Ma sve mi je jasno skoro skroz

Zdravko_Dren:
samo mi ne ide u vugla kako spojiti ljubav i sex!
da je ljubav i strast pa ajde ali ovo....
To je zato sto nikad nisi iskusio kako je to biti ispunjen do kraja(ljubav,sex,poverenje i sl.),kao i zbog toga sto zivimo u svetu takvom kakav je.......sve je nesto iz koristi,a ne iz pravih osecanja......cekaj,jednom ce neko i tebi pruziti sve,da tako akzem upakovano,a ona neces znati sta te je snaslo.....veruj mi!! :D
 
Dobro, dobro, spustite malo loptu...
Ali sta zapravo mi znamo o sexu?!
A sta znamo o ljubavi?!
- Pa kad ta (kao) saznanja ((mada ja mislim da mi nista ne znamo)) pokusamo da spojimo sta dobijamo tj. ja ne znam pa zato pitam...
sta se dobije kad se spoji ljubav i sex i vredi li to spajati.
Gde ucimo sta je sex?
Gde ucimo sta je ljubav?
Ili zasto dve suprotne stvari ljudi prihvataju kao jednu temu-forum itd...
Ne zznam pa pitam...
 
Zdravko_Dren:
Dobro, dobro, spustite malo loptu...
Ali sta zapravo mi znamo o sexu?!
A sta znamo o ljubavi?!
- Pa kad ta (kao) saznanja ((mada ja mislim da mi nista ne znamo)) pokusamo da spojimo sta dobijamo tj. ja ne znam pa zato pitam...
sta se dobije kad se spoji ljubav i sex i vredi li to spajati.
Gde ucimo sta je sex?
Gde ucimo sta je ljubav?
Ili zasto dve suprotne stvari ljudi prihvataju kao jednu temu-forum itd...
Ne zznam pa pitam...
Alo,spusti malo loptu i nemoj toliko da mi se tripujes,teorija nije toliko n i itna,oladi sve ce doci na svoje pre ili kasnije,ne trazi od mene da ti elaboriram na temu ljubai,moglo bi da potraje satima,danima,mesecimai godinama(veruj mi),uzivaj bre dok mozes!sto si ti toliko zabrinut da se nisi zaljubio po prvi put,onako ludacki i jako,pa zelis mozda da spojis lepo s korisnim? :lol: :) :) :)
 
Zdravko_Dren:
Dobro, dobro, spustite malo loptu...
Ali sta zapravo mi znamo o sexu?!
A sta znamo o ljubavi?!
- Pa kad ta (kao) saznanja ((mada ja mislim da mi nista ne znamo)) pokusamo da spojimo sta dobijamo tj. ja ne znam pa zato pitam...
sta se dobije kad se spoji ljubav i sex i vredi li to spajati.
Gde ucimo sta je sex?
Gde ucimo sta je ljubav?
Ili zasto dve suprotne stvari ljudi prihvataju kao jednu temu-forum itd...
Ne zznam pa pitam...

Ti mislis a Sokrat je znao ;-)

Sex je fizicki cin izmedju dve osobe ciji je osnovni cilj zadovoljstvo, a sekundarni produzenje vrste :)

Ljubav je reka (misao jednog mog druga kad je bio osnovac. Doticni ima sva prava na istu. Svaka zloupotreba, kopiranje i javno iznosenje te ideje je kaznjivo sa njegove strane.) :lol:

Kad ove dve misli spojis stvarno ne znam sta dobijes.
 

Back
Top