UKLETA MESTA U SRBIJI

Brdo Zvano "Dumaca" na pola puta izmedju Gornjeg Milanovca i Kragujevca.Inace pripada selu Bare.Uvek me je hvatala neka jeza kad god sam prolazio tuda a znam mnogo ljudi koji isto misle.Mnogo saobracajnih nesreca sa tragicnim ishodom se tu desilo iz neobjasnjivih razloga.Put je solidan,nisu ostre krivine,ne vozi se brzo....
Otac jednog mog drugara (koji je inace ozbiljan covek,ne pije i nije lazov) je jednom tuda prolazio kasno u noc kada su mu odjednom kola nacisto zablokirala.Motor se ugasio i bukvalno nista na kolima nije funkcionisalo.Dok je onako po mraku preturao oko motora pokusavajuci da ustanovi sta se desilo,pored njega se stvorio muskarac za koga se jedino seca da je bio visok,sed,mrsav u beloj kosulji.Samo mu je rekao "Zasto si ovde stao?Nemoj nikada ovde da stajes."Pokusao je da objasni coveku da su mu kola u kvaru i da mora nekako da ih popravi."Sedi u kola,upali ih i odmah idi odavde" rekao mu je taj sedi covek.Otac mog drugara je seo u kola koja su tada upalila i sve je radilo sasvim normalno.Kada je izasao iz kola da zahvali tom coveku na neobicnoj pomoci,njega nigde u vidokrugu nije bilo.U blizini nema kuca.Naravno,bilo mu je potrebno nekoliko dana da dodje sebi od soka.....
 
Otac jednog mog drugara (koji je inace ozbiljan covek,ne pije i nije lazov)..
A na koji način ti možeš da znaš da on govori istinu?... pazi, imaj u vidu da postoje i halucinacije izazvane strahom kojih akter uopšte nije svestan (on ne shvata da su halucinacije i priča sasvim iskreno)... dakle, on je mogao da govori o onome što je video, a sve to što govori da budu apsolutne neistine... pitanje je kako ti da napraviš razliku između te dve situacije?
 
Eto vidiš sama si rekla da su to PRIČE to ne postoji.Ljudi su skloni izmišljanju a do god ima onih koji im veruju toga će i biti.:manikir:
Jel vidis cestice u vazduhu? Ne. A znas da postoje jer su ipak naucnici to milenijumima otkrivali. Ne mozes znati da li postoji nesto ako to i sama ne iskusis. Samo sto ti se takve stvari nisu desavale, ti ne verujes u tudja iskustva... svasta postoji oko nas, iako to ne vidimo golim okom.... Btw, pogledaj na Jutjubu video ''Paranormal Creatures'' pa ces videti o cemu sam pricala. :hvala:
 
Snake pit, ako se još baviš istraživanjem paranormalnih pojava imam jedno mesto za tebe.
U Banji Koviljači(inače mesto kod Loznice, blizu Malog Zvornika) postoji neka kuća u kojoj se "priviđa". Priča se da su tu Nemci u 2. svetskom ratu streljali žene i decu, i da se tu često mogu videti sablasne prikaze, objekti koji lete itd. a takođe se čuju i dečiji krici. Ne znam da li je to tačno, nemam hrabrosti da odem, ali poznajem par ljudi koji su bili i oni tvrde da su sve te priče tačne. :eek: :D
 
Sobe sa televizorima. Usadjuju u mozgove novim generacijama slicno sto i ranijim, kodirali umove preko Baltazara. Delovanje kojim se proizvodi specifican efekat na druge spada u domen crne magije..


spongebob1.jpg


jpg.jpg


image.jpg


images


chris_hadfield.jpg

image.jpg
image.jpg


aDdjmXcEu8svXju9oDCFhKJsd4-MVGEq75aTZeTSzefZ1N6o_XeVU3CqnxyFF2Bw4hiQdzWPuTYiWaftIBe9MA=w426-h240-n


2e4a05a2df8a7d56fe146d3d7bf5474c.jpg


images


hqdefault.jpg


Professor%20Balthazar%20Season%204%207340066971481.jpg


images


images


baltazar2.jpg
 

Back
Top