Nema zvuka

ginga76

Početnik
Poruka
7
Imam Sony kameru DCR-SR36, kada prebacim snimak na PC odlicno radi, a kada ga narezem na DVD i pustim na DVD player imam sliku ali nemam ton. Kada pustim DVD preko PC onda imam i sliku i zvuk, probala sam na vise DVD playera da pustim DVD i ni na jednom nema tona. Da li neko zna u cemu je problem?
Hvala puno!!!!!!!!!
 
Snimak kada prebacim na PC je u MPG formatu. Da li mozda treba da promenim taj format?
A sto se tice DVD-a kojeg trenutno imam kod kuce, sve formate koje sam do sada pustala je podrzavo, za raziku od predhodnog DVD.

Hvala unapred
 
Snimak kada prebacim na PC je u MPG formatu. Da li mozda treba da promenim taj format?
A sto se tice DVD-a kojeg trenutno imam kod kuce, sve formate koje sam do sada pustala je podrzavo, za raziku od predhodnog DVD.

Hvala unapred

Promeni format u AVI ili DIVX,taj MPG hoće da zapinje na DVD plejerima,ili nema ton ili slika koči.
 
Uspela sam da preko programa AVC prebacim u format MPG-I movie i sada mi se cuje na DVD player-u.
Ne mogu da nadjem u upustvu za kameru da li se moze odmah namestiti ovaj format, jer je stvarno gubljenje vremena prebacivanje svakog snimka u drugi format.
 

Back
Top