telenor laže i krade

AMDA

Obećava
Banovan
Poruka
86
Postovani,

na osnovu ulozene reklamacije izvrsena je provera ostvarenog gprs saobracaja na dan 03 jun 2009 godine i utvrdjeno je da je u okviru sesije zapocete u 20:41h potroseno tacno 3413 KB.

Za ostvareni protok naplacena je cena od 218,49 din.
Naplata je izvrsena po vazecem cenovniku.
Podsecamo da se od 01.juna 2009.godine na ostvarene usluge obracunava i porez od 10 % na upotrebu mobilnog telefona po odluci Vlade Srbije.
Vise informacija o Vladinom porezu mozete procitati na sledecem linku: O Telenoru / Telenor u Srbiji / Novosti / 2009 / Telenor počinje da primenjuje Vladin porez na usluge mobilne telefonije

S postovanjem,
Sluzba reklamacija
Korisnicki servis
Telenor d.o.o.
tel: +381 63 9863
fax: +381 63 9898
e-mail: reklamacije@telenor.rs


-DANA 03.06.2009. U 20.H I 41.MIN. JE KORISCEN GPRS I PORSENO JE TACNO 2325.KB.
-ZA TE KILOBAJTE MI JE NAPLACENO 218.44. DINARA KREDITA, TACNIJE SA 350.88.DIN. MI JE OSTALO 132.44.DIN. KREDITA.
-NAPRAVLJENA JE VELIKA GRESKA PA TRAZIM DA MI SE STO PRE VRATE PARE.

dokaz
scr000129w.jpg
 
U protok se račun i primljeni kilobajti a tu pored onoga što se šalje imaš i niz drugih bajtova jer se šalje u paketima, CRC bit za proveru ispravnosti pa konfirmacija da je paket primljen kako treba pa ako je neki paket izgubljen usput ponovno slanje itd...

A za porez od 10% nemam reči... čista pljačka!!!!
 
Сви они лажу и краду. Јесте ли приметили како је МТС увео нове пакете, који је од старих разликују само по томе што су знатно скупљи.
 

Back
Top