Moja omiljena sminka i kozmetika

Moja omiljena šminka, bobby brown...
Na žalost nisam je našla kod nas, dobijam je iz Amerike

img-thingoutjpgsizeltid9315289-1.jpg


shimmering-nudes-palette1.jpg


http://cdn3.ioffer.com/img2/item/130/642/017/ARDG.jpg

http://i226.photobucket.com/albums/dd248/Glossypinkblog/bobbi.jpg
 
Ja sam u poslednje vreme oduševljena Revlon Colorstay tečnim puderom za masnu kožu, Loreal bronzerom za plavuše, Pupa Diva's Lashes maskarom, Pupa i Bourjois sjajevima za usta, Artdeco senkama... Takođe i kremom od Loreala Triple Active Jour, kao i kremom za samopotamnivanje Loreal Sublime Bronze, Garnier mlekom za telo...
 
Ja sam u poslednje vreme oduševljena Revlon Colorstay tečnim puderom za masnu kožu, Loreal bronzerom za plavuše, Pupa Diva's Lashes maskarom, Pupa i Bourjois sjajevima za usta, Artdeco senkama... Takođe i kremom od Loreala Triple Active Jour, kao i kremom za samopotamnivanje Loreal Sublime Bronze, Garnier mlekom za telo...
nikad nisam koristila bronzer.gde ga stavljas,umesto rumenila,ili na celo lice?
 
Ja bronzer stavljam na celo lice, da mi izjednaci boju vrata, dekoltea i lica, kad se mazem kremom za samopotamnjivanje. Nekad prvo stavljam tecni puder, pa bronzer, ali moze i samo bronzer umesto pudera. Sa ovim lorealovim za plavuse je dobro to sto postoji svetliji i tamniji deo, pa lepo doziras, da li ces blago preplanuli ten ili skroz taman. Ne znam kako bih ga nanosila kao rumenilo, to ce UGBR sigurno znati da objasni kako treba ;)
 
Ne znam sto bas ja da svecano otvorim ovu lozu, ali eto neko mora, pa rekoh ajde...:D

moj omiljeni brend je Max factor bez polemike:ok:

Inace, kupivina sminke i mazalica mi je pravo uzivanje:heart:

omiljeno mleko ah ta Penelopa, obozavam je! :worth:

Parfem - Cicily je naj naj, ali ova Kristina Agilera mi se mnogo svidja....

Da cujem dame....:D:klap:


:heart: nivea :heart: Ona je za mene bog, a ostalo kako kad, mjesam u vecini slucajeva xD
 
Pohvalila bih rumenilo u cetki koje je ustvari vise sjaj za lice ali savrseno senci obraze, marka je Essence (iz Nemacke), njihovi proizvodi se mogu naci u dm drogerijama, cena je pristupacna, oko 350din. Planiram da kupim dva za rezervu jer se bojim da ih ne izbace, toliko mi se dopada da bih, kad bih imala novca, kupila zalihe, mada meni ovaj traje jos od zime, retko se sminkam, nisam ga ni do pola potrosila.
 
  • Podržavam
Reactions: Tol
img81202.miszmasz.386332.jpg

Girlicious , extra je...aplikator je jedan valjak koji fino prenosi predivan tek svetlucavi prah..tek toliko da ublazi a ne remeti prirodan ton..Mada ne nameravam leti da ga koristim..(mozda u izuzetnim prilikama)...neka koza dishe..
A za sve manje korekcije imam

vichy-flexilift-teint.jpg


fina hidrantna emulzija nakon koje nema mreshkanja kože a ima SPF 20 zastitu..

iako i onaj korektor max factor mastertouch, sto je smokvica preporucila..je pravi pogodak...(za podocnjake..nema nabiranja..suvoće..)
 
...Omiljena dekorativna kozmetika...:

* La Prairie Skin Caviar Concealer • Foundation SPF 15
* Guerlain Meteorites Perles Base Perfectrice Anti-Terne (Light-Diffusing Perfecting Primer)
* Lancome Oscillation Power Foundation (Micro-Vibrating Polishing, Mineral Make-up. SPF 21)
* Guerlain, Meteorites Pearls (Illuminating, Light Diffusing Powder Pearls)
* Dior Lace-Face Highlighter
* Chanel Les Naturels de Chanel (Summer Collection 2009)
* YSL Touche Eclat (Radiant Touch Concealer)
* Chanel Inimitable Mascara

Picture-2.png
Geurlain_GL_27March2009_PR_bjpg373686_La-1.jpg
lancome-oscillation-foundat.jpg
METEORITES-1.jpg
dior-lace-face-highlighter.jpg
les-naturels-de-chanel-top-final-1.jpg
chanel-summer-2009.jpg
ysl_touche_eclat.jpg
Chanel20Inimitable20Mascara_thumb5B65D-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Moram da pohvalim losion za lice Himalaya Herbals.
Reklamiraju se nešto u poslednje vreme kao prirodna kozmetika, i tako su odvojeni u supermarketima, ali ja ne bih baš rekla po sastavu.
Svejedno, njihov Deep Cleansing Astrigent Lotion je najbolji koji sam imala u životu - koža je posle njega neverovatna!
Cena je u rangu Nivee i ostalih.
Uzela sam njihovu dnevnu i noćnu kremu, zadovoljna sam.
 

Back
Top