j

Naravno da nije. Smijesno je i pateticno sto je jedan normalan, prirodan, impuls postao zrtva civilizacijske nepravde - seksualni nagon i, u biti promuskuitetno, covjekovo ponasanje "artikulisani" su teoloskom dogmom da su umjerenost i monogamija jedini drustveno prihvatljiv oblik ponasanja muskarca i zene. Preciznije, ako pozelim jebati zenu koju sam primijetio nekoliko trenutaka prije, treba da se osamarim ili rasporim trbuh, jer je to, valjda, lose. Ne, to je musko evolutivno nasledje, bas kao sto je npr. materinski instinkt zensko.

Ne moze covjek bjezati od svoje prirode, jer ga, prije ili kasnije, ocekuje masturbacija kao bijedna nadoknada za ono sto nije uradio prethodne noci.
 
muvanje ima smisla i zrelo je
samo ako je radi sklapanja braka
sa sve okumljenjem sator-svadbom kupovinom mlade
cascavanjem omladine pred opstinom
i sveopstom pucnjavom u jabuku vazduh i komsijke macke i kerove
 
da li vam je muvanje zenki zarad snoske smesno i pateticno ?:per:
nije sve dok nastupas iskreno(dobar dan dobar dan,ja bih sex ok i ja,ili ne ja ocu da se udajem )
pateticno je kad lik glumi da hoce ljubav ne poznjuci dovoljno zene valjda sta znam
malopre sam napisala bolji post i nesto mi se zaglavilo:dash:
:lol:
 
Naravno da nije. Smijesno je i pateticno sto je jedan normalan, prirodan, impuls postao zrtva civilizacijske nepravde - seksualni nagon i, u biti promuskuitetno, covjekovo ponasanje "artikulisani" su teoloskom dogmom da su umjerenost i monogamija jedini drustveno prihvatljiv oblik ponasanja muskarca i zene. Preciznije, ako pozelim jebati zenu koju sam primijetio nekoliko trenutaka prije, treba da se osamarim ili rasporim trbuh, jer je to, valjda, lose. Ne, to je musko evolutivno nasledje, bas kao sto je npr. materinski instinkt zensko.

Ne moze covjek bjezati od svoje prirode, jer ga, prije ili kasnije, ocekuje masturbacija kao bijedna nadoknada za ono sto nije uradio prethodne noci.

Ali to jeste univerzalno loše :roll: mislim, promiskuitet :roll: i to ne zato što je booga tako rekao, ili zato što zvuči strašno :roll: niti zbog rasutih gena :roll: (mada malo i zbog toga, jer se ne bi znalo ko je kome rod :roll: ) nego zato što, brate, ne možeš da budeš trudna 24 sata dnevno ceo život od 13-e pa na dalje :roll: i zato što se prenose neki viruščići :roll: i zato što postoji nešto što se zove ljubomora i posesivnost :roll: i zato što nije poželjno da devojčica od 13 uopšte rodi bebu jer ima pametnijeg posla u tim godinama.....

Promiskuitet je dobio zeleno svetlo sa razvojem kontracepcije, ali je univerzalno itekako štetan i suzdržavanje nije tu da bi zauzdalo vašu slobodnu, ah, romantično bleskastu i šašavu prirodu, nego da bi i vas i celokupno društvo poštedelo beba u kontejneru.


:ROLL:
 

Back
Top