SEX VS CONDOM

etotako

Domaćin
Banovan
Poruka
3.568
Inspirisana posetom internet prezentacije najveceg proizvodjaca ovog proizvoda (kondoma) pojavili su mi se neki znakovi pitanja.
NEW CATCH SPERM GAME :!: :?:
Da li je sex sa kondomom zaista sex?
Sta vama predstavlja koNdom... tj. kako ga dozivljavate?
 
Meni se cini da je sex sa kondomom zapravo masturbacija u dvoje.
Ili jos gore od toga... suprotnost sexu.
Jer sex podrazumeva poverenje, predavanje i prihvatanje... odnos bez ikakvih ograda, sjedinjavanje.
 
nije_lako:
Ta kanda ti je proradio materinski instinkt...čini mi se :roll: ... to ja samo kažem...eto...tako... :wink:

:lol: :lol: :lol:
veoma iskren odgovor, nema sta,... ali iskrenost je precenjena! Ponekad je dobro i cutati :lol:
Eto Tako ja necu biti iskrena sada i ti bi trebala da budes zahvalna :wink:
 
etotako:
Meni se cini da je sex sa kondomom zapravo masturbacija u dvoje.
Ili jos gore od toga... suprotnost sexu.
Jer sex podrazumeva poverenje, predavanje i prihvatanje... odnos bez ikakvih ograda, sjedinjavanje.


Ne bih se slozila!!!
Zasto ta mala tanka gumica toliko menja stvari?
I dalje moze da postoji poverenje, predavanje i prihvatanje, samo bez posledica.
 
lulumejlu:
etotako:
Meni se cini da je sex sa kondomom zapravo masturbacija u dvoje.
Ili jos gore od toga... suprotnost sexu.
Jer sex podrazumeva poverenje, predavanje i prihvatanje... odnos bez ikakvih ograda, sjedinjavanje.


Ne bih se slozila!!!
Zasto ta mala tanka gumica toliko menja stvari?
I dalje moze da postoji poverenje, predavanje i prihvatanje, samo bez posledica.

U tome je i problem... bezanje od odgovornosti, a ona uvek postoji ma koliko gumica navuces...
 
apotekarka:
Najzdravije + najsigurnije = najbolji sex
yeah right :!:
you are missing the point

na osnovu tvog odgovora ispada da je za tebe kondom ZDRAVLJE I SIGURNOST,... DAKLE, DOBAR SEX.
Iz ove tvoje jednacine izvire jos milion pitanja kao sto su: da li je kondom dovoljan za dobar sex?
da li su za dobar sex potrebne jos neke stvari, mozda pomalo banalne... kao na primer LJUDI koji ce ga praktikovati i slicno...
 
etotako:
apotekarka:
Najzdravije + najsigurnije = najbolji sex
yeah right :!:
you are missing the point

na osnovu tvog odgovora ispada da je za tebe kondom ZDRAVLJE I SIGURNOST,... DAKLE, DOBAR SEX.
Iz ove tvoje jednacine izvire jos milion pitanja kao sto su: da li je kondom dovoljan za dobar sex?
da li su za dobar sex potrebne jos neke stvari, mozda pomalo banalne... kao na primer LJUDI koji ce ga praktikovati i slicno...

a jel ti se srbine dogodilo nekada da ti devojchica kazhe da joj metza kasni, a seti$ se da ste pre 3 nedelje one stvari radili bez kondoma..

deca nisu kraj sveta... svi smo mi ovde jer su na$i odluchili da vode ljubav bez kondoma i da nas vi$e manje imaju... ne opu$taj se! uvek kondom, da ti sex ne presedne :)
 
etotako:
Meni se cini da je sex sa kondomom zapravo masturbacija u dvoje.
Ili jos gore od toga... suprotnost sexu.
Jer sex podrazumeva poverenje, predavanje i prihvatanje... odnos bez ikakvih ograda, sjedinjavanje.
Potpuno razumem sta hoces da kazes, i slazem se sa tobom. Ali, opet, takvo razmisljanje dovodi do misli da je samo sex u cilju stvaranja porodice dobar i ispravan. (tj. ovde vec ne govorimo o sexu vec o vodjenju ljubavi.)
A vodjenje ljubavi nije duhovno, mentalno iskustvo, ako se oboje brinete o tehnickim i materijalnim stvarima.
Sa druge strane, ako ne zelis da imas dete sa tom osobom, i po svaku cenu pokusavas da se zastitis od toga, onda… Da li je iskreno? Cemu sve to? Samim tim sto ne svrsi u tebi, i sto vas deli gumica… Niste li daleko? Nije li to neka distanca?
I ja tako ponekad razmisljam, ali to vodi ka nezdravom odnosu prema intimnosti.
Da li zaista mozes uzivati ako se javljaju misli o mogucoj trudnoci, pa cak i ako je bilo u pitanju sjedinjavanje na svim nivoima duhovnog? Ipak, mi ZIVIMO i PATIMO u materijalnom svetu, a duhovni zivot je - samo nas. I nema toliko vidljivih posledica u materijalnom svetu.

Mnogo razmisljam o pilulama u poslednje vreme… To bi resilo mnoge stvari..
:roll:
 
E, pa kad se vec raspravlja o kondomima, da vas pitam ja nesto: da li je oralni seks nemoguc sa istim?? Mi smo danas nesto kao premijerno probali, ali sam ja htela da to bude preko kondoma (cisto, onako, iz estetskih razloga, ne zbog bolesti, trudnoce i ostalih gluposti :roll: ). Medjutim, on tvrdi da nista nije osetio i da oralni seks mora da bude bez kondoma! Svasta, to prvi put cujem...! Ima li neko komentar?
 
baby cool:
E, pa kad se vec raspravlja o kondomima, da vas pitam ja nesto: da li je oralni seks nemoguc sa istim?? Mi smo danas nesto kao premijerno probali, ali sam ja htela da to bude preko kondoma (cisto, onako, iz estetskih razloga, ne zbog bolesti, trudnoce i ostalih gluposti :roll: ). Medjutim, on tvrdi da nista nije osetio i da oralni seks mora da bude bez kondoma! Svasta, to prvi put cujem...! Ima li neko komentar?

