Moje kreacije

Nisam iz Bgd, odgovarao bi mi NS ( ponadala sam se da mozda jeste tamo kupljen taj plavi materijal ), cerka tamo zivi a ona nema vremena, tj. ne moza da uzme slobodan dan na poslu. U NS ili kod mene u Zr niceg- ja sam videla samo jednu cipku koja "lici na nesto" mada to ni izbliza nije ono sto sam vidjala na slikama na netu. Vencanje je 07. juna
A i cerka je prvo rekla da ce kupiti haljinu, " obicnu", ne vencanicu i samo rucak za desetak najblizih - pre nedelju dana je resila da ipak hoce haljinu kao ova desno ( a tek sutra sam je namolila da ide sa mnom da izabere materijal) http://bride.wannabemagazine.com/wp-content/uploads/2013/04/Anna-Maier-Ulla-venčanice-4.jpg . A spisak je trenutno 55 ljudi a bas danas mi kaze " mozda zovne jos nekoliko kolega... sa sve partnerom, naravno" :D
Tako da bice kako mora biti - nije problem da sasijem, kupicu cipku kakvu nadjemo
Hvala za savet za saten, pogledacu sta imaju
Imate u Novom Sadu Dvor prodvnica materijala,oni su čak na FB,ne znam da li koristite tu društvenu mrežu,predpostavljam da imaju čipku,jer su kačili slike prelepih materijala.

Više mi se svidja druga haljina,čak i da su 3/4 rukavi,pogotovo ako buduća nam mlada :) ima tanke ruke.
 
Duuso, ja sam videla u metraži na merenje u Jevrejskoj materijal sličan plavom, likra neka je u pitanju i ima sitne, sitne šljokice...
Postavljenih čipki(dole neki pamučni saten rekla bih, gore čipka) imate u Suknu u nekoliko boja, koštaju oko 850din, a obične elastične koštaju čini mi se 430 din, isto u Suknu...
Što se tiče kvaliteta čipke i rada, to morate sami proceniti da li vam se dopada :)
 
Čime sam se zanimala poslednje 2 nedelje .D
121xug6.jpg
30bo3dk.jpg

2r5erz8.jpg
2mg7ald.jpg


8yxhkz.jpg
2eaovuf.jpg
 

Back
Top