Ja te ne bi vishe zadrzhavo....

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
znachi, brate, slushajte spiku, znachi oko mene svakim danom sve vishe ljubavnih problema, znachi jedan ortak plache jer ga ova ne ebava 2% (a teo bi 100%), drugi plache jer ga je ova odjebbala 100% (a teo bi 0%), treci plache jer je debeo i mlohav i glup i ne mozhe da nadje ribu...tih afiniteta mislim, naravno, s oproshtenjem, kako kazhe drug IMB, pardon IBM
kuda ide ovaj svet, el se sve oko ljubavi vrti? il je svrha malo hehe... :per::per:
Mene nije jasno :think:
 
Kod mene je slichno...
moja ortakinja se nalozhila na nekog lika i chula da se i ona njemu svidja,al nema m*** da joj pridje...
i po ceo dan samo o njemu... ja joj pricham neshto,neam pojma i ona odjednom ''nisam ga videla dva dana'',pricham joj neshto npr. o shkoli,ona meni u sred rechenice ''jao kako je lep'' :roll:
 
znachi, brate, slushajte spiku, znachi oko mene svakim danom sve vishe ljubavnih problema, znachi jedan ortak plache jer ga ova ne ebava 2% (a teo bi 100%), drugi plache jer ga je ova odjebbala 100% (a teo bi 0%), treci plache jer je debeo i mlohav i glup i ne mozhe da nadje ribu...tih afiniteta mislim, naravno, s oproshtenjem, kako kazhe drug IMB, pardon IBM
kuda ide ovaj svet, el se sve oko ljubavi vrti? il je svrha malo hehe... :per::per:
Mene nije jasno :think:

Kod mene je slichno...
moja ortakinja se nalozhila na nekog lika i chula da se i ona njemu svidja,al nema m*** da joj pridje...
i po ceo dan samo o njemu... ja joj pricham neshto,neam pojma i ona odjednom ''nisam ga videla dva dana'',pricham joj neshto npr. o shkoli,ona meni u sred rechenice ''jao kako je lep'' :roll:

Sve su to normalni procesi kroz kojih mora da se prodje.Ovo nije klise ali jednog dana ce to biti koliko sada tuzno toliko smesno za par godina i koliko danas vazno toliko kroz par godina normalno i nebitno....verujte mi na rec :)
 
znachi, brate, slushajte spiku, znachi oko mene svakim danom sve vishe ljubavnih problema, znachi jedan ortak plache jer ga ova ne ebava 2% (a teo bi 100%), drugi plache jer ga je ova odjebbala 100% (a teo bi 0%), treci plache jer je debeo i mlohav i glup i ne mozhe da nadje ribu...tih afiniteta mislim, naravno, s oproshtenjem, kako kazhe drug IMB, pardon IBM
kuda ide ovaj svet, el se sve oko ljubavi vrti? il je svrha malo hehe... :per::per:
Mene nije jasno :think:

:lol:

Vrti naravno. Ljudi imaju potrebu da nekom budu potrebni, da imaju neku svrhu u životu sem povećanja ugljen-dioksida, pravljenja otpada i prđenja. :confused:

Što se tiče debeljka... sad se setih one predstave: "Čiji sam ja komadić?" Šta znam, nek ode kod nutricioniste, skine salce i naće devojku.
 
Znas sta je...Neki bas imaju srece da iz prve ubodu 100% kompatibilnog/kompatibilnu,ali ako ubodes nekog/neku koja nije pravi/prava za tebe,mozete da se vucarate 100 godina,jednom to mora da pukne...Sad da vam trabunjam o svom iskustvu neću niti imam vremena,ali mogu vam reći da nakon jednog sna,probudio sam se kao druga ličnost,neki deo mene kao da je odumro,ni sebe više nisam poznavao i napravio sam revoluciju u odnosima prema nekim ženskama koje su neodlučne,nejasne,nedorečene,nepoznatog statusa,kao i ''drugova'',krvopija i stenica...Za neke se baš kajem,ali mislim da sam jednom morao da presečem i počnem nov,resetovan život...
 
Ja to ne gledam tako. Jednostavno i kad si samo zaljubljen i kada ne motzes i kada znas da tu nista nikad ne bi bilo, ja uzivam. Uzivam u pogrelu,osmehu,nenadanom susretu te neke osobe. Smaram i ja. Samo sto mnogo cesce ljudi meni pricaju o njihovim problemima. I sve savete im ja davam jer oni kao da su glupi pa ne znaju da misle. : P.
Ipak ja to volem da radim. ^.^
 
Ja ne znam gde vi nalazite te "kukavne" ljude :confused:
lično,većina mojih drugova/drugarica/ortaka/ortakinja/i tako,je ili u duuuuuuuuuuugoj vezi,što znači pre ko 3 meseca :mrgreen: ili su sami,al ne kukaju.
Obično sam ja bila ta koja kuka,dok nisam skontala u čemu je problem i sad me baš brige :D
Prvo sam kukala što sam sama,onda nisam bila sama 6 meseci i smučio mi se "zajednički život",tačnije ogadio mi se načisto i ne znam kad ću sledeći put biti s nekim duže od 7 dana,ali tako mi odgovara.
 

Back
Top