ima dilbera koji pretpostavljaju parce yebene teritorije, srpskoj mladosti i rodjenoj deci.....odnosno, koliko bi vas poslalo za 30 godina svoje sinove ili unuke u rat za kosovo???
 

Bas me interesuje koliko ima dilbera koji pretpostavljaju parce yebene teritorije, srpskoj mladosti i rodjenoj deci.....odnosno, koliko bi vas poslalo za 30 godina svoje sinove ili unuke u rat za kosovo???
Neće uopšte morati da idu u taj rat pošto će šiptari da se prošire na Vranje,Leskovac,Kuršumliju...prirodni prištaj nam je suviše u minusu.
 
Pretpostavljam da je san svakog dobrog patriJote , da ce jednoga lepog dana , onako visok i bled, na konju i sa zastavom u ruci , stati na proplanak iznad kosova polja, i sjurcati se u konacni , oslobodilacki juris , sekuci arnautima glave levo i desno.............

Naravno, cak i patriJote , u svom zanosu znaju da se to nece desiti bar sledecih 30 - 50 godina, ( a mozda ni tada ).......pa se postavlja pitanje, da li ce tada moci da zajasu konja sa uznapredovalim lubagom, reumom, slabim srcem i jos slabijom besikom........

Znaci , umesto danasnjih junaka, morace da ratuju njihova deca.......

Bas me interesuje koliko ima dilbera koji pretpostavljaju parce yebene teritorije, srpskoj mladosti i rodjenoj deci.....odnosno, koliko bi vas poslalo za 30 godina svoje sinove ili unuke u rat za kosovo???

Kosovo je deo Srbije, dakle ne vidim što ratovati za njega kad ono nije izvan Srbije. Zar ne?
 
Tema je toliko prljavo postavljena da gledajui sasvim realno i bez ikakvih predrasuda postavljac zasluzuje minimum uklanjanje sa foruma.

Anketa je tako postavljena da predstavi,da ako neko pusti dete da se odazove vojnom pozivu u cilju odbrane suvereniteta Srbije i svih nas znaci da mrzi svoje dete i da mu zeli smrt.

Ovakvu boleshtinu dugo vremena nisam video.
 
Pretpostavljam da je san svakog dobrog patriJote , da ce jednoga lepog dana , onako visok i bled, na konju i sa zastavom u ruci , stati na proplanak iznad kosova polja, i sjurcati se u konacni , oslobodilacki juris , sekuci arnautima glave levo i desno.............

Naravno, cak i patriJote , u svom zanosu znaju da se to nece desiti bar sledecih 30 - 50 godina, ( a mozda ni tada ).......pa se postavlja pitanje, da li ce tada moci da zajasu konja sa uznapredovalim lubagom, reumom, slabim srcem i jos slabijom besikom........

Znaci , umesto danasnjih junaka, morace da ratuju njihova deca.......

Bas me interesuje koliko ima dilbera koji pretpostavljaju parce yebene teritorije, srpskoj mladosti i rodjenoj deci.....odnosno, koliko bi vas poslalo za 30 godina svoje sinove ili unuke u rat za kosovo???


He...niti svetlog oruzija ,niti junaka...:D

Malo ovde mlate praznu slamu dobro sakriveni iza svojih ekrana.....jos kad se nakrkaju pasulja prebranca pa kada opletu,kao da ih gledam ,samo sto se nije zavijorila trobojnica na Kosovu polju,a jedan od njih nosi Tacijevu glavinu u rukama.....jos ako pasulj zaliju sa Smederevkom, Jelenom ili Veljinom mucenicom i Tirana je blizu....:eek::hahaha::rotf:
 
Poslednja izmena:
He...niti svetlog oruzija ,niti junaka...:D

Malo ovde mlate praznu slamu dobro sakriveni iza svojih ekrana.....jos kad se nakrkaju pasulja prebranca pa kada opletu,kao da ih gledam ,samo sto se nije zavijorila trobojnica na Kosovu polju,a jedan od njih nosi Tacije glavinu u rukama.....jos ako pasulj zaliju sa Smederevkom, Jelenom ili Veljinom mucenicom i Tirana je blizu....:eek::hahaha::rotf:

:dash:
 
Meni se čini da je ipak cilj nešto drugo - da svi kažu - ma ko 'ebe Kosovo.
Po meni to je debilno. Bilo bi mi prihvatljivo kada bi to bio neki svetski trend, da svi pevaju kad gube svoje teritorije i još budu srećni što su tako velikodušni.

Mi nista ne gubimo ali mozemo da dobijemo ,e sad sto to ne odgovara raznoraznim organizacijama koje zele da zauvek se odreknemo kosova da oni predju na druge teritorije ,ovako ovek moraju biti na oprezu jer se srbija tesko odrice necega sto je bilo tako bitnio za istoriju.
 
Као што су многи чули, поново ће бити организован Видовдански марш. На жалост, због обавеза нећу моћи да испратим цео марш онако како желим, али ћу 27. отићи у Косовску Митровицу ... на прославу Видовдана ... Да ли је то можда лоше? ... Сваки Србин би требало да оде на КиМ, па да онда прича да ли је Косово српско или није и да ли би се борио или не би за Косово ... Идите у Митровицу, примиће вас људи тамо као своје најрођеније ... А мање причајте...
 

Back
Top