Zna li neko?

  • Začetnik teme Neprijavljena
  • Datum pokretanja
N

Neprijavljena

Gost
Kako skinuti salo na stomaku?Predpostavljam da ovde ima devojaka sa tim problemom pa svaki savet pomaže.Za trbušnjake svi znaju ali šta još?
 
Trcanje pomaze da zategnes telo, pa i misice na stomaku. Idi na trcanje i kombinuj sa jos nekim vezbama, mozda aerobik...Inace nemam tih problema jer se bavim sportom. Jedno je sigurno: ne postoji lak nacin da svoje telo drzis u formi, moras malo da se potrudis!
 
jagodica:
jedi na prazan stomak ujutro voce i uveche nemoj da jedesh posle 8

Ovo za uvece je OK (doduse, mozda bolje i nesto ranije), ali nisam bas siguran za voce na prazan stomak.
Ma samo probaj da smanjis unos hrane. Nadji neku zanimaciju, jer ako nista ne radis po ceo dan, iz dosade ces poceti da jedes. Fizicka aktivnost je, normalno obavezna. U krajnjem slucaju, ako ne volis da trcis (kao ja :) ), mozes i da setas, ali malo duze (opet pitanje vremena).
Izvinjavam se ako se neko nadje uvredjenim sto sam upao u pitanje koje je verovatno bilo upuceno samo zenskoj populaciji.
 
U stvari, sad mi pade na pamet. Pa ne mora svaka devojka da ima savrsen struk. Bio je topik "volite li stomacic kod muskaraca" (ili tako nesto). Sto nebi bilo isto pitanje postavljeno muskarcima.

Dakle: Volite li stomacic kod devojaka?

Setite se filma PULP FICTION i Brusa Vilisa, sta kaze svojoj devojci kada se ona pozali da ce imati veliki stomak.
:wink: :wink:
 
A koliki ti ustvari stomak imash devojcice?Mislim....znash meni je licno ruzno da vidim ribu sa onako isklesanim trbusnjacima a mislim da ni tipovi to bash ne vole.Uostalom zasto sve devojke teze ravnom stomaku kada to nije zdravo.Svaki zenski (prirodni)stomacic je dole malo ispupcen sto koliko ja znam stiti reproduktivne organe.Ja doduse nemam salca sa stomaku ali ni trbusnjnjacima se bash ne mogu pohvaliti.....dobro je samo dok nije mlitav i opusten...bljak
 
wild_child:
A koliki ti ustvari stomak imash devojcice?Mislim....znash meni je licno ruzno da vidim ribu sa onako isklesanim trbusnjacima a mislim da ni tipovi to bash ne vole.Uostalom zasto sve devojke teze ravnom stomaku kada to nije zdravo.Svaki zenski (prirodni)stomacic je dole malo ispupcen sto koliko ja znam stiti reproduktivne organe.Ja doduse nemam salca sa stomaku ali ni trbusnjnjacima se bash ne mogu pohvaliti.....dobro je samo dok nije mlitav i opusten...bljak
rekla bih ti sto da ne, pa o tome sve vreme pricam, reci ti meni ako znash.
 
Svako ce ti reci ono sto i ja, a to bi trebalo i sama da znas, da salo na stomaku ne mozes skinuti za dva ili nedelju dana, i da ga svakako ne mozes skinuti, tako sto ces samo da sedis i surfujes netom. Moras da radis trbusnjake, i to svakim danom sve vise i vise, dok nestignes do oko 400-500 trbusnjaka, to ti ovako izgledao wow, ali kada postepeno povecavas, svaki dan za po deset, to se i ne oseti! Nadam se da ces me poslusati, i krenuti, kako bi sto pre skinula salo,i mogla da se prosetas gradom u svojoj extra kratkoj majcici!
 

Back
Top