Moda i plaza...

Zgodna si nema sta...i nemoj da kukas na tih par kila...sada si sigurno dobila one zenstvene obline:)

Hvala:D pa nije strasno, ali nemam tu naviku da vezbam, a sve ode u stomak:whistling: sta da kazem, kada mi je pre neki dan neki decko ustao u busu:confused: malo da se zategnem i bilo bi ok, samo da se nateram, slika je iz IV srednje, sad na ovo dodajte jos 8kg ... a na moju visinu 168cm, mnogoo ....

Xexe sta su ti duge veze, i moj decko se ugojio 10kg od kada je sa mnom ... Sta bi bilo u braku:sad2:
 
Hvala:D pa nije strasno, ali nemam tu naviku da vezbam, a sve ode u stomak:whistling: sta da kazem, kada mi je pre neki dan neki decko ustao u busu:confused: malo da se zategnem i bilo bi ok, samo da se nateram, slika je iz IV srednje, sad na ovo dodajte jos 8kg ... a na moju visinu 168cm, mnogoo ....

Xexe sta su ti duge veze, i moj decko se ugojio 10kg od kada je sa mnom ... Sta bi bilo u braku:sad2:

uf, moj je trenutno na trocifrenom broju sto se kilaze tice! :roll:
vec sad skupljam recete za dijetalne supice i jela.
ebes izgled, zgog zdravlja se bojim!
trebamo djecu izradjati! :lol:
 
uf, moj je trenutno na trocifrenom broju sto se kilaze tice! :roll:

:lol:


to je muško, 0,1 tona sve ostalo je picipevac

Kupio mi decko magnet za frizider : "Boze, ako neces da me ucinis mrsavom, udebljaj sve ostale!"

:zper:
tvoga dečka za predsednika

:zcepanje:

Samo poterajte na bicikl,za vecericu nesto malo cisto da ne crknu od gladi i onda u krvetu da se preznoje:per:
I moj bio dosao do 3 cifre eno ga sada ki maneken:cool:

e kad bi se od znojenja u krevetu mršavilo....nema šanse...pa mi bi bili ko pritke, a ne da nismo...
 
Neću ništa da obećavam, evo možda za vikend ako budem zapalio na Štrand.
:dash: A rekoh da neće biti fotkanja dok ne dođem do idealne težine. :rumenko: Ovaj stomačić još nije za izlaganje pred Net auditorijumom. :D Sike mogu da prođu. :rumenko:
 

Back
Top