Moje kreacije

Ćera juče kupila sandalice uz ovu haljinicu.
Uzela je neke lepe žute, pošto se ovede lepo ne vidi materijal, moram da pojasnim:
Osnova materijala je bela, a linije su žute, cigla i bordo crvene sa vezon u bordo boji.
tako da su se žute baš lepo uklopile
 
Hej, pa ovo je divna tema. Zao mi je sto sam se tek sada prikljucila, ali dobro, nikad nije kasno. Procitala sam sve od pocetka i odusevljena sam. Pa vi ste prave krojacice.
Ja sam prvu suknjicu sasila u 4 razredu osnovne skole. Palo mi je na pamet da okrenem duks naopako, isecem rukave i otvor za glavu, usijem i porubim. Naravno da mi mama nije dala da koristim masinu pa sam to rucno radila. A onda mi je dosla tetka koja se profesionalno bavi sivenjem i ubedila mamu da mi dozvoli da koristim masinu. Od tada, za svaku svecanu priliku sam sve sila sama. Svaki osamnaesti rodjendan je bio obelezen mojom novom kreacijom pa sam uvek bila u centru paznje. Onda su drugarice pocele da me smaraju da i njima sijem. Ali prihvatala sam samo originalne modele "iz glave" a ne iz novina i slicno.
Sada malo manje sijem posto puno radim i dete mi je jos uvek malo. Ali evo sada sam na odmoru i odmah su pale dve haljinice i imam materijala za jednu tuniku. A ovih dana idem do grada da iskupujem jos materijala i da siiijeeem....
obozavam elasticne materijale na kilo. Najlakse se siju i najbrze dobijete gotovi proizvod, a sto je meni veoma bitno. Jedno sto zivim tako brzo a drugo sto sam nestrpljiva da vidim kako ce ispasti. A najvise mrzim kad krenem da sijem, a dete mi se probudi i ja moram da prekinem. Zato uglavnom sijem nocu, posto ona lepo spava, ne budi se.
Pokusacu da nadjem slike ranijih modela pa da postavim. A nove cu slikati.

@jeca, ako odlucis da sijes one jaknice ponovo javi se, odusevljena sam. a bice i jos kupaca, znam mnoge kojima bi se svidele. Eto, mozemo odmah otvoriti krstarica web shop! :-)
 

Back
Top