UKLETA MESTA U SRBIJI

Snake pit

Obećava
Poruka
71
Ako neko zna i siguran je da je cuo nesto vezano za paranormalne pojave u blizini vas ili negde neka mi javi.I da li verujete u postojanje paranormalnih pojava,ja nisam dok se nisam sam uverio?Postavicu slike i snimke sto sam zabelezio pa cete videti ili ko hoce da se pridruzi meni i mojoj grupici za istrazivanje neka izvoli.
 
Ispod planine Rtanj ostalo je nekoliko kristala ali su potopljeni u jezeru koje se takodje nalazi ispod planine. Postoji vise ulaza ali su oni dobro cuvani. Najmanji problem su uniforme bez oznaka a najveci u stvari neodredjena bica koja cuvaju razne prolaze. Rtanj ima vrlo slicnu shemu ispod planine kao i Keopsova *Chakra* piramida. Oba objekta imaju vodu kao amplifier s tim sto je Rtanj maskiran planinom.To mesto je vrlo znacajno za drako reptilsku populaciju zbog rituala ali je i problem istoj rasi iz razloga ne funkcionalnosti zavrsnih energetskih faza. Takodje postoji mreza starih rudnika koji se preplicu ispod same planine dok je u skorije vreme nadjen jedan prolaz koji je u drevno vreme izradjen tehnologijom laguma sa Malte. Stene su topljene i busene u zeljenim oblicima.
 
Poslednja izmena:
E hvala puno na informaciji,znacajna je a ranije nisam znao:D
A ja sam jos cuo mnogo glasina da se ispod trga u Uzicu krije citav sistem ,reza hodnika i prostorija,ima i mapa na samom tgu misteriozno uklesana u plocice,ako te zanima mogu ti poslati slike da probas da desifrujes,proveo sam tamo 4 godine dok sam isao u skolu i uzpur pokusavao kada sam slobodan da provalim to ali...Takodje sam cuo za price vezane za stari grad u uzicu isto na taj fazon ali nikako da nadjem ulaz u to podzemlje.Pa onda pored uzickog muzeja nalaze se maovna vrata iza kojih je zabranjeno svako gledanje i pristup zbog navodnog izlivanja zive iz stena.
 
Ne znam stvarno za ukleta mesta,i sta bi podrazumevail pod tim pojmom.Ali postoji jedno mesto u vojvodini gde imam neku rodbinu,i verujem da je ukleto.Uvek ali uvek sam imao neku neprijatnost tamo.Da ne pominjem da je i moj otac na tom putu sa mojim dedom umalo stradio u saobracajnoj nesreci po povratku iz tog mesta.Isto tako i ja jednom.Necu ga pominjati ali verujem da tu postoji nesto.
 
Ne znam stvarno za ukleta mesta,i sta bi podrazumevail pod tim pojmom.Ali postoji jedno mesto u vojvodini gde imam neku rodbinu,i verujem da je ukleto.Uvek ali uvek sam imao neku neprijatnost tamo.Da ne pominjem da je i moj otac na tom putu sa mojim dedom umalo stradio u saobracajnoj nesreci po povratku iz tog mesta.Isto tako i ja jednom.Necu ga pominjati ali verujem da tu postoji nesto.

da,to je uobicajeno za takva mesta...nesto tipa sto narod prica o tome da je video nesto,neka prividjenja,da se pojavljuju raznorazni djavoli..mozes mi reci slobodno koje je to tacno mesto i gde pa da dodjem sa momcima da ispitam jel to tacno.
 
da,to je uobicajeno za takva mesta...nesto tipa sto narod prica o tome da je video nesto,neka prividjenja,da se pojavljuju raznorazni djavoli..mozes mi reci slobodno koje je to tacno mesto i gde pa da dodjem sa momcima da ispitam jel to tacno.

Buraz veruj mi.Da li je to mesta ili do mene.ali uvek se desavalo nesto lose.Mesto je u banatu.Jarkovac.Pazi moguce da mozda se tebi nece nista desiti,ali eto meni se uvek desi kada idem tamo neko sranje.Mozda je moja energija u sukobu sa istim mestom.Ali sumljam.
 
Hvala care,vidjao sam svasta,ocekujem svasta.Razumem te u potpunosti sta govoris.Videcu da skoknem do tamo sa ovim mojima.Sada trenutno visimo oko nekog izvora,gde je poginulo mnogo ljudi i sva sta sam snimio i cuo u vezi toga.
 
Hvala care,vidjao sam svasta,ocekujem svasta.Razumem te u potpunosti sta govoris.Videcu da skoknem do tamo sa ovim mojima.Sada trenutno visimo oko nekog izvora,gde je poginulo mnogo ljudi i sva sta sam snimio i cuo u vezi toga.

Verujem ti buraz.Ma svega na ovom svetu ima.Eto ti djavolje varosi.Pa sta reci.I dan danas ljudi koji zive tamo,govore da se zivi ne bi hteli zateci tamo nocu,da prespavaju,na otvorenom.
 
