Fashion combination

Poruka
15.196
Kazu da crno i sivo ne ide ( to nosiim i volim tu kombinaciju) .ili braon i crno .. Koje boje kombinujete?
Da ne ide ta i ta tasna uz to i to.. Slazete li obucu sa tasnom ili exprementisete? Koje tasne i koje cipele? Koliko spajate nespojivo? :)
 
crveno i roze nose samo koze...i stvarno je ogavno
srebrno i zlatno takodje veliki promasaj
na zalost ove kombinacije su danas moderne

to crno i braon je staro pravilo ... meni se takodje ne svidja
ili ono teget i crno boze me sacuvaj :lol:

e vis to za sivo i crno ne znam al ja ponekad kombinujem...nisam znala...al meni ne deluje lose ta kombinacija
 
Kazu da crno i sivo ne ide ( to nosiim i volim tu kombinaciju) .ili braon i crno .. Koje boje kombinujete?
Da ne ide ta i ta tasna uz to i to.. Slazete li obucu sa tasnom ili exprementisete? Koje tasne i koje cipele? Koliko spajate nespojivo? :)

:manikir: Crno i sivo po meni ide, ali svetlo siva.Generalno tamne boje, jedna s drugom po meni ne idu.Al opet, ima izuzetaka i tu.Jako ne volim da kob. braon i crnu i teget/crnu.Povrac.Inace ne volim teget.
Takodje, Metla je rekla da ne voli srebrno/zlatno - takodje.Tragedija.Ne znam dal to iko kombinuje?!
Sto se komb. tasne i cipela tice...ne slazem strogo cipele i tasnu, kao braon-braon pa mora tako.Jok.Npr ako imam braon cipe uzecu zlatnu tasnu ili bez, naravno i braon, al kazem-apsolutno ne pod moranje.Ono sto mi je tu opet bitno je materijal cipela i tasne.Nije mi bas lepo ako je recimo tasna kozna a cipele ono antilop.Jel se tako zove taj materijal?:rumenko: Takodje, jedna od najbitnijih stvari po tom pitanju - model tasne i cipela!Ni pod razno sportska tasna i elegantne ili poluelegantne cipele!Kao nisu jako elegantne:confused: I obrnuto naravno...
A da, spajam nespojivo u tom smislu da nisam stroga po pitanju boje cipela i tasne npr, volim da dodam nesto od asesoara pa oplemenim neku kombinaciju kako ne bi bila monotona...U sustini spojim elegantniju stvar i kezual recimo.Kao suknjicu neku fensi i kezual totalno majicu.Retko da sam skroz elegantna ili skroz kezual.
J*bt koja disertacija!:dash:
 
Teget i crno može, čak imam jednu majčicu na prugice teget-crnu. Crno i sivo takođe. Jedino mi se ne sviđa baš braon-crno, mada može da prođe kad je braon samo u detaljima. Imam zlatne sandale i nisam znala kakvu tašnu da uzmem, sad sam uzela zlatnu i šljaštim na sve strane:mrgreen: Ne volim da sam mnogo šarena, jedino to. Više volim jednobojne stvari sa zanimljivim detaljima nego šarene stvari.
 
pa ti voliš da nosiš zlatno:P

J*bt aj citaj cele postove,ako ces me vec citirati?Ovo vec pocinje da mi ide na nerve, tvoje parcijalno citanje tj komentarisanje samo onoga sto ti odgovara i onda ti ja kao jos gluplja odgovaram:roll: Dakle, ovo je poslednji put.Kao sto sam napisala u onom mom dugackom postu na ovoj temi volim da kombinujem braon/zlatno ili recimo bez/zlatno ili belo/zlatno , ljubicasto takodje...Itd.Kad sam rekla da ne volim?ALi - Metla i ja smo komentarisale kombinaciju srebrno-zlatno.CITAJ!To nikad.Hvala na paznji i dovidjenja.
 
