blabla...

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
koliko ste reciti i koliko nemate kocnice da saopstite negativne stvari drugoj strani, posebno kad dodje do nesporazuma isl. jel vam je lako da pljusnete sve sto mislite- seljacino, ispao si ovakav/onakav, blabla...ili ste odmereni, pazite sta kazete, promislite....zadrzite za sebe...
 
koliko ste reciti i koliko nemate kocnice da saopstite negativne stvari drugoj strani, posebno kad dodje do nesporazuma isl. jel vam je lako da pljusnete sve sto mislite- seljacino, ispao si ovakav/onakav, blabla...ili ste odmereni, pazite sta kazete, promislite....zadrzite za sebe...

pa, nije to što ja hoću da zadržim za sebe,
nego ja jednostavno ne umem ljudima da kažem u facu ništa
kad je u pitanju nešto negativno.
nemam petlju, i uvek ćutim.
retke su situacije koje me dovedu na ivicu nerava
i u stanje kad me zabole ćoše šta će dalje da se desi,
pa opletem nekog i za to poslednje što me iznervirao,
a i za nešto od pre isusa hrista.
leži akumulirano u meni,
dok ne provrištim.

a ovako...onlajn...pljusnem svima sve u facu (avatar),
boli me đole. :mrgreen:
ako ništa drugo, bar ovde nisam zdapi. :p
 
Ćutim i prećutim :neutral:

Retko, retko sasipam u facu i to znači da sam baš jako jako ljuta, što je baš retkost jer ne mogu dugo da se ljutim...
A trudim se da kažem ako mi nešto jako zasmeta, odmah, još taj prvi put kad se se to nešto desi.. ali mi baš i ne ide uvek..
 
Poslednja izmena:
koliko ste reciti i koliko nemate kocnice da saopstite negativne stvari drugoj strani, posebno kad dodje do nesporazuma isl. jel vam je lako da pljusnete sve sto mislite- seljacino, ispao si ovakav/onakav, blabla...ili ste odmereni, pazite sta kazete, promislite....zadrzite za sebe...

Na zalost dosta toga sam u stanju da mu precutim i da na lep nacin kazem sta mi smeta ali ako to zloupotrebljava onda mi pukne film i postajem u odnosu na reakcije do tada prava zver.
 
koliko ste reciti i koliko nemate kocnice da saopstite negativne stvari drugoj strani, posebno kad dodje do nesporazuma isl. jel vam je lako da pljusnete sve sto mislite- seljacino, ispao si ovakav/onakav, blabla...ili ste odmereni, pazite sta kazete, promislite....zadrzite za sebe...

ja i kochnice ahahaha :))))))
nego aj nikad ne kochim ni kad igricu igram :))
 
Ja nekako bas imam obe krajnosti. Odmerena i promisljena do poslednje reci, cesto i precutim o cutim...istolerisem i zaboravim...Ali kad prelije iz case, raspalim strasno...tada ne postoji nista sto nisam u stanju da kazem iskreno i sta mislim i zasto tako mislim itd...E jedino ne umem ton da podignem onako zestoko...Nego na tenane i sasvim smireno...
 
...........malo je ljudi kojima mozes da kazes istinu u lice,a da se ne nadju uvrijedjeni.........ima koji se ne naljute ali tim osobama nije ni stalo do tvog misljenja pa onda ne treba ni da im govoris...........
 
koliko ste reciti i koliko nemate kocnice da saopstite negativne stvari drugoj strani, posebno kad dodje do nesporazuma isl. jel vam je lako da pljusnete sve sto mislite- seljacino, ispao si ovakav/onakav, blabla...ili ste odmereni, pazite sta kazete, promislite....zadrzite za sebe...

znaš Skakutava, ja...ja bi tebe ****.
( ako znaš da kuvaš, oženio bih te )
 
nisam gundjalo (osim sinu ali to moram).....ali, sadasnji je dominantan muskaarc koji stalno pokusava da mi zagospodari, a to kod mene ne ide....moram da ga stavim na svoje mesto, s vremena na vreme....naravno, biranim recima mada to na kraju ispadne borba....:D.....ne naljutimo se ni on ni ja, sto je dobro.....a i njemu vredi reci sta mislim jer on stvarno zna da cuje coveka....predivna osobina...volela bih i ja da je imam u toj meri......
 

Back
Top