ТВ Лазаревац: Црна Река,о.Перановић-видео материјал

Poruka
19.903
Погледајте,послушајте шта човек говори,информишите се из прве руке,а не преко злонамерних режимских ЕУ медија који раде у ф-ји заштите режимског нарко-бизниса.

https://video.google.com/videoplay?docid=-9174255960414404314

Хвала о.Перановићу што се упустио на гашење ЕУропејског пожара по Србији који,очигледно и на жалост,не може да се угаси.Човек је највећи стручњак у спашавању жртава накарадног система.
Нека га Бог поживи!

(добро слушајте наркомане на лечењу како причају да је потребно да их млатне који пут јер и сами знају да кризе не могу другачије издржати)
 
Poslednja izmena:

ovca.jpg
 
Kako je moguće da još uvek neko podržava nasilje?
Pa čemu treba da se nadamo u ovoj zemlji?Kakvi smo to ljudi postali....

Ако немаш ништа паметно да кажеш,престани да булазниш.
Било би ти корисније да погледаш о чему се ради.
 
Isti ološ kao oni što su pravili zločine po Hrvatskoj, Bosni i po Kosovu. To je ono najgore šro postoji u srpskom narodu i čega se onaj pošten deo tog naroda stidi.

Hajde već jednom da progovore oni koji ćute i čekaju.Dok oni čekaju -ovi govore li govore-i verbalno i delima-a ja ne želim da prihvatom da je TO Srbija.Pa nije ih više-samo su bezobrazni.Zato su i stvarali Obraz.:thumbdown:
 
Hajde već jednom da progovore oni koji ćute i čekaju.Dok oni čekaju -ovi govore li govore-i verbalno i delima-a ja ne želim da prihvatom da je TO Srbija.Pa nije ih više-samo su bezobrazni.Zato su i stvarali Obraz.:thumbdown:

Sve te patriotske NVO, kao i ovaj "rehabilitacioni" centar, vrte se samo oko para. Zato su i glasni, treba zaraditi te pare.
 
Znaci,ima li sta gore od ovih smaraca koji brane besne lopatare.Pa vi bre,mogu komotno da se kladim u 10 dinara,nikad u zivotu niste videli skank/paf/čarli/burgere/viz/ a ne pak probali da se robate.Nema nista lepse od toga.
Gwydione,batali ove luzere, ne vredi njima objašnjavati.Ljubomorna paščad !! Fakin' lozers !!:poludeo::besan2:

Whow, twbi je ovo 666-ta poruka. Rispekt čovek.
 
ja bi ovom gwidionu i tamisu prepisao 10 lopata po guzici zbog gluposti

cim ne steti - znaci da koristi

Лопатање је одлично ... Шта фали ... Него ја бих мало преписао лопатања за наше политичаре .. 25 по туру и то јавно на Теразијама
 
Ако немаш ништа паметно да кажеш,престани да булазниш.
Било би ти корисније да погледаш о чему се ради.

bulaznis ti cudeci se kako se ne divimo monstrumu....

radi se o ludaku koji mlati pare i leci frustracije koriseci tudju nesrecu i jad, nije potrebno da nas ti obavestavas.
 
Лопатање је одлично ... Шта фали ... Него ја бих мало преписао лопатања за наше политичаре .. 25 по туру и то јавно на Теразијама

Лопатање се даје онда када ништа друго не преостане и када наркоман није у стању да разуме други "језик".Неким наркоманима је то потребно зато што им помогне и спашава живот.
Овим политичарима који воде државу то не може помоћи.Њима помоћи нема.
 

Back
Top