što se odmah ljutiš...samo sam rekla da voliš da nosiš zlatno...:lol::lol::lol:

ako već oćeš da diskutujemo na temu...sve što se kombinuje sa zlatnim je "moderno"...jer je tako neko rekao:P

Kad su za'ebavanja u smislu-za'ebavanja-zabole me cosak.Al kad ozbiljno diskutujes moje postove, tj citiras ih a pri tom ne citajuci ih to je iritantno.
" sve što se kombinuje sa zlatnim je "moderno " ... :roll: Ok,ovo je vec gubljenje vremena.Dal si ogranicena il sta...Ne mogu da se spustam vise u pokusaju konverzacije s tobom.
Komentarisi kako hoces.Mozes npr da uzmes deo mog posta, deo GF, deo necijeg jos pa taj paket onda meni prikaci kao ja sam rekla.Eto, bas sam konstruktivna:manikir:
 
ček,ajd ovako...da se spustim ja onda na tvoj nivo:lol::lol::lol:

sve što je u zlatnoj nijansi(bez obzira na boju uz koju se kombinuje) je danas moderno nositi...jel tako il nije?

gde god da pogledaš,u svakom izlogu imaš bar jednu stvar u toj boji...:D

ako ti to voliš da nosiš,zašto te toliko brine dal se nekom drugom to sviđa ili ne:think:?
 
Kazu da crno i sivo ne ide ( to nosiim i volim tu kombinaciju) .ili braon i crno .. Koje boje kombinujete?
Da ne ide ta i ta tasna uz to i to.. Slazete li obucu sa tasnom ili exprementisete? Koje tasne i koje cipele? Koliko spajate nespojivo? :)

Boze kupicu kucu onome ko je otvorio ovaj podforum....

Hm...Kombinacije..Pa,uglavnom volim jako jarke boje jer sam tamna...Ne volim nezne nijanse jer mi ne stoje...Ne voli previshe jedne boje,moze kod trenerki,mada izbegavam neke teske boje..npr trenerka { gornji i donji deo } da ne bude krvavo crvene boje i josh neki tezak materijal dobro,mada bi moglo....samo ne sad leti...
Volim detalje...Npr ako je cela kombinacija nekako bezlicna ,sva u crnom skoro stavish neki dzombasti ljubicasti prsten,neshto retro, ili isto ako je kombinacija malo..onako,...ozivis je sa nekim jarkim detaljem,jednim,ali dovoljnim da razbije monotoniju...Ili npr nekim cipelama jarkih boja,a kombinacija sva poslovna,obozavam kad to vidim,neshto veselo,jarko,jedan detalj,pogotvo kad je tako kisno i tumrno vreme,oraspolozi te odeca,moda i uospte,jako je volim..Ona je samo josh jedan nacin na koji pricas..Postoji pisanje,slikanje,fotografisanje,a ovo je nemi govor koji oslikava zivot. Ne volim previshe boja, zuto-zeleno, narandzasto i ne znam josh sta...jarke boje....crvena,plava, zuta, bela, bela sad ako je neko vec dovoljno bled nestace u tome...
E da,i ne volim sljastece..Mada sljasteca srebrna haljinica koja izgleda zabavno,....shto da ne..
li na primer neke uske farke,i neki sljasteci top....ostalo jako umereno,jer je sljasteci top dovoljan...
 
Poslednja izmena:
Najgore sto moze da se kombinuje je crno-teget i crveno-zlatno:dash: zabraniti to! Sve ostalo moze ... :P meni je extra kombinacija tamnije crvena i neka lepa tamnije roza, to obozavam, ili neka lepa plava (tamnija) i zelena .... predivno ... Mada ne znam koliko sam kompetnentna da komentarisem slaganje boja, jer sam u fazonu "sve mi boje lepo stoje":manikir: sem gore pomenute 2 kombinacije:dontunderstand::thumbdown::thumbdown:
 
Kazu da crno i sivo ne ide ( to nosiim i volim tu kombinaciju) .ili braon i crno .. Koje boje kombinujete?
Da ne ide ta i ta tasna uz to i to.. Slazete li obucu sa tasnom ili exprementisete? Koje tasne i koje cipele? Koliko spajate nespojivo? :)

kombinujem i crno i sivo, i crno i braon, mada se mora biti pazljiv sa tim, evo dajem primer za mene jedne uspesne braon-crne kombinacije....generalno vise volim da kombinujem jednu "jacu" i jednu "slabiju" boju, ili vise nijansi jedne boje
nekada sam pod obavezno slagala boju tasne, cipela i kaisa, sada ne obavezno, svidja mi se da tasna bude "rasparena"
i u zadnje vreme spajam "nespojivo"...mora da ima veze sa haosom u mojo glavi
 

Back
Top