UKLETA MESTA U SRBIJI

pre dve godine u jednom selu kraj Beograda se bila seoska slava i odrzava se turnir u fudbalu
decko koji je igrao fudbal je u sred utakmice pao i umro na mestu
sledece godine se na istom mestu povodom iste organizacije desilo da sudija umre u sred utakmice
za ovu godinu se jos ne zna da li ce biti fudbalska utakmica

ne znam da li je ukleto mesto ali je malo cudno kako se na isti dan povodom istog dogadjaja na istom mestu desilo ovo

pa ti onda igraj fudbal,idi begaj....
 
Ispod planine Rtanj ostalo je nekoliko kristala ali su potopljeni u jezeru koje se takodje nalazi ispod planine. Postoji vise ulaza ali su oni dobro cuvani. Najmanji problem su uniforme bez oznaka a najveci u stvari neodredjena bica koja cuvaju razne prolaze. Rtanj ima vrlo slicnu shemu ispod planine kao i Keopsova *Chakra* piramida. Oba objekta imaju vodu kao amplifier s tim sto je Rtanj maskiran planinom.To mesto je vrlo znacajno za drako reptilsku populaciju zbog rituala ali je i problem istoj rasi iz razloga ne funkcionalnosti zavrsnih energetskih faza. Takodje postoji mreza starih rudnika koji se preplicu ispod same planine dok je u skorije vreme nadjen jedan prolaz koji je u drevno vreme izradjen tehnologijom laguma sa Malte. Stene su topljene i busene u zeljenim oblicima.

:confused:
 
e ljudi mozda me se secate ja sam dzoniBKV....mada to je nebitno....bitno je to da ja i moja ekipa idemoo opet do uklete kuce....koju nismo mogli dugo da posecujemo zbog ljudi koji su ziweli u tom naselju...ali posle godinu dana wracamo se u akciju :)
 
u pitanju je jedna kuca u kraljevu

ne. nije onda to ta na koju mislim. ovde je u pitanju jedna kucica, ili kako da je nazovem, u Beogradu. e, sad, kakva je to kuca... ukratko, kuca se nalazi preko puta jedne osnovne skole. mozete misliti koliko je stara kad je bila prica o istoj jos dok sam ja isao u tu skolu. oduvek je bila napustena, prilicno je velika, do pre par god. nije se nikad znalo ima li uopste vlasnika, medjutim, sadaje okrecena, udarena joj je ograda...nista ne bi bilo cudno, ako zanemarimo price, da nije bilo sledece: naime, setam se s ortakom po kraju i prolazimo pored kuce, bila je, kao i uvek, zapustena, bez ograde. posle dva dana prolazim pored iste, a ona je odjednom farbana u roze i udarena joj ograda, i to ograda sa siljcima na vrhu, kao ukrasi. sutradan prolazim predvece pored nje, jer mi je uvek na putu do posla, i vidim kako su ukrasni siljci sa ograde iseceni! pri tom, niko od komsija nije ni video ni cuo kad se kuca farbala, kad je udarana ograda, i niko nije ni cuo ni video, sto je priznacete nemoguce, kad su siljci odseceni sa ograde.
toliko za sada, nastavljam kasnije o istoj.
 
Izvinite,
ali MORAM....
boli baš narkomane uvo da nekog sodomizuju
Odakle si Ti Ekimane?

Pa nisu svi narkomani ist...ima vas raznih :):):):):):)


salu na stranu,covek je u pravu,krecuci se po tim rusevinama ne samo sto mogu da nagraisu propadajaci kroz te trule podove,ili da im trule grede sa krova popadaju na glavu,vec unutra mogu zaista naci i likove koji kuvaju caj u kasici jer nemaju mucenici para da kupe dzezvu,te siroti svi puse i dele jednu cigaru...sirotinja,a ovamo narod prica da se drogiraju,odakle im...gluposti bas
 
Ne znam bas da li je ukleto, ali jeste jezivo. Muzej revolucije, Novi Beograd. Nazivaju ih i Urbane katakombe. Za razliku od katakombi, pod je od plafona udaljen oko tri i po metra. Sagradjen je samo podrum i temelj. Da bi se uslo u ovo mesto, mora se proci gusto zbunje. Kada ste konacno na platformi (temelju), videcete dosta rupa, koje su precizni kvadrati. Ako se pregledaju sve rupe, nacicete stepenice koje vode do dole. Unutra ima svega- od igracka do narkomana. Na neki nacin ovo je tunel koji ide duboko kroz zemlju i ima neki, tajni misteriozni izlaz oko Zemuna. Bio sam samo na stepenistu, jer kada se pogleda dole strefi udar straha. Ako neko uspe u jednom komadu da predje od temelja do tajnog izlaza, on(a) je moj heroj/heroina.
 
