Moja omiljena sminka i kozmetika

да парфеми.... могао би он мене да почасти са Цецилијом ништа не кошта:whistling: мисим Сисили тај, примићу и мало паковање, за почетак:rumenka: ма не не ваља ми овај смајли чек да нађем прави:zcepanje::mazi::slika:
 
Kremu toniranu sam kupila, ali se mislim da li mi treba i puder.... mada da kvarim kozu s teskim talkom sad, neka, moze i da priceka

Da li neka moze da preporuci puder koji je lak kao i krema, toniran, ali pokriva sve prirodne nedostatke, ali je lagan, hidrira i ne zamara kozu?
 
Artdeco Camouflage Cream - za podocnjake, da ne izgledam ko narkoman

Lancome/Clinique puder u prahu

Clinique rumenilo

Lancome/Shiseido maskara

Ovo je spisak kozmetike za koju pare ne zalim i to uvek imam na licu

Krema mora da bude lagana, i imam problem da nadjem onu koja mi odgovara, cudo jedno kako se osipam
Fakultativni delovi mog nesesera:
Senke za oci - Bourjois/Artdeco
Sjajevi za usta i grozdjane masti u neogranicenim kolicinama i raznorazneeeeee.....
Po neki karmin, tek da se nadje, ali se uvek i ubudja jer ga ne koristim
Braon ajlajner
Puderi sa sedefom za neke bitnije vecernje prilike

I sve ostalo sto mi dodje pod ruku a svidja mi se kako mirise.....
 
Kremu toniranu sam kupila, ali se mislim da li mi treba i puder.... mada da kvarim kozu s teskim talkom sad, neka, moze i da priceka

Da li neka moze da preporuci puder koji je lak kao i krema, toniran, ali pokriva sve prirodne nedostatke, ali je lagan, hidrira i ne zamara kozu?

Vecina pudera danas je takva, iskljucila bih Max Factor i L'Oreal svakako. Ne verujem da moze biti sasvim lagan a pokrivati sve nedostatke - ja iskreno ne koristim tecni puder ni tonirane kreme, ne volim taj osecaj na licu, mada sam jedno vreme za zlu ne trebalo imala Dior u spreju i Guerlain sa pumpicom, nisu bili losi ni preteski
 
Imam zadatak da malo prosvrljam po terenu i da vidim ima li neki koji odgovara
Ja verujem u Max factor, oni me nikad nisu izneverili do sad, pa nece ni nadalje
Ako se nisu potrudili da naprave neki fini i lagan, pogledacu neki drugi brend, u svakom slucaju, kriza je i dalje ova svetska, i nema se para za bacanje, pa bih volala da kupim zaista nesto super i sto mi sasvim odgovara
 
Ја сам скоро видела у Лилију неколико различитих линија, за различите типове и зрелост коже, али не мора да значи да баш сваком пријају њихове рецептуре....
Немам сад времена да се позабавим тим лаганим пудером, који тражим, али ћу чим буде платица да си частим и то повољно, наравно, па ми живимо у најскупљој држави на свету:roll: тако она мени изгледа:roll:
 
Inace, nesto sad razmisljam koji bi brend u kozmetici bio meni neki omiljeni, da li Dove ili Nivea:think: zavisi od proizvoda do proizvoda....:think: Nivea je za linije za kosu bez veze, time se vec bave profesionalci, Dove je tu jaci, za tusiranje je bolja Nivea, meni naravno, a za mleka za telo mislim da je ipak bolji Dove.
Happy time sam uklopila gel za tusiranje i mleko za telo, tako da u mom slucaju trenutno vodi Nivea, a imaju i tradiciju decije kolekcije.... znaci ipak imaju vise iskustva;)
 
Deciji brend broj 1.... ne znam, nedovoljno su se dokazali.... Mirka kaze Sebamed, ma Pavloviceva je zakon, ali ako znas za sta.... ostali.... ne znam.... to se menja.... Merimin bebi sapun je i danas neprevazidjen kao i nekad, a ja sam pre neki dan uzela Pega bebi puder od Albusa, eh Pega me uvek podseti na detinjstvo, nadam se da ce Albus uspeti da napravi liniju da parira u celoj decijoj kolekciji ovim strancima kvalitetom, jer cenom sigurno hoce:ok:, ja im to iskreno zelim, a sto se tice omeksivaca, Bohor je zakon:worth:
 
Inace, nesto sad razmisljam koji bi brend u kozmetici bio meni neki omiljeni, da li Dove ili Nivea:think: zavisi od proizvoda do proizvoda....:think: Nivea je za linije za kosu bez veze, time se vec bave profesionalci, Dove je tu jaci, za tusiranje je bolja Nivea, meni naravno, a za mleka za telo mislim da je ipak bolji Dove.
Happy time sam uklopila gel za tusiranje i mleko za telo, tako da u mom slucaju trenutno vodi Nivea, a imaju i tradiciju decije kolekcije.... znaci ipak imaju vise iskustva;)

Niveu koristim samo mleko za telo ono sa pirincem, od Dove me sve svrbi, ne znam zasto ali sta da radim, za kosu mi je Pantene ostao omiljeni znam da ima i boljih ali uvek ga ponovo kupim

Ne zabotavi Neutro Roberts - tecni sapuni, gelovi za tusiranje su meni dobri, posebno onaj relax, kako to divno mirise...ni Afrodita nije losa, mada mi se onaj gel za tusiranje sa grozdjem malo smucio.
 