:lol: :lol: :lol:

E slatko se ismejah... Nije uzivao??? Ma nemoguce :lol:

Jel volis da te tvoj momak ljubi u vratic? Probaj da prvo stavis neku plasticnu foliju preko pa da te onda poljubi. Mislis li da bi podjednako uzivala?
 
etotako:
apotekarka:
Najzdravije + najsigurnije = najbolji sex
yeah right :!:
you are missing the point

na osnovu tvog odgovora ispada da je za tebe kondom ZDRAVLJE I SIGURNOST,... DAKLE, DOBAR SEX.
Iz ove tvoje jednacine izvire jos milion pitanja kao sto su: da li je kondom dovoljan za dobar sex?
da li su za dobar sex potrebne jos neke stvari, mozda pomalo banalne... kao na primer LJUDI koji ce ga praktikovati i slicno...

Pitala bih te sta mislis o kondomima kada bih navukla neku bolescinu ili trudnocu na vrat!
Ja sam od jednog dobila neku infekciju, srecom nije bilo nista opasno, ali kad se samo setim da sam isto tako mogla navuci i sidu sva se stresem! Za mene nema vise sexa sa covekom koji mi ne donese papir da je cist bez kondoma! To je rizik kojem ne zelim da se prepustim!
 
lady me:
baby cool:
cisto, onako, iz estetskih razloga, ne zbog bolesti, trudnoce i ostalih gluposti :roll:

Hmmm ovaj deo mi takodje nije jasan. Koristila si kondom iz estetskih razloga :? , a bolest i trudnoca su gluposti????
:?: :?

Moj ceo post se odnosio SAMO na oralni seks, dakle i razlozi koriscenja ili nekoriscenja kondoma takodje!
Mozda nije ni trebalo da ulazim u detaje - samo zbunjuje ljude...
Uglavnom, jos jednom: kondom prilikom seksa koristimo UVEK i to, naravno, iz gore pomenutih razloga. Kod oralnog seksa medjutim, nema tih opasnosti (mada pretpostavljam da i o tome moze da se diskutuje - kada, pod kojim uslovima itd...), ali posto je meni bio prvi put, nekako mi se ucinilo zgodnije (da ne kazem lepse :? ) da to bude preko kondoma...

Ali znaci, on bas nista ne moze da oseti preko tog tankog kondoma?? I zasto onda postoje kondomi sa raznim ukusima, ako to niko ne praktikuje?
Ne znam, ne tvrdim nista; zato sam i postavila ovde pitanje, da malo cujem i druga misljenja...
 
Eto opet mene, mada bi bilo lepo da ti na pitanje odgovori neki muskarac :wink:

Moguc je, ali je daleko veci uzitak kad je bez kondoma. Ja ti preporucujem da sa nicim ne zuris,... OK sad ti je jos uvek neprijatno, mozda odbojno, ali videces da ce jednog dana i tebi smetati a ne samo njemu. Jer to pre svega treba da bude na obostrano zadovoljstvo. :D
 
lady me:
Eto opet mene, mada bi bilo lepo da ti na pitanje odgovori neki muskarac :wink:

Moguc je, ali je daleko veci uzitak kad je bez kondoma. Ja ti preporucujem da sa nicim ne zuris,... OK sad ti je jos uvek neprijatno, mozda odbojno, ali videces da ce jednog dana i tebi smetati a ne samo njemu. Jer to pre svega treba da bude na obostrano zadovoljstvo. :D

E, da znas da si u pravu; ako je najnormalnije da ljudi to rade bez kondoma, a meni se ucinilo privlacnije sa istim, onda to verovatno znaci da nisam bas najspremnija. Pricekacu ja jos s tim, nigde ne zurimo...
 
cLick - OR - Die:
Snezna_kraljica:
sledica u materijalnom svetu.

Mnogo razmisljam o pilulama u poslednje vreme… To bi resilo mnoge stvari..
:roll:


Re$ilo bi stvari oko beba.. one druge ne!!

Znam, ali sa mojim deckom nema opasnosti od tih drugih stvari, zbog toga i razmisljam o pilulama. Inace sam vrlo paranoicna. :shock:

A sto se tice oralnog sexa i kondoma.. Naravno da je bolje bez, a to sto to ne mozes da zamislis, verovatno je zbog toga sto nisi spremna na to. Bolje pricekaj, doci ce samo od sebe.
 
Stavis gumicu lepo i sex do bola. Nema trisha,nema sida.E sad ako ti se nesvidja ta gumica nek ti ga stavi frajer bez a samo bog zna koja mu je proshle nedelje popusila. I kakve sve bolesti mozesh da zaradis i ako nisi do sad pila pilule za kontracepciju boje da ne osetish taj bol kad dobijesh mecu. Moja komsika je primala bez gumice pa kad sam je napunio sper. i pilulama i kad je dobila mecu bila je skroz negativna. A ovo oral+guma bash ste ludi i ti i tvoj dechko :lol:
 
verujem da ti je prvi put da imas oralni sex u zivotu i da cinis " gresku " koju cine vecina devojaka kada to rade prvi put: mislis da dovoljno drazis penis svog momka ali nije tako. mora da prodje malo vremena da udjes u semu i da provalis tehniku uz njegovo strpljenje naravno.
 

Back
Top