zene i fudbal

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
Ajd iskreno...da li vas gnjavimo kad gledate utakmice
da li vam branimo da idete sa drustvom da gledate iste
da li smo vam vaznije od fudbala
volite li vise fudbal od nas
ko ima devojku ili zenu koja je vatreni navijac
ko ima srece da ga zena ne smara za fudbal
imate li zelju da nas vodite na utakmicu
varate li nas sa fudbalom:mrgreen:

idu li zene i fudbal.zajedno:D...........a sta vi zamerata nama zenama kad je fudbal u pitanju.

imate li neki savet za nas.osim da cutimo

nesto malo drugacije:D

ps

partizan yessssssssss


i nemojte da ste taki.....da ignorisete.znate li koliko je veza puklo .....zbog fudbala...ovo je jedan mali doprinos da se ne svadjamo
 
Poslednja izmena:
Па види овако'-Постоји жеснки фудбал,а када ми гледемо фудбал а ви жене или девојке не дате нам да на миру гледамо утакмицу
 
Otkad znam za sebe volim i gledam fudbal :).Za to je zasluzan stariji brat koji je bio prvotimac velikog kluba.Isla sam da ga gledam i navijam stalno ..
Posle se nastavilo sa njegovim sinom ,pa sa mojim sinom koji je takodje fudbaler :mrgreen:
Secam se kada sam pre cetiri godine na stadionu gledala omladince Zvezde ,a ja u drugom stanju treba da lezim i da odrzavam trudnocu :p.Zamalo se nisam porodila na stadionu kako je bilo uzbudljivo ..pogotovu kada ti clan porodice nastupa ..
Jos kada sam videla Duleta Savica na tribinama,(dosao da gleda sina):worth::worth:
Inace meni nije problem fudbal nikad bio :).Obozavam ga,odrasla sam sa tim...
Zajedno idemo na Marakanu,onako porodicno..Svako od nas ima svoje ino- favorite i pratimo zajedno utakmice..kad su zanimljive .
Zene i fudbal definitivno idu zajedno ;)
 
Zasto tako Neso :(
Ti bi devojku isterao iz sobe???[/QUO


не погрешно си разумео,рекао сам да тако и треба да гледа утакмицу а не да би је истерао из собе ђе ћу ђевојку да терам из собе.


Ко тера ђевојку из собе тај је Фукара

Nego sta DJEVOJKA JE DJEVOJKA :D
crnogorcino :D
nisam te razumeo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top