Moja omiljena sminka i kozmetika

Jesu skupi, ali prati akcije u Sephori, oni to zovu "sexy cene" i toga ima konstanto, iz meseca u mesec. Ovaj set sam kupila na jednoj takvoj akciji zimus, po mnogo nižoj ceni od standardne, trenutno aktuelne. Kad počneš da pratiš, iznenadićeš se prijatno koliki popust naprave od originalne cene, milina jedna. :)

Hvala ti, to sam jednom 'uhvatila' u Uscu ali nije bilo nista sto me je privuklo, a u Usce bas ne idem cesto.
Sad cu cesce svracati kad ima u centru.
 
Dobila sam ga u ovom prvom setu i oduševila se :)

OPI-Glimmer-Shimmer-Body-Shimmer.jpg

uf OPI lakovi su najbolji lakovi za nokte
 
Moja omiljena kozmetika ... :)
prilezeno u slicicama ... chanel,lancome,shiseido,ysl ... (ne bih da zvucim kao snob,ali iskreno bolje mi je da platim jednu dobru kozmeticku stvar koja ce duze da mi traje i s'obzirom da sam cesto nasminkana imam cisto lice)
(malo sam ulepsala fotografije fashion stvarcicama)
attachment.php

Dior puder,Ysl crveni ruz i Ysl crveni sjaj.
attachment.php

Shiseido tonirana krema,Chanel maskara,Lancome alajner za ocii Guerlian puder.
 
Meni je L'oreal dugo bio najomiljenija marka kozmetike.
Sve mi je odgovaralo.Njihove maskara su mi i dalje ubedljivo najbolje
od ovih relatvno pristupacnih :) .
Ovde,u GR,koristim Artistry kozmetiku i za lice i za telo.
Mnogo su dobri proizvodi,dugo traju,i kvalitetni su,sto mi je najvaznije.
 
ma slazem se nego me malo ljuti to sto se placa i brend....par puta sam prosla kao bos po trnju kad sam ispucala pare zbog zvucnog imena ocekujuci i kvalitet.....drago mi je da ti nisi tako prosla....


Pa, uglavnom se placa ime, tako je uvijek, rijetko kad se naleti da ne platis samo ime, na svu srecu ja nisam tako prosla, ali da jesam, ne znam sta bih od muke...
 
Probala sam jedino I :heart: Stage - Essence kod drugarice.

I zakljucila da cu radije da platim 2-3x vise za Artdeco. Mislim, imam tu bazu vec 6 mes, koristim stalno, nisam potrosila ni 1/3.
Essence baza mi je nekako masna i previse obojena - kao puder je... ne istice boje, nisam primetila ni da je senka duze ostala na mestu. Totalno je nepotrebna stvar, bolje ne staviti bazu nego to.
ALI je moja drugarica rekla da joj odlicno funkcionise kao korektor ispod ociju. ;)
Nisam ti bas pomogla, ali eto - ako razmisljas o Essence - imas bar 1 recenziju.
 
Poslednja izmena:
Probala sam jedino I :heart: Stage - Essence kod drugarice.

I zakljucila da cu radije da platim 2-3x vise za Artdeco. Mislim, imam tu bazu vec 6 mes, koristim stalno, nisam potrosila ni 1/3.
Essence baza mi je nekako masna i previse obojena - kao puder je... ne istice boje, nisam primetila ni da je senka duze ostala na mestu. Totalno je nepotrebna stvar, bolje ne staviti bazu nego to.
ALI je moja drugarica rekla da joj odlicno funkcionise kao korektor ispod ociju. ;)
Nisam ti bas pomogla, ali eto - ako razmisljas o Essence - imas bar 1 recenziju.

E hvala! Mnogo mi je da sad dajem toliko za artdeco, pogotovo što senku stavljam samo u spec. prilikama i čini mi se da će pre da joj istekne rok nego što ću ja upotrebiti i desetinu :(
 

Back
Top