Jeste,ja bih voleo da postane to svetsko cudo posto se veca oko toga.Mada i tu planiram da odem jer nikad nisam bio a mnogo me privlaci.Bas sam danas gledao na tvu kako pricaju lokalci o tome

I ja sam takodje ledao emisiju o Dajvoljoj Varosi i cuo lokalce kako pricaju svakave price,i da ni za zivu glavu ne dopustaju sebi takav lukzus da se nocu vrzmaju tamo.Nikako.Nemam pojma.nego gde si ti to bio buraz>sta si video?Znas li ti neko ukleto mesto u Srbiji?
 
aha,pravi luksuz...Znam koliko hoces u mom gradicu Ivanjici,ima mnogo mesta u okolnim selima,a kontaktirao sam se sa nekim englezima,paranormalnu organizaciju pa sada vecaju da dodju ovamo,poslacu ti link sa snimcima koje sam pohvatao.Strasni su,a za divno cudo ja nisam bio vernik u to mada ni sada ne znam da li sam ali me mnogo zanima,sta sve snimim pa vidim i onda se zgranem.Kad uploadujem uskoro na net videces...Zato se raspitujem za celu srbiju sta ima jer ja samo znam za okrug od ivanjice,arilja i uzica.
 
aha,pravi luksuz...Znam koliko hoces u mom gradicu Ivanjici,ima mnogo mesta u okolnim selima,a kontaktirao sam se sa nekim englezima,paranormalnu organizaciju pa sada vecaju da dodju ovamo,poslacu ti link sa snimcima koje sam pohvatao.Strasni su,a za divno cudo ja nisam bio vernik u to mada ni sada ne znam da li sam ali me mnogo zanima,sta sve snimim pa vidim i onda se zgranem.Kad uploadujem uskoro na net videces...Zato se raspitujem za celu srbiju sta ima jer ja samo znam za okrug od ivanjice,arilja i uzica.

Ok buraz.Pazi svega ima.Mada danas ima skepticizma puno.Ali isto tako mogucnosti fotomontaze i fabrikovanja laznih snimaka nije tako teska..Ne kazem da su su svi ssnimci i zvuci montirani,ali da tu postoji dosta neslanih sala.
 
uploadovacu vam ne brinite,ni ja nisam verovao u duhove i druge "budalastine" dok nisam pohvatao svasta na kameri,cuo i video.

Na ovo mesto gde nocas idem,to je tacnije neki izvor u klisuri na putu izmedju ivanjice i arilja,pustara teska a par kilometara pre tog mesta se nalazi manastir Klisura.
Pored to izvora postoji i spomenik nemam pojma kome ali tu su se desavale stano saobracajke,ubistva itd...evo na primer sta mi je pricao vozac saniteta koji radi sa mojom majkom kaze:"vozio sam doktora i dve sestre sa pacijentom u cacak u bolnicu,hitan slucaj iz ivanjice,tamo sam ih sve ostavio i vracao se u ivanjicu po mraku,stao sam pored cesme(iste koje ja idem) da odmorim malo i pijem vode,kada sam usao u ambulantna kola zena je sedela pored mene,nemam pojma kako je tu dospela niti je bilo koga u blizini,u crnom i samo je rekla VOZI,a ja veselnik sav uplasen nigde da maknem pogled vec palim kola i vozim pravac za ivanjicu,par kilometara posle,na ulasku u civilizaciju odlucio sam da pogledam u zenu ali za divno cudo nikoga nije bilo pored mene"

eto od njega,a pricao mi drugar sta se njemu desilo na istom mestu kada je vozio devojku u pozegu i u povratku stao da odmori kod izvora,kaze:"ja otisao da popijem malo vode i da se umijem,kad sam se vracao u kola bacim pogled na put,deo koji je bio osvetljen svetlima od kola ka vidim 5,6 ljudi lezi na putu,svi goli,zaprepastio sam se i oduzeo od straha,uleteo sam u kola i gledao u pravo sebi u noge pokusavajuci da okrenem kljuc,uspeo sam ali u delicu sekunde,jedna od njih mu se nasla da vuce za bravu od kola,krenuo sam u juris i bacio pogled na retrovizor i nista video nisam iza sebe,kao da nikoga nije bilo"

jeste da ovo zvuci kako zvuci,ja sam iz isrog razloga ludeo oko ovoga,nisam verovao,dok nisam snimao i slikao na drugim mestima,cuo jezive krike mada...
 
Snake Pit, ove tvoje priče deluju veoma zanimljivo. Ni ja kao i ti ne verujem baš u te stvari, jer se meni nikad nije desilo ništa natprirodno, ali to me je uvek zanimalo. Baš me zanima kako izgledaju ti snimci što ćeš da uploaduješ. :ok:
 
To definitivno postoji...pre desetak godina sam videla nesto (ljudi to zovu prividjenje)i jos uvek se nisam oporavila.Nerviraju me ljudi koji govore da nepostoji jer sam i sama pre bila takva...
Ali evo sad nesto drugo,
Nedaleko od Kostolca postoji put duzine oko 3 ili 4 km,spaja dva sela Drmno i Bradarac.
Za taj put kazu da je uklet.Postoji legenda da je postojalo neko drvo koje su morali ukloniti da bi taj put mogli napraviti.Radnik koji je porusio to drvo zvao se Zoran.Legenda kaze da ce na tom mestu nastradati pet Zorana i da ce se prevrnuti djacki autobus pun dece.Sto je nejgore do sada su tu stvarno poginula cetri Zorana .Podignuti su im spomenici na tom putu pa tako mozete proverit istinitost ove price.
 

Back
Top