Moja omiljena sminka i kozmetika

Kao veliki ljubitelj sjajeva isprobala sam proizvode razlicitih proizvodjaca ali bih izdvojila Rimmel-ov sjaj linije Volume booster kako zbog fantasticnog odnosa izmedju kvaliteta i cene, tako i zbog postojanosti samog sjaja na usnama. Pored efekta punijih usana pruza i opciju izuzetno preciznog nanosenja buduci da je cetkica tanka i izradjana od dlacica zbog kojih se mora sjaj malo pazljivije nanositi.

rimmel-volume-booster-lip-plump-gloss.jpg
 
Kao veliki ljubitelj sjajeva isprobala sam proizvode razlicitih proizvodjaca ali bih izdvojila Rimmel-ov sjaj linije Volume booster kako zbog fantasticnog odnosa izmedju kvaliteta i cene, tako i zbog postojanosti samog sjaja na usnama. Pored efekta punijih usana pruza i opciju izuzetno preciznog nanosenja buduci da je cetkica tanka i izradjana od dlacica zbog kojih se mora sjaj malo pazljivije nanositi.

rimmel-volume-booster-lip-plump-gloss.jpg

Taj sjaj je stvarno dobar. MEDJUTIM...oba koja sam imala su se otvarala i razlivala, i unistila sam svoje tasne. Zbog tog sam prestala da ih kupujem.
 
Kremu za lice uopste ne koristim zbog mesovite ka masnoj kozi, smatram da mi nisu potrebne, dovoljnu hidrataciju dobijam maskama za lice iz Avona, pilinge pravim kuci i za lice i za telo, losion jedan jedini i neprevazidjeni Balea s ureom, tu i tamo koristim Nivea teget ili Avonove naturals zbog lepih mirisa. Za sad mogu samo da priustim drugstore brendove sto se sminke tice, uglavnom bacim oko na Artdeco ili Bourjois, Artdeco ima odlicno pigmentovane senke, ruzeve, rumenila, a Bourjois definitivno najbolje u tom cenovnom rangu pudere za moju kozu ( HM serum).
Lakova imam preko 100, Essence, S-he, Golden rose, a novo otkrice mi je Aura, potpomazemo domacu industriju :) salu na stranu, jeftin a jako jako dobar brend. Ne dajem mnogo para na lakove, jer ih ionako menjam na svaka 2 dana pa mi postojanost nije bitna a i koristim bazu i nadlak.
 
ima neka krema za suvu kozhu avene, ali fora, 3000 malo pakovanje :lol: malo su preterali xD
od sminke najcesce max factor, puder stavljam prvo tecni pa preko u prahu
ranije samo koristila maybelline maskare,al sad sam se nalozila na max factor 2000calorie, super mi je :)
i svidjaju mi se aura senke.. onda lakovi sve jedno mi je, i onako se sami skidaju posle 2 dana, uglavnom s-he, golden rose, rimmel, aura, miss sporty.. sve sto moze da se nadje u lilly-ju :lol:
koristila sam neki taft balsam za ispravljanje kose, al vise ne mogu nigde da ga nadjem i sad koristim neki syoss, uzas je :(
farbe za kosu najcesce palette,..
dezodoransi nivea double effect,24h definitivno najbolji :lol:
 
I mislila sam da je Benefit, ali nisam bila sigurna. Oni imaju bas lepe stvarcice, preslatko upakovane..ali su skupi..:confused:

Jesu skupi, ali prati akcije u Sephori, oni to zovu "sexy cene" i toga ima konstanto, iz meseca u mesec. Ovaj set sam kupila na jednoj takvoj akciji zimus, po mnogo nižoj ceni od standardne, trenutno aktuelne. Kad počneš da pratiš, iznenadićeš se prijatno koliki popust naprave od originalne cene, milina jedna. :)
 

Back
Top