PREDLOG....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Zanima me STA MISLITE O SL;EDECEM PREDLOGU:
- PDF moze da dozivi neku malu reorganizaciju ali me prvo interesuje vase misljenje
o tom...
- Sta mislite o jos dva ili tri posebna PDF?
- Jedan bi bio samo o temama vezanim za GRCKU
- Drugi bi se odnosio na TURSKU i BUGARSKU
- Treci o njemu jos uvek razmisljam....Mozda Crna Gora...

Nista se nece promeniti dok VI ne date svoje misljenje o ovom..
 
Hmm....zanimljiv predlog....

Tako bi se izbeglo miniranje tema, svađe...Ja na primer nikada ne bih otišao na neku drugu temu sem na Grčku, jer me drugo ne interesuje. Ovako...vidim neku temu o (K)rvatskoj, prođu me žmarci i odmah MORAM da ostavim neki zajedljiv komenter. To je jače od mene....

Grčka definitivno zaslužuje poseban pfm, što se vidi i po broju poseta i komentara. Grčka uzima 50 posto interesovanja od svih tema na Putovanjima. Turska i Bugarska su srodne. Crna Gora ipak zaslužuje svoju temu. Onda još ostaje posebna tema za sve ostale destinacije.

Pokušala je davno Pajamaca nešto slično, kada je stavila u lepljive: Grčku, CG, Egipat, Bugarsku, Tursku, ali je brzo odustala od te koncepcije. Meni se lično to sviđalo.
 
Што да не, вероватно би све било прегледније. Али не видим зашто би само Грчка имала засебан ПДФ, а исто тако не видим како су Турска и Бугарска сродне. Мени нису ама баш никако.:think:

Више сам за поделу у којој свака од тих неколико главних туристичких земаља има свој ПДФ, а свако од главних туристичких места своју тему. Незамисливо ми је ово као до сада, да рецимо цела Турска има једну једину тему, а у Грчкој свако сеоце има посебну.:thumbdown:

Али како год да направите поделу, свакако сам за уситњавање тема. Мислим да гломазне теме од преко сто страна нису од помоћи људима који желе неку брзу информацију.
 
Што да не, вероватно би све било прегледније. Али не видим зашто би само Грчка имала засебан ПДФ, а исто тако не видим како су Турска и Бугарска сродне. Мени нису ама баш никако.:think:

Више сам за поделу у којој свака од тих неколико главних туристичких земаља има свој ПДФ, а свако од главних туристичких места своју тему. Незамисливо ми је ово као до сада, да рецимо цела Турска има једну једину тему, а у Грчкој свако сеоце има посебну.:thumbdown:

Али како год да направите поделу, свакако сам за уситњавање тема. Мислим да гломазне теме од преко сто страна нису од помоћи људима који желе неку брзу информацију.

2+1 za....
 
O Psiholog resio da sredi malo ovaj pdf ......cuda se ipak desavaju.
Pajamaca je dosta dobro koncipirala ovaj pdf , mozda treba pratiti taj put.
S tim da umesto lepljivih to budu podforumi...
Pa nek u okviru grcke npr svako selo bude tema , u okviru turske takodje...i tim putem dalje.

Al mislim da teme otvaraju korisnici a ne mod .
U skladu sa svojim potrebama .

I ko sto neko gore rece mnogo je glupa ideja spojiti tursku il bugarski ako vec pravis reorganizaciju onda bar nek ima smisla.

I nek bude pregledna da se ne desi opet ono sto se desilo sa ljubimcima da vise ne znas gde si i da kliknes 30 x da bi otvorio temu .
 
O Psiholog resio da sredi malo ovaj pdf ......cuda se ipak desavaju.
Pajamaca je dosta dobro koncipirala ovaj pdf , mozda treba pratiti taj put.
S tim da umesto lepljivih to budu podforumi...
Pa nek u okviru grcke npr svako selo bude tema , u okviru turske takodje...i tim putem dalje.

Al mislim da teme otvaraju korisnici a ne mod .
U skladu sa svojim potrebama .

I ko sto neko gore rece mnogo je glupa ideja spojiti tursku il bugarski ako vec pravis reorganizaciju onda bar nek ima smisla.

I nek bude pregledna da se ne desi opet ono sto se desilo sa ljubimcima da vise ne znas gde si i da kliknes 30 x da bi otvorio temu .

Ideje su dobrodosle...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top