Moja omiljena sminka i kozmetika

Da, ali niko ne može da mi kaže da su recimo Avon I Dior jedna ista stvar.

:) rec je samo o tome, da kad te neko pogleda, ne vidi razliku u sminkanju....a ako neko nema problematicnu kozu, ne vidim razlog, osim pomodarstva, da baca tolike pare....naravno, ko ih ima, njemu je i tako svejedno.....pogledajte madonu...dzabe njoj svi milioni kad je zena od 50....nikako ne moze da izgleda kao zena od 30 osim kad je fotosopiraju.....
 
mislim da je sve to vrlo individulano.....meni obojena krema od avona za tinejdzere koja kosta 200 din na snizenju vise prija od max factor pudera za koji sam puknula preko 1000 din.....

Pa ja o tome i pricam.

Koristila sam i Lancome i Clinique maskare i nijedna mi nije odgovarala (jer imam osetljive oci)
a odgovarala mi je MF od 800 din. n.pr.

Samo zelim da kazem da ne znaci da je nesto sto je skupo automatski i dobro i da ce svakome odgovarati.
 
vecina stvari koje imam su miss sporty, marka koju koristim jos od osnovne
kreme i kremice su iskljucivo eucerin
ostatak je iz baby linije, sto sapun, ulje, shampon, kupka, puder... hehe
amuse-1.gif

maske i pilinge sama butjkam u kuhinji

izlete u druge proizvode i egzoticne marke izbjegam zbog istorije reakcija na iste
 
Sjajan proizvod koji sam skoro otkrila - bademovo mleko za skidanje šminke, Pharmaskin. Njihov antirid za predeo oko očiju je isto dobar. Kupuje se u apotekama i vrlo je povoljno.
Lakovi za nokte OPI su me isto oduševili, mada je cena oko 975 dinara :confused:

OPI jako zavisi od boje koju kupis.....imam ih par komada i samo sam sa metalik crvenom zadovoljna....bordo nijansa bila nista posebno, moras tri sloja, neka bez nijansa mi se tesko susila.....ja sam najzadovoljnija sa rimmelovim lakovima koji su oko 250 din i imaju jako dobre cetkice za lako nanosenje laka na nokte......
 
OPI jako zavisi od boje koju kupis.....imam ih par komada i samo sam sa metalik crvenom zadovoljna....bordo nijansa bila nista posebno, moras tri sloja, neka bez nijansa mi se tesko susila.....ja sam najzadovoljnija sa rimmelovim lakovima koji su oko 250 din i imaju jako dobre cetkice za lako nanosenje laka na nokte......

Jeste OPI ima mali milion nijansi, ja sam isto jarko crvenom zadovoljna (The thrill of Brazil), dobro da si mi rekla da ne uzimam bordo i bež, da bacim pare bezveze. Rimmel nisam probala, Maybelline forever strong+iron mi se isto sviđa.
 
Jeste OPI ima mali milion nijansi, ja sam isto jarko crvenom zadovoljna (The thrill of Brazil), dobro da si mi rekla da ne uzimam bordo i bež, da bacim pare bezveze. Rimmel nisam probala, Maybelline forever strong+iron mi se isto sviđa.

kod svih firmi jako zavisi koju nijansu odaberes....ako naletis da si zadovoljna sa kvalitetom samo vozi po tome jer ne znaci da druga nijansa ima istu postojanost.....
 
maskara-maybelline
kreon-srebrni she,zeleni rimmel ja msm :confused:
krema-nivea
shampon za kosu-shauma :)
pakovanje za kosu-neko niveino
balzam-garnier blonde (tako nesh:p)
dezodorans-b.u.,she
puder-(u prahu,teget okruglo pakovanje,ne mogu se setim kako se zove :lol:)
parfem-givenchy, j.lo
 

Back
Top