Potreban savet

Imam ja samsung e720 ,ima 1mpx kameru,ima 90mb interne memorije,sladak telefon,u extra stanju,stavljena nova original baterija i zamenjen flat kabel,koristio ga je moj otac,tako da nije ni mnogo koriscen...50eur
 
Ajde i meni da preporucite sa ovog sajta(obavezno mora da bude sa tog sajta) http://shop.a1.net/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Mobilkom-A1Shop-Site/de_AT/-/EUR/mkBrowseCatalog-Start;pgid=uSpIG4YkEAU000EMYFEkUko10000I5UIcoA4?CategoryName=a1&CategoryDisplayName=A1+Neuanmeldung neki telefon!?
ps
Volim Nokije ali mozete i drugi da mi preporucite....e da....i da moze da se koristi i kao navigacija!
I jos da dodam ne bih da imam Telefon za "muziku",znaci bez tih drangulija(necu Walkman),ako moze!
I sad o5 ne znam sta je bolje:
1)Touchscreen
2)Tastatura
 
Poslednja izmena:
*** ja zaboravio da pogledam na taj sajt sto si stavio :) Ako te privlace ovi sa touch screenom onda Samsung F480 je takodje odlican izbor jedino nema GPS,ali za takve pare boljeg touch screen telefona je nemoguce naci,odlican je.
Imam ja Iphone 3g 16gb i Nokiju 8800 Special Edition ali bih da uzmem jos jedna(posto sam nakupio poene za nov) pa sad razmisljam koji i da li bih mogao da ga prodam ili taj (novi) ili jedan od ova 2 sto vec imam!
ps
A koji bi "najbolje" mogao da prodam od ova 2 ili "neki" treci sa sajta ako bih ga uzeo?
 
Imam ja Iphone 3g 16gb i Nokiju 8800 Special Edition ali bih da uzmem jos jedna(posto sam nakupio poene za nov) pa sad razmisljam koji i da li bih mogao da ga prodam ili taj (novi) ili jedan od ova 2 sto vec imam!
ps
A koji bi "najbolje" mogao da prodam od ova 2 ili "neki" treci sa sajta ako bih ga uzeo?
Najbolje pare bi ubedljivo uzeo za Nokiu N96 ili SE X1
A od ta tvoja dva iPhone,njemu sporije opada cena.
 

Back
Top