PROJECTW i slični sajtovi?

Zlatooki

Domaćin
Poruka
3.530
Ovako danas sam pokušao da se konektujem na Projectw.org i tražio mi je Username i Password pre nego što je uopšte otvorio sajt. Znam da su im pre par dana hakeri oborili sajt pa sam pomislio da je to zbog toga. Prešli su na strožiji režim rada sajta. Samo sada moj nalog više ne funkcioniše.
Interesuje me da li neko zna kako i da li mogu da otvorim novi nalog odnosno reaktiviram stari na Projectu?

Takođe, interesuje me da li neko zna sajtove poput ProjectaW gde mogu da skidam filmove, serije i muziku sa RapidShare, Hotfile i ostalih sličnih sajtova pošto Torrente ne podnosim.
Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Ovako danas sam pokušao da se konektujem na www.projectw.org i tražio mi je Username i Password pre nego što je uopšte otvorio sajt. Znam da su im pre par dana hakeri oborili sajt pa sam pomislio da je to zbog toga. Prešli su na strožiji režim rada sajta. Samo sada moj nalog više ne funkcioniše.
Interesuje me da li neko zna kako i da li mogu da otvorim novi nalog odnosno reaktiviram stari na Projectu?

Takođe, interesuje me da li neko zna sajtove poput ProjectaW gde mogu da skidam filmove, serije i muziku sa RapidShare, Hotfile i ostalih sličnih sajtova pošto Torrente ne podnosim.
Hvala unapred.

Ja ne znam da li je bas sloboda govora, ali postavljen je link ka ware sajtu/forumu
prekrsena dva pravila:

1. Zabranjeno je postavljanje linkova ka warez sajtovima,
2. Zabranjeno je linkovanje prema drugim forumima.

Mene sto se licno tice, postavite ih sto vise, da i ja ugrabim neki novi:)
:maramica:
 
E pa ne razumem sto bi i jedno i drugo bilo zabranjeno. Ti sajtovi postoje. Ja sam stavio link koji inace ne radi, ali i da radi. Pa nisam ja vlasnik sajta. Ja samo konstatujem da on postoji. A ovo drugo pravilo je jos besmislenije. Ne razumem sto je prema drugim forumima zabranjeno linkovanje. Pa Internet treba da povezuje ljude, a ne da ih ogranicava. Nijedan od tih foruma nije moj pa da ga reklamiram.
 
E pa ne razumem sto bi i jedno i drugo bilo zabranjeno. Ti sajtovi postoje. Ja sam stavio link koji inace ne radi, ali i da radi. Pa nisam ja vlasnik sajta. Ja samo konstatujem da on postoji. A ovo drugo pravilo je jos besmislenije. Ne razumem sto je prema drugim forumima zabranjeno linkovanje. Pa Internet treba da povezuje ljude, a ne da ih ogranicava. Nijedan od tih foruma nije moj pa da ga reklamiram.
@Zlatooki

Uopšte nije bitno da li si ti vlasnik nekog sajta ili ne, i da li je neko pravilo foruma besmisleno ili nije. Nismo mi tu da diskutujemo o pravilima i Pravilniku, jer se zna ko ih postavlja i određuje. Pravila su izmišljena da bi se znao i poštovao neki red, inače bi nastao opšti haos. Pravila postoje kako u kući, tako i u školi i na ulici... i u državi, i mi ih se moramo pridržavati, bez obzira da li nam odgovaraju ili ne. ;)
 

Back
Top