Flasteri

pa ne moras da mislis da li si na vreme popila tabletu on tu valjda stoji i ispusta hormone kolko ja shvatih :lol: i onda posle skidas i sledeca tura ide...
 
pa i nije sa pilulom se stalno strecas da li si popila ili nisi...:neutral: meni se desilo par puta izadjem i zaboravila da popijem i nerviram se dok ne dodjem kuci :lol: dobro,u principu moze u nekom roku i kasnije da se popije,al sve jedno :neutral:

inace ja sam nesto citala da to moze da se lepi na ledja ili na neki tako deo gde se ne vidi...i valjda je u boji koze i lepi se necim sto se ne odlepljuje lako...
 
Ne znam, ja sam se izdresirala na te pilule pa i nisam zaboravljala... a i imam alarm na telefonu svaki dan u isto vreme i tako 21. dan.... ***, 21. vek :lol:
Mada osećam da bih ja sa flasterom bila onaj mizerni procenat žena koji dobije iritaciju na koži :dash: :lol:
 
pa i nije sa pilulom se stalno strecas da li si popila ili nisi...:neutral: meni se desilo par puta izadjem i zaboravila da popijem i nerviram se dok ne dodjem kuci :lol: dobro,u principu moze u nekom roku i kasnije da se popije,al sve jedno :neutral:

inace ja sam nesto citala da to moze da se lepi na ledja ili na neki tako deo gde se ne vidi...i valjda je u boji koze i lepi se necim sto se ne odlepljuje lako...
taman na ledja!
bi citavo vrijeme tripovala da imam nesto ispod majice :sad2:
i kada se pokvasi i nasapuna tokom tusiranja, onda stoji onako vlazno pri kozi.... bljaks

ps: odredis neki kasniji sat uvece i ne mjenjas taj raspored, nikad
kada nisi sigurna da ces biti tu, nosis ih sa sobom
i no problem
 
taman na ledja!
bi citavo vrijeme tripovala da imam nesto ispod majice :sad2:
i kada se pokvasi i nasapuna tokom tusiranja, onda stoji onako vlazno pri kozi.... bljaks

ps: odredis neki kasniji sat uvece i ne mjenjas taj raspored, nikad
kada nisi sigurna da ces biti tu, nosis ih sa sobom
i no problem
ma bzvz meni bi se desavalo da kada idem negde u zurbi jednstavno zaboravim da ih strpam u torbu...i posle se jedem dok ne dodjem kuci :lol:
 
25_invision-board-france-445.gif


25_kiss.gif


25_condom.gif




25_1_4_101[1].gif



25_1_4_60[1].gif
 
Poslednja izmena:

Back
Top