pekinezerka,dva staforda i rotvajler

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
U Ovci su ovi psi.slobodni za poklon.
rot je zenka od 3 godine.malo mrsavija.
stafordi muzjaci od 3 i 4 godine.
jedan nije bas pitom (boga pitaj sta je doziveo)drugi jeste.

a pekinezerka je stara.ima oko 10-12 god.
njoj treba neko ko ce je hraniti mekanom hranom jer ima problem sa stolicom.toliko
ako neko ima gde da ih pokloni,neka pomogne.


 
Ovaj staf sto lezi je bas mlad i lepo negovan, sto ga skotine nisu poklonile nekom umesto sto su ga poslali u to leglo zaraze da se ofuca skroz.:thumbdown:
A po novom zakonu bi vlasnici ovog drugog stafa trebalo da plate kaznu, jer posto nece da ga uzmu nazad to se vodi kao izbacivanje.
 
i ja i dalje ne razumem zasto neko uzme psa,da bi ga posle predao kafileriji...
meni stvarno nije jasno zasto to rade....nema nikakvog razloga za tako nesto....hoces psa-hoces...neces-neces...i gotovo....a ne ocu pa necu...
i to necu,pa ga bacim u najgoru mogucu rupcagu...da sedi u svojim govnima i da zaboravi kako se hoda.
misim stvarno
i volela bi da njih njihova deca bace u neki najgori dom,gde ih sestre nece redovno cistiti i gde ce sedeti mokri i usrani po ceo dan :poludeo:
 
jedan staford spasen.evo ga kod mene tj moje drugarice.pas je u katastrofalnom stanju.nema ni 10 kg!!lecimo ga i hranimo.on nenormalno mnogo jede.kad ga udesimo poklonicemo ga nekim dobrim ljudima.pitom je poslusan,veelika maza..sve nam dozvoljava!!

samo molim da ako neko moze da ga casti nekom kvalitetnom hranom da nam javi.
za sada ima da jede kuvanu piletinu i dzigericu crnu i granule koje nisu skupocene.


 

Back
Top