Kod mene u Rumi ima napuštena kasarna.Pogođena je tokom bombardovanja ali niko nije poginu jer je ja msilim pre tog bila napuštena.Neki pričaju da se tu nekad mogu čuti glasovi,lomljava,škripanje dasaka na podu i tako to.Sad kolko je to tačno,ne mogu da kažem a i ne želim da proveravam što zbog straha što zbog radioaktivnosti koje sigurno ima.
 
Kod mene u Rumi ima napuštena kasarna.Pogođena je tokom bombardovanja ali niko nije poginu jer je ja msilim pre tog bila napuštena.Neki pričaju da se tu nekad mogu čuti glasovi,lomljava,škripanje dasaka na podu i tako to.Sad kolko je to tačno,ne mogu da kažem a i ne želim da proveravam što zbog straha što zbog radioaktivnosti koje sigurno ima.

meni nije jasno otkud glasovi i lomnjava ako nije bilo zrtava ni pre ni posle bombardovanja?!
to su vec mestani izmislili da plase malu decu. a i bolje da ne ides, ako je pala bomba, sigurno je radioaktivno.
 
meni nije jasno otkud glasovi i lomnjava ako nije bilo zrtava ni pre ni posle bombardovanja?!
to su vec mestani izmislili da plase malu decu. a i bolje da ne ides, ako je pala bomba, sigurno je radioaktivno.

Od dede sam čuo da je na tom mestu za vreme Prvog svetskog rata bio Austro-Ugraski zatvor i da su tu bili naši zarobljenici pa su tu ubijani.Možda je to razlog.Inače,moj drug često tuda prolazi i proteklo leto mi je rekao kako kad noću prođe pored kasarne bude malo hladnije nego što je bilo pre tog.I moja drugarica često tu prolazi i jedno veče je čula kako neko viče,ali kao da je kilometrima daleko,veoma tiho.Mislila je da joj se pričinjava pa nije ni obratila pažnju.Ja nisam imao nikakvih iskustava.
 
ja sam cuo da se po selima, posebno onim na istoku nase drage nam zemlje, veruje da su raskrsca, kao i sokaci pored i oko grobalja necista mesta. da kod njih postoje citavi rituali i svadbeni i posmrtni, koji se vezuju za raskrsca. jako je zanimljivo, i u isto vreme cudno. veruje se da su neciste sile cuvari tih raskrsca.
a mesto gde se zaista pojavljuju cuda, a pod cudima mislim na vile i tzv zmije cuvarice, jeste djerdapska klisura. meni se licno tamo nije nista dogodilo iako cesto idem tim putem, ali sam cuo zastrasujuce price. da izgleda sablasno nocu, izgleda...
 
O ovome je već bilo reči na temi, ako se dobro sećam. Ova kuća nalazi se na samom ulazu u Guču, već decenijama je napuštena, mnogo puta su pokušali da je obnove i nasele se u njoj, ali kažu da je svako posl e2-3 provedene večeri bežao glavom bez obzira odatle, zbog raznih zvukova, krika i doživljaja gotovo svake noći, a kažu da su i nekoliko pokušaja rušenja pratili čudni događaji. Šta je od tih priča istina ja ne znam, ali decenijama kuća ej zapuštena, niko je ne ruši, i niko ne želi da kupi imanje na kome se nalazi

Danas sam je slikao, pri povratku iz sela

ukletakucaguca.jpg
 
Istraziste li sta?
:think:
ima li ovde kakva ekipa zainteresovana za posecivaje raznih ukletih mesta.
ja sam par puta pokusavao sa ortacima da se organizujem ali to je veoma tesko
oni samo pricaju da bi hteli a nista ih ne zanima, tj hteli bi sve da im se servira pa racunam valjda ima ovde neko ko prati ovu temu
 

Back
Top