Deciji brend broj 1.... ne znam, nedovoljno su se dokazali.... Mirka kaze Sebamed, ma Pavloviceva je zakon, ali ako znas za sta.... ostali.... ne znam.... to se menja.... Merimin bebi sapun je i danas neprevazidjen kao i nekad, a ja sam pre neki dan uzela Pega bebi puder od Albusa, eh Pega me uvek podseti na detinjstvo, nadam se da ce Albus uspeti da napravi liniju da parira u celoj decijoj kolekciji ovim strancima kvalitetom, jer cenom sigurno hoce:ok:, ja im to iskreno zelim, a sto se tice omeksivaca, Bohor je zakon:worth:

Pa odlican je Sebamed, jos bolja Mustela
Pavloviceva na bebinu guzu u tankom sloju - nama ne smeta, probala i Sebamed...
Nivea baby linija ima onaj super Wash Lotion sa pumpicom, ja se time umivam i ne osipam se sto je najvaznije...

e a onaj miris Kosilija....ono je fenomenalno!

Omeksivac ...pa nisam sigurna, volim ja i druge, Bohor nisam dugo koristila, obicno u radnji stanem pa njuskam koji mi se miris svidja i onda taj i kupim
 
Добро, ово је већ кућна хемија, али нема везе
Ја тренутно користим Златни Ленор, предиван је, али Бохор је закон за свежину, најдуже траје мирис у одећи
 
Ne znam sto bas ja da svecano otvorim ovu lozu, ali eto neko mora, pa rekoh ajde...:D

moj omiljeni brend je Max factor bez polemike:ok:

Inace, kupivina sminke i mazalica mi je pravo uzivanje:heart:

omiljeno mleko ah ta Penelopa, obozavam je! :worth:

Parfem - Cicily je naj naj, ali ova Kristina Agilera mi se mnogo svidja....

Da cujem dame....:D:klap:

Bas super tema :klap:

Omiljeni brend Miss Sporty i Carlo di Roma. Nesto redje kupujem L'orealove senke i Maybelline sjajeve za usne.

Kupovina sminke? Najveci merak! :D

Omiljeno mleko Nivea :p Iako nemam problema sa suvom kozom, prija mi jer je masno. :heart:

Omiljeni parfem Chanel No.5 i parfemi Nine Ricci.

Iii... jos bih dodala da redovno citam o tome koooliko je samo dobra prirodna kozmetika, i to me privlaci da se i sama okusam u pravljenju nekih preparata. Pa bih pitala da li neko sam(a) spravlja svoju kozmetiku, i kakva su vasa iskustva sa tim? Thank you :okok:
 
Obozavam "Borjois" i "Deborah", ali njihove skuplje proizvode kombinujem sa jeftinijim "Maybelline" i "Avon"...
Nosim nezne nijanse, omiljeni beauty proizvodi su mi labelo, maskara i parfemisano mleko za telo...
Negujem se "Avon spa" i "Avon naturals" proizvodima, jer su se pokazali kao jako nezni i zahvalni prema kozi, a za devojku koja voli da se neguje od glave do pete (sto je veliki finansijski izdatak na mesecnom nivou) to je cenama daleko pristupacnije od ponude u drogerijama, a za kvalitet imam samo reci hvale :) Naravno, ne treba zaboraviti da lepota dolzai iznutra i to bukvalno-voda je najbolje sto mozete pruziti sebi, bilo u casi, bilo iz tusa :)
 
Neko je trazio lagan,kvalitetan puder tako da slobodno mogu da preporucim Bed Head-Oil-Free Foundation with Antioxidasts and Aloe.Necete verovati koliko je dobar.
Sjaj za usta Loreal Glam Shine6h(zaista toliko traje)
i moja dva favorita sto se tice ovog leta i parfema
1.Moschino-Light Clouds
2.Love by Nina-Nina Ricci
 
Kad kupim dzemper i donesem ga doma ako mi se ne svidi ili cu ga vratiti ili cu ga baciti u kut od ormara i zaboraviti na njega, sa licem nije bas tako..imamo samo jedno koje se vidi i koje se pokazuje...
zato vodim racuna ako stavljam nesto na lice da to bude provjerena, dobra kozmetika

Moj odabir je chanel, este lauder, ponekad lancom


od parfema...zavisi od raspolozenja, ali NIKAD parfeme od holiwodskih zvjezda...to sto pise celine dione ili jenifer lopez meni ne znaci nista, a uglavnom mi ti parfemi smrde na kilometar
 
Meni su za more savrsena ona Johnson ulja sa pumpicom - upije se u kozu odmah, lepo mirise, nema perutanja, pucanja, bas bude lepa koza, a boja traje i traje. Predvece se na plazi samo tim prskam, i posle tusiranja isto. Maslinovo je odlicno za kozu, ali malo smrducne, ne mogu bas stalno da smrdim kad sam na moru
 

Back
Top