Promena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Imam decka. Veza je stabilna, nismo nesto dugo zajedno, mislim da ce nam uskoro biti mesec dana. (Znacu, kada mi pokloni nesto, ne bi smeo da zaboravi). Jako mi se svidja. Ima lepa kola, komforan stan, dobra primanja, otmeno se ponasa. Ja sam zaljubljena u jednog drugog tipa, vec duze vreme. Povremeno odem kod njega na kafu, druzim se sa njim i njegovom zenom. Mnogo je sladak, ali se dosta zapustio. Predlozila sam mu da krene u teretanu i da se zategne malo. Bice bas zgodan, a predlozila sam mu i da malo promeni garderobu. On je po zanimanju sofer, nema nesto mnogo vremena, inace, ali sada se sve cesce vidjamo. Deca su mu dosadna, skoro su me nesto smarala i ne secam se sta je u pitanju, ali su jako dosadna. Ne znam da li ih ima dvoje ili troje. Zena ga smara. Izgleda da sam mu ja jedina svetla tacka u zivotu.
Sta trazite od voljene osobe da menja? Sta bi trebalo da uradi pa da bude 101% (jer sam sigurna, cim je voljena osoba da je 100 %)?
 

Sta trazite od voljene osobe da menja? Sta bi trebalo da uradi pa da bude 101% (jer sam sigurna, cim je voljena osoba da je 100 %)?
Ne trazim nista, svidja mi se takav kakav jeste :heart:
Najgore je kada neko dozvoli da ga partner "oblikuje" po sebi :roll:
U redu su neke manje kritike i savjeti, ali ne previse...
P.S. Sto si to poplavila? :)
 
Imam decka. Veza je stabilna, nismo nesto dugo zajedno, mislim da ce nam uskoro biti mesec dana. (Znacu, kada mi pokloni nesto, ne bi smeo da zaboravi). Jako mi se svidja. Ima lepa kola, komforan stan, dobra primanja, otmeno se ponasa. Ja sam zaljubljena u jednog drugog tipa, vec duze vreme. Povremeno odem kod njega na kafu, druzim se sa njim i njegovom zenom. Mnogo je sladak, ali se dosta zapustio. Predlozila sam mu da krene u teretanu i da se zategne malo. Bice bas zgodan, a predlozila sam mu i da malo promeni garderobu. On je po zanimanju sofer, nema nesto mnogo vremena, inace, ali sada se sve cesce vidjamo. Deca su mu dosadna, skoro su me nesto smarala i ne secam se sta je u pitanju, ali su jako dosadna. Ne znam da li ih ima dvoje ili troje. Zena ga smara. Izgleda da sam mu ja jedina svetla tacka u zivotu.
Sta trazite od voljene osobe da menja? Sta bi trebalo da uradi pa da bude 101% (jer sam sigurna, cim je voljena osoba da je 100 %)?

Koji smaraci,pa trazimo sve sto moze da da,ako sve da onda trazimo i vise :)
 
Slazem se, a kakve su to"manje kritike i savjeti"?
Npr. glupo mi je kad djevojka da sebi za pravo da tipu odredjuje s kim ce da se druzi i tako to :roll: ali ako npr. vidi da ga neko iskoristava, onda je OK da mu na to skrene paznju i pokusa da utice na njega...
Inace, svako ima svoj prag tolerancije, do koje mjere mu nesto nece smetati i dokle je podnosljivo. Niko ne voli da mu se zvoca...
Npr. moj decko pusi, ja ne, i ne podnosim duvanski dim, ali ga nikad ne bih ucjenjivala da prestane. Jeste da bi to bilo dobro za njegovo zdravlje i novcanik :) ali... Sigurno i kod mene ima nesto tako sto se njemu ne svidja...
Kad bi se gledalo sve sta nam smeta i ne odgovara, niko se ni s kim ne bi nasao...
A da ne pominjem kad bi svi ispravljali krive Drine... :roll:
 
da menja posteljinu svaki treći dan, to obavezno
jedan dan jedna strana, drugi dan druga strana, treći dan - već da promeni i stavi novu
zbog jastučnica, da se ne prlja lice

ostalo ništa nek ne menja
 
Imam decka. Veza je stabilna, nismo nesto dugo zajedno, mislim da ce nam uskoro biti mesec dana. (Znacu, kada mi pokloni nesto, ne bi smeo da zaboravi). Jako mi se svidja. Ima lepa kola, komforan stan, dobra primanja, otmeno se ponasa. Ja sam zaljubljena u jednog drugog tipa, vec duze vreme. Povremeno odem kod njega na kafu, druzim se sa njim i njegovom zenom. Mnogo je sladak, ali se dosta zapustio. Predlozila sam mu da krene u teretanu i da se zategne malo. Bice bas zgodan, a predlozila sam mu i da malo promeni garderobu. On je po zanimanju sofer, nema nesto mnogo vremena, inace, ali sada se sve cesce vidjamo. Deca su mu dosadna, skoro su me nesto smarala i ne secam se sta je u pitanju, ali su jako dosadna. Ne znam da li ih ima dvoje ili troje. Zena ga smara. Izgleda da sam mu ja jedina svetla tacka u zivotu.
Sta trazite od voljene osobe da menja? Sta bi trebalo da uradi pa da bude 101% (jer sam sigurna, cim je voljena osoba da je 100 %)?

Ovo se dugo cekalo... :hahaha: Kakve veze ima pocetak sa ostatkom price... Osim da nam pokazes koliko si skromna... Deca nisu dosadna, nego si ti nezrela... Ovo za svetlu tacku, samo se nadam da ne svetlis i u mraku... :lol:

I mani se vec jednom tudjih muzeva... Tako komunikativna, elokventna, i ne znam ni ja sta jos, a nikako da nadje nekog slobodnog... Citaj moj potpis... Ne pozeli nista tudje, svi smrtni gresi u tom su grehu... A ti kao velika vernica, to bi trebalo da znas... Upadas iz greha u greh...
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top