brez dobrog naslova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
iako retko postujem neki post na drugim forumima, ako nema nista vruce na krsti, ja pocnem da surfujem po netu. i obicno trazim ili humoristicke ili patrijotske forume, ali ovi zadnji imaju prioritet, tu se covek moze najbolje nasmejati. i sta je najinteresantnije na tim forumima? pa nikovi forumasa, vecina je poznata sa krste, i uobicajeni postovi, pljuvanje po krsti. to sto pljuju, manje vise, mogu je i ja pljuvati, ali mislim da ne bih nakon toga i dalje visio na krsti jer onaj forum nije interesantan, mali broj forumasa, svi nose iste bele majice, mislim ista uniforma i...
a politicka pozadina ove teme? ne znam, ali posto sve ima veze sa politikom, verovatno ima i ovo
 
adem_ks

Moraš da promeniš svoj potpis!
Naime, davna su bila vremena kada je vredilo da svako ima vlast kakvu zaslužuje!
Danas, u vreme globalizacije i razvoja vojne tehnologije to više nije tako....
Npr. Daj se zamisli, kakva bi bila danas situacija na Balkanu da Saveznici u WW2 nisu izdali i prodali Kraljevinu SHS Staljinu!?, itd, itd.....
 
Patriotski forumi koje ti opisuješ uopšte nisu patriotski pošto daju pristup takvima kao ti.Doduše i ti si u neku ruku patriota sa iskrivljenim merenjem patriotizma pripadnika drugih naroda,kič patriota.
 
znaci posecujes taj forum cim te zanima:thumbdown:

Ne, ali mogao bih početi, zar ne? Pa da vidim koliko patriJota odavde tamo ima? Sećam se da sam jednom otišao tamo, jer ja mislim da njih treba podržati, te da sam na temi koju muziku slušaju video da ima dosta heavy metalaca koji izlaze u KST, a na temi o glasanju video da ima dosta onih koji su glasači i članovi SRS (tadašnje), te DSS. Pa rekoh da vidim imali drugova forumaša odavde da su i tamo :D
 
iako retko postujem neki post na drugim forumima, ako nema nista vruce na krsti, ja pocnem da surfujem po netu. i obicno trazim ili humoristicke ili patrijotske forume, ali ovi zadnji imaju prioritet, tu se covek moze najbolje nasmejati. i sta je najinteresantnije na tim forumima? pa nikovi forumasa, vecina je poznata sa krste, i uobicajeni postovi, pljuvanje po krsti. to sto pljuju, manje vise, mogu je i ja pljuvati, ali mislim da ne bih nakon toga i dalje visio na krsti jer onaj forum nije interesantan, mali broj forumasa, svi nose iste bele majice, mislim ista uniforma i...
a politicka pozadina ove teme? ne znam, ali posto sve ima veze sa politikom, verovatno ima i ovo

Prvo, nema baš sve veze sa politikom.
Drugo, ne raspravlja se o drugim forumima.
Treće, ne raspravlja se o drugim korisnicima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top