TomTom mape Srbije

batman-color.jpg
 
Imam ovaj TomTom http://www.tomtom.com/products/product.php?ID=212&Category=14&Lid=1,i sad bih da pitam(ako smem :D):
Cuo sam da "neki ubacuju" mapu(ili mapE) Srbije pa bih i ja to uradio(mislim da mi taj "neko") to uradi uz NADOKNADU (novcanu naravno)!
E sad molim "one" koji to ZNAJU ili poznaju nekog ko to radi da mi se jave na pp (ali obavezno da mi kazu koliko "traze" za tu "zabavu"):

Imas na piratebay.org sve sto ti treba kucaj tomtom imas tutorijal kako da ga okljucas a ja ti predlazem da skines mapu Istocne Evrope tamo je i Srbija.
 
Imas na piratebay.org sve sto ti treba kucaj tomtom imas tutorijal kako da ga okljucas a ja ti predlazem da skines mapu Istocne Evrope tamo je i Srbija.


Uopshte nije problem krekovati mapu i navcore na tomtom-u, problem je naci mapu za tomtom koja pokriva srbiju. koliko ja znam takva mapa ne postoji barem ne zvanichna.

tako da mani se tih uopshtenih "ogovora", jel imash ti konkretno reshenje ili ne...

pretty please, with sugar on top :D
 
Uopshte nije problem krekovati mapu i navcore na tomtom-u, problem je naci mapu za tomtom koja pokriva srbiju. koliko ja znam takva mapa ne postoji barem ne zvanichna.

tako da mani se tih uopshtenih "ogovora", jel imash ti konkretno reshenje ili ne...

pretty please, with sugar on top :D
Nema covek...sto si navalio:D a ko zna dal" od ovih "ostalih kandidata" neko to moze da sredi....ajde ljudi placam dobro-u devizama(ove agresorske,radioaktivne....)
:cool::per:
eur_20_3_tcm14-3138.jpg
+
eur_5_3_tcm14-3123.jpg
 
Imas na piratebay.org sve sto ti treba kucaj tomtom imas tutorijal kako da ga okljucas a ja ti predlazem da skines mapu Istocne Evrope tamo je i Srbija.


Evo ja proverio josh jednom i stvarno nigde ne vidim Srbiju...


Eastern Europe v8.30
Download 152.2 MB
Detailed map covering Eastern Europe.
Map coverage statistics:

* countries fully covered (99.9%): Czech Republic, Hungary, Lithuania, Poland and Slovakia
* countries partially covered: Bulgaria (54%), Estonia (72%), Latvia (63%), Slovenia (68%) and Croatia (42%, including major cities and coastal areas)
* roads covered (km): 1.16 million
 
Evo ja proverio josh jednom i stvarno nigde ne vidim Srbiju...


Eastern Europe v8.30
Download 152.2 MB
Detailed map covering Eastern Europe.
Map coverage statistics:

* countries fully covered (99.9%): Czech Republic, Hungary, Lithuania, Poland and Slovakia
* countries partially covered: Bulgaria (54%), Estonia (72%), Latvia (63%), Slovenia (68%) and Croatia (42%, including major cities and coastal areas)
* roads covered (km): 1.16 million
Ma bice bre:D cim izgradimo puteve....ne mogu valjda ljudi kaldrme da stavljaju u navigaciju!:cool:
Rimljani su jos pre 2000 godina imali kanalizaciju a mi jos nemamo ni puteve k"o svet.....bice,bice!
@tema
Ajde ljudi nemojte da se stidite....javite se!Placam majkemi,ne zezam se!:worth::worth:
 

Back
Top