Nakit

Samo S.T.Dupont dolazi u obzir:per:;)
 

Prilozi

  • 9961-5.jpg
    9961-5.jpg
    14,9 KB · Pregleda: 50
  • 007fp3.jpg
    007fp3.jpg
    27,7 KB · Pregleda: 39
Ja volim drveni nakit,ili eventualno nakit od glinamola-ili tako nečega
samo da je bižuterija...uopšte me ne privlači ni srebro,ni zlato.
Ima jedna žena koja prodaje po jako jeftinim cenama nakit koji je unikatan i jako neobičan.Posle ću baciti slike nekih svojih ogrlica :D
 
Ja obozavam nakit:heart:
Koliko neko moze biti opsednut sa cipelama ili sminkom toliko sam ja sa nakitom..
Volim srebro,a prstenje volim kad ima jedan srebrni { ili dobra kopija istog} ali onako....dzombast,velik...ako je vec neshto veliko na tebi ostatak da bude na minimumu....volim safir,smaragd,ametist....Oniks sam pre volela,i htela da nosim bash jer sam cula da je ''baksuzno'' kamenje i da stvarno ne moze svako da ga nosi,medjutim kad se to pokazalo istinitim batalila sam ga....Ali volim bizuteriju jako.
 
volim srebro, bizuteriju i belo zlato
imam toliko nakita za svaku priliku
moja prabaka mi je ostavila skupocen nakit jos iz njenog vremena
to cuvam i nosim ga u posebnim prilikama zato sto je jedinstven i poseban, neobican ali lep
nakit cuvam u jednom drvenom malom 'kovcegu' koji kad otvoris ima ogledalce :)
 
Ja volim drveni nakit,ili eventualno nakit od glinamola-ili tako nečega
samo da je bižuterija...uopšte me ne privlači ni srebro,ni zlato.
Ima jedna žena koja prodaje po jako jeftinim cenama nakit koji je unikatan i jako neobičan.Posle ću baciti slike nekih svojih ogrlica :D

Napisala si tacno sta bih i ja. Nabaci mi kontakt za tu zenu na pp pa da i ja tamo pazarim. Hvala unapred.
 
Usput da vas pitam...nikako da skontamn neko prakticno resenje za drzanje bizuterije raznih velicina i oblika tako da se ne zapetlja, a da bude lako dostupna i bash bash pregledna i jos da to resenje nisu ekseri po zidovima ko u radnjama. Ja svoju drzim po kojekakvim kutijicama, al mi stalno te kutije omale pa se gomilaju, a unutra se jos i spetljaju kozhice i lanci, pa kad pocnem da trazim neku konkretnu ogrlicu il slicno, pootvaram ih sve, sve izbacim, a onda petljam prstima da ih odmrsim pa mi sve te radnje idu na zivac kad se ponavljaju iz dana u dan. A da, to resenje mi je potrebno za kupatilo, ne za plakar, da bi nakit bio na dohvat ruke.
 
Nemam bas mnogo nakita, ali ovo sto imam mi se mnogo svidja :heart:
Uglavnom je neki nakit u funky fazonu, cyber ili decora ponekad...mada volim i drveni nakit i perlee
S obzirom da je ovde,gde god se okrenem, skroz kicast nakit,nesto poput kajli sa playboy privescima (taj je bas popularan) koji su otpoceni cirkonima...i tako, uglavnom je sve previse cirkonisano,kupujem ili u indian shopu...ili narucim preko neta
 
Nakit volim razni.Minđuše moraju biti zlatne zbog alergije na neplemeniti metal ali ionako imam samo dva para.A drugi nakit ne mora biti zlatan.
 
