Must have za ovu sezonu....aktuelni trendovi

duge haljine, napokon:heart:
maxi-dresses.jpg
 
Poslednja izmena:
Izgleda da ce i muskarci NAPOKON da izgledaju kao muskarci a ne sa onim izbrijanim i pretezno praznim glavama.
Pazi.... gledam ih ovih dana svi u onim 3/4 pantalonicama i nekakvim majicicama bez ikakvog stila. U papucama ili nekakvim patikicama sa OBAVEZNOM tasnicom preko ramena. Mislim... kad vidim one tasnice tacno mi dodje muka. Imam zelju da odem do kuce i uzmem torbu od instrumenta i da s njom setam gradom.
Muskarci su generalno gledano bez ikakve ideje, kao da ih je ista majka radjala. Ma jos i gore... braca ili sestre pa se bar malo razlikuju. Ali ovi evo vec godinama ISTI !
Sve... sve mi mozete spomenuti i te kratke pantalone i papuce samo mi ne spominjite one TORBICE PREKO RAMENA :dash:
 
Pa dobro, delimicno se slazem, sto se (ne)originalnosti tice.Ali ne i tih tasnica, koje da, bodu oci :lol: Ali-gde muskarac da nosi svo svoje prnje, npr novcanik, mob, kljuceve.Po dzepovima?Mislim da je ovo mnogo prakticnije;)

...@cizmice...Gusti su gusti...;)...Metro-gladiator stil - jedna od opcija za muskarce ove sezone...

Giuliano

http://3.***************/_nbYdNetvTOg/R8KbGMua3cI/AAAAAAAAATg/C4wm1GjxEJw/s1600/Giuliano.jpg

Ma znam da je potrebno da covjek negdje spremi sve svoje sitnice.
Iz licnog iskustva mogu da kazem da je i meni potrebno nesto slicno jer nosim i gomilu kljuceva, i mobilne telefone i cigarete i flesh memoriju i upaljac i novcanik ali ne nostim takve torbice.
Memam nista protiv da opasu oko pojasa one kako ih zvase - pederuse. One mi nekako manje upadaju u oko i sasvim su okay. Nekako... pristojnije mi je vidjeti ih. Ako bas mora da se nosi nekakva torbice, neka bude neseser koji nece biti previse mali a niti suvise velik. Vrlo vazan je nacin nosenja tog nesesera. Ne volim ... cak i mrzim vidjeti neseser pod miskom. Ne bez razloga spomenuh ranije da bih najradije otisao do kuce i uzeo torbu od instrumenta. Ovo citaj izmedju redova. Muskarci vole da se mangupisu i izigravaju tobozxe nekakve mafijashe kojih se iskreno gnusam. Nisam ni ja nekakva zenskica, naprotiv. Radije cu na + 40C obuci jaknu i nositi ono sto treba da nosim i ako treba da nosim, nego da nosim neseser na onakav nacin.
 
Aktuelne su dezenirane suknje koje pojavi daju primesu hipi šika.
I nisu više rezervisane samo za dnevne varijante. Uz svečane bluze, pismo tašne i visoke potpetice, savršene su za večernji izlazak. Uz ravne sandale i XXL tašne pogodne su za dnevnu varijantu.

Nose se pletene tašne, od ratana, može i sa kombinacijom kože, svih veličina i boja, bilo da je u pitanju odlazak na plažu, šetnja ili večernji izlazak, ovakve tašne su veoma trendi.

Mnoštvo nakita, niska narukvica, neizostavan detalj su minđuše. Aktuelne su velike, bilo da su sa orijentalnim motivom, romantične viseće ili decentne alke.
 

Prilozi

  • Jason Wu.jpg
    Jason Wu.jpg
    14,6 KB · Pregleda: 10
  • Print skirt.jpeg
    Print skirt.jpeg
    23,9 KB · Pregleda: 7
  • D&G ratan purse.jpg
    D&G ratan purse.jpg
    31,4 KB · Pregleda: 7
  • Bangle set.jpeg
    Bangle set.jpeg
    17,7 KB · Pregleda: 6
  • Bohemian antiqued elephant.jpeg
    Bohemian antiqued elephant.jpeg
    17,5 KB · Pregleda: 6
O D V R A T N O. Znaci recite mi da sam ljakse ali ja ovo ne bih nikada obukao u zivotu... Zasto ne mozete prosto da nosite klasicnu garderobu svake godine... aaaaaaaa ne verujem kako su ruzno obuceni :dash::dash::dash:

:lol: Da, to je bas onda smisao mode:lol:
Doduse slazem se da je pomalo bljaks:confused: Ok su mi kosulje i sakoi, ali shorcici i sandale:eek: tj sandal/cizmice...il sta su vec...o moj bogo:roll: A tek helanke na drugom po redu...:rumenko: Pijuuuuuu...
 

Back
Top