Pita moja sestra kako da preboli nekog majmuna

1.nemoj misliti na njega
2.kad počneš misliti na njega....PRESTANI!!!!...
3.sad kad si prestala misliti na njega, i ne pomisliš ni na misao o tome, da bi mislila na njega, curo moja draga pobedila si!!
4.ako svejedno počneš nazad misliti na njega, ALKOHOL je odgovor!!!:)
...malo se šalim....za preboljenje nema leka, svako preboljeva na svoj način, ako se nisi isplakala do kraja, plači, jer to je onaj istiniti prvi korak, ja sam plakao za svojom, sad se smijem, jer na kraju znaj ne izgubi onaj koji daje ljubav, nego onaj koji je ne prima!sretno
 
uzmes papir.
i hemisku. (moze i olovka ili flomaster,ali se to lakse trosi)
Napises sve negativne stvari u vezi tog lika (naravno u tom trenutku razmisljalj o tome kakav je debil i sta je sve ruzno uradio)
i lavina negativnih misli ce krenuti...
malo alkohola ili zelenog pre toga nije na odmet, cisto da inhibicija popusti 8)
 
piskotica:
uzmes papir.
i hemisku. (moze i olovka ili flomaster,ali se to lakse trosi)
Napises sve negativne stvari u vezi tog lika (naravno u tom trenutku razmisljalj o tome kakav je debil i sta je sve ruzno uradio)
i lavina negativnih misli ce krenuti...
malo alkohola ili zelenog pre toga nije na odmet, cisto da inhibicija popusti 8)

Piskotice, a kako si ti resila problem decka-kres kombinacije? isto na papiru?
 
lazacar2003:
Kako da prebolim Grapu.Volim ga od 2. razreda crednje, a ja sad zavrsavam.Neki predlog?
DALEKO OD OCIJU - DALEKO OD SRCA. Sve smo mi imale slican slucaj u srednjoj. Posto sad zavrsavas tvoj problem je poceo da se resava sam od sebe. Ako ga ne vidis dovoljno dugo, zaboravices i kako je izgledao. Bez obzira na dve godine!

Ipak, verovatno ce ti uvek ostati zakopan negde u srcu, a to nije strasno, cak je i lepo na neki nacin. Kad ga se, jednog dana, setis, pogledaj se u ogledalo i primetices osmeh na licu. To ce biti onda gad ga budes prebolela.
Nemoj slusati ove gluposti o papiru i izivljavanju, alkoholu i travi. Vreme, ipak, leci sve!
 
Lexa:
lazacar2003:
Kako da prebolim Grapu.Volim ga od 2. razreda crednje, a ja sad zavrsavam.Neki predlog?
DALEKO OD OCIJU - DALEKO OD SRCA. Sve smo mi imale slican slucaj u srednjoj. Posto sad zavrsavas tvoj problem je poceo da se resava sam od sebe. Ako ga ne vidis dovoljno dugo, zaboravices i kako je izgledao. Bez obzira na dve godine!

Ipak, verovatno ce ti uvek ostati zakopan negde u srcu, a to nije strasno, cak je i lepo na neki nacin. Kad ga se, jednog dana, setis, pogledaj se u ogledalo i primetices osmeh na licu. To ce biti onda gad ga budes prebolela.
Nemoj slusati ove gluposti o papiru i izivljavanju, alkoholu i travi. Vreme, ipak, leci sve!

a sada malo veliki hit Miroslava Ilicha Tchajkovskog... khm... jen jen, jen dva....

LAZHU, LAZHUUUU..
LAAZHUU DA VREME LECHI SVEE.
MOJE RANE BOOLEEEE
BOLEEE KAO PREEEEE :twisted:

 

Back
Top