Moda i plaza...

img-thing
img-thing

img-thing
img-thing

img-thing
img-thing

img-thing
img-thing
 


Uploaded with ImageShack.us svidja vam se ovako nesto?ja sam mislila da za ovo ljeto kupim ovakav neki kupaci,meden mi je...:heart:

Jako lep kupaci, ali nije za suncanje, dok se ne pocrni nije ga zgodno nositi da ne ostanu prugice na delu tela koji s enajvise otkriva... Za kasnije je fenomenalan, mnogo mi se svidja, obozavam neobicno krojene kupace kostime :heart: :)
 
Jako lep kupaci, ali nije za suncanje, dok se ne pocrni nije ga zgodno nositi da ne ostanu prugice na delu tela koji s enajvise otkriva... Za kasnije je fenomenalan, mnogo mi se svidja, obozavam neobicno krojene kupace kostime :heart: :)

Pa,znam,ja bix takav neki kupaci kupila samo kao drugi kupaci,treci,nikako kao jedini :)))....jer ja jako volim taman ten,bez bijelih prugica :))...
 
Divan je :ok:
Jel si ga kupila ove godine ili..?

Jesam...izvini nisam videla ranije pitanje...uzela sam ga u Nike shop-u, Delti kako se vec to zove...ovaj sa slike je VS a ja sam uzela isti samo Speedo, jedino nema snalu, oznaka je sasvim mala i pozadi, ne vidi se uopste a ove trake oko vrata su bas bogate, vise je modni kupaci nego sto je za plivanje...elem, na snizenju je bio jer je verovatno proslogodisnji model...makar mislim da je proslogodisnji...dupla je tkanina tako da se nista ali nista ne providi...meni se jako dopada...
 
Jesam...izvini nisam videla ranije pitanje...uzela sam ga u Nike shop-u, Delti kako se vec to zove...ovaj sa slike je VS a ja sam uzela isti samo Speedo, jedino nema snalu, oznaka je sasvim mala i pozadi, ne vidi se uopste a ove trake oko vrata su bas bogate, vise je modni kupaci nego sto je za plivanje...elem, na snizenju je bio jer je verovatno proslogodisnji model...makar mislim da je proslogodisnji...dupla je tkanina tako da se nista ali nista ne providi...meni se jako dopada...


Takve kupace ja nosim. A ne bi mi smetalo i da je ispod deblja traka,da to lepo drzi sve.
Imam beli sa nekom snalom sa kamencica i maslinasti sa plasticnom snalom.
A sta misle dame, koje inace nose ovakve jace bikinije, o ovim sto su sad moderni.
Jel to lici na nesto? Jel moze da drzi?
http://www.instyleswimwear.com/product.asp?product_id=2433&shop_by_cont_shop=bandeau.asp
ovakav model ( videla sam u novinama da ga zovu banana) :lol:
 
Jesam...izvini nisam videla ranije pitanje...uzela sam ga u Nike shop-u, Delti kako se vec to zove...ovaj sa slike je VS a ja sam uzela isti samo Speedo, jedino nema snalu, oznaka je sasvim mala i pozadi, ne vidi se uopste a ove trake oko vrata su bas bogate, vise je modni kupaci nego sto je za plivanje...elem, na snizenju je bio jer je verovatno proslogodisnji model...makar mislim da je proslogodisnji...dupla je tkanina tako da se nista ali nista ne providi...meni se jako dopada...

Ako nije tajna, koja mu je cena?

Meni se svidja takav gornji deo, posebno sto mi se cini da je pogodan za devojke sa vecim grudima :think:
 
Meni najbolje stoje gornji dijelovi ovoga tipa:
dug%20torzo-%20Roxy.jpg
malo jaca traka ispod grudi i spojene korpice

Kupila bih ovaj kupaci, samo da su korpe spojene, posto imam osjecaj da bi meni grudi ispale kada bih se savila:) A ovo je najljepsi model donjeg dijela, ova ojacana traka preko bokova je predivna
V278261_A01.jpg

Da imam male grudi, nosila bih iskljucivo ovo:
V293100.jpg
ili ovo:
vic-summer10-kupaci40.jpg
 

Back
Top