uglavnom nosim kozice, kamenje, staklo, drvo, korale, slonovu kost i sl.
ne volim lancice od zlata ili srebra
od bizuterije dobijam osip..... ne znam zato ne bas na svaku stvar ali vise nista, osim onog sto vec imam i na sto ne reagujem, ne kupujem niti nosim za svaki slucaj

e, da, jako mi je ruzno kada vidim plastiku ili gumu
 
obozavam nakit, tj narukvice i i mindjuse bez kojih ne izlazim skoro nigde, uglavnom je drven nakit,srebrn ili bizuterija,mada sam prosle godine kupila neke cini mi se glinene mindjuse i mnoogo su dobre...
ogrlice su mi kul,ali nemam naviku da ih nosim, imam nekoliko,uglavnom duge, sarene i naravno drvene : )
 
Сребро и злато искључиво, углавном сребро. Бижутерију не носим. Волим класичан накит, не пратим трендове у том смислу. Свиђа ми се масиван накит једноставних облика, не превише китњаст. Највише волим дебеле комаде сребра, потпуно глатке или евентуално пескиране. Не волим онај филигрански рад.

Жао ми је што сам углавном лења да мењам накит, па доста тога никад ни не види светло дана. Углавном увек имам минђуше, огрлицу и бурму, кад се сетим додам још и наруквицу и понеки прстен. Нисам од људи који трпају превише накита на себе, с обзиром да углавном носим велике комаде довољне саме себи.

Ланчиће, рецимо, носим јако ретко, практично никада, јер су ми неприметни, једино ако баш имам неки добар медаљон да окачим. Још увек ми је мало табу да комбинујем бурму са сребром, али ајде може да прође пошто је комбинована од белог и жутог злата. Никад ми се није свиђала комбинација сребро - злато.
 
Napisala si tacno sta bih i ja. Nabaci mi kontakt za tu zenu na pp pa da i ja tamo pazarim. Hvala unapred.

Bih ja,ali nema ti pomoći ako nisi iz Užica,pošto je žena odavde :D a ne radi dostave,doduše nisam sigurna,mogla bih se raspitati.
inače,evo dela moje kolekcije...
a na drugoj slici je moj omiljeni deo nakita,čini mi se da je star nekih 40 godina-tako bar tvrdi moja majka.Šteta što se ne vidi bolje.Kupljen je u mađarskom muzeju.
 

Prilozi

  • IMG_8123.jpg
    IMG_8123.jpg
    65,4 KB · Pregleda: 62
  • IMG_8127.jpg
    IMG_8127.jpg
    56,3 KB · Pregleda: 57
volim nakit al u umerenim količinama...najčešće nosim samo jedno...recimo ako stavim neki lančić il ogrlicu,ne stavljam i minđuše i narukvicu...nekako mi to deluje kao previše đinđuva na jednom mestu...:)
mada najviše volim minđuše da nosim...to mi je najlepši detalj:D
 
Usput da vas pitam...nikako da skontamn neko prakticno resenje za drzanje bizuterije raznih velicina i oblika tako da se ne zapetlja, a da bude lako dostupna i bash bash pregledna i jos da to resenje nisu ekseri po zidovima ko u radnjama.
Meni su ogrlice okacene i nema problema. Ima ih mnogo i raznih su duzina tako da je to jedino resenje.
 
Neiskusne žene :lol: Taj deo minđuša koji vam ulazi u uvo premažite bezbojnim lakom za nokte (ili nekim drugim) i nosite minđuše bez problema... tako vam uvo ne dolazi u kontakt sa metalom! ;)
Ja imam isti problem i dusa me boli kada vidim kako ima divnih mindjusa a ja ne mogu da ih nosim :cry:

Da li ti to hoces da kazes da imas problem sa mindjusama, ali da ti je lak resio problem?

To bi bilo fenomenalno resenje za mene :)
 
Ja imam isti problem i dusa me boli kada vidim kako ima divnih mindjusa a ja ne mogu da ih nosim :cry:

Da li ti to hoces da kazes da imas problem sa mindjusama, ali da ti je lak resio problem?

To bi bilo fenomenalno resenje za mene :)

Upravo to hoću da kažem :manikir: Ako tvoje uvo ne dolazi u dodir sa metalom - nema na šta da reaguje, jel tako? E sad je samo fora da kad osetiš minimalnu reakciju, skineš stari lak i namažeš novi, tako bar ja...
 

Back
Top