Ko se bije taj se voli

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Gledao sam neku bozu večeras He's just not into you, film kreće sa scenom gde klinka ima simpatiju koja joj prilazi u parku, izvredja je i gurne je u pesak.. naratorka kaže potom da su je od malena učili "ko se bije taj se voli" i da to što te neko izbegava je ustvari njegova nemoć da se suprotstavi svojim osećanjima bla bla bla..

Elem, pitanje za sve, koji je trenutak kada kapirate da svojoj "simpatiji" (ili šta god) niste aktuelni (a ok ste sa istom, nije palo odyebavanje i sl.) ili da jednostavno she-he is just not into you? Do koje granice idete a da ne vidite željenu povratnu reakciju u muvanju ili u nekoj laganoj vezici, kres kombinaciji ili šta god (a želeli biste više od toga)?
 
Elem, pitanje za sve, koji je trenutak kada kapirate da svojoj "simpatiji" (ili šta god) niste aktuelni (a ok ste sa istom, nije palo odyebavanje i sl.) ili da jednostavno she-he is just not into you? Do koje granice idete a da ne vidite željenu povratnu reakciju u muvanju ili u nekoj laganoj vezici, kres kombinaciji ili šta god (a želeli biste više od toga)?

De znam..
 
Gledao sam neku bozu večeras He's just not into you, film kreće sa scenom gde klinka ima simpatiju koja joj prilazi u parku, izvredja je i gurne je u pesak.. naratorka kaže potom da su je od malena učili "ko se bije taj se voli" i da to što te neko izbegava je ustvari njegova nemoć da se suprotstavi svojim osećanjima bla bla bla..

Elem, pitanje za sve, koji je trenutak kada kapirate da svojoj "simpatiji" (ili šta god) niste aktuelni (a ok ste sa istom, nije palo odyebavanje i sl.) ili da jednostavno she-he is just not into you? Do koje granice idete a da ne vidite željenu povratnu reakciju u muvanju ili u nekoj laganoj vezici, kres kombinaciji ili šta god (a želeli biste više od toga)?
mene tako jedan teo da izradi samo da me kresne i da me ostavi onda ja njemu kazem da je dobar samo za seks i da vis kako me otad juri :super:
 
Što se mene tiče, mislim da sam sa godinama sve brže mogao da vidim gde je ta granica. Kao klinac, srednja škola, nisam imao tri blage, zatalambasam se i tvrdoglavo idem napred do (ne)uspeha. Sada već vidim po prvom viđenju ili nastupu da li imam "prođu" ili ne..

Reče Divlja da voli da je osvajaju, to mi skroz ql ali mi je extra gotivno i kad riba napravi makar prvi korak...ne mislim na klasične startove, već na davanje signala sa određenim šmekom.
 
nije mi problem da dam do znanja da mi se neko dopada....ali, korak on, korak ja i tako naizmenicno....cim ne vidim odziv, povlacim se....ne borim se za nikoga niti objasnjavam i ubedjujem...nije moj stil.....

Skroz tako i ja i isto i sve baš, aha :)

Nekako mi je potpuno normalno uvek bilo da eto dam do znanja tom nekom i da mi se sviđa i sve... mada, iskreno, poprilično se lako zbunim i onda to možda i ne deluje tako..
Imala sam sreću pa su me moji momci uspeli proceniti i shvatiti šta ja želim možda i pre mene...
I nisu odustajali ako sam se ja možda bzvz povlačila.. nego su bili strpljivi i čekali..
I nekako mi je potpuno normalno da završne korake činimo zajedno, ali možda malo više na njegovu inicijativu.. :)
 
Poslednja izmena:
Skroz tako i ja i isto i sve baš, aha :)

Nekako mi je potpuno normalno uvek bilo da eto dam do znanja tom nekom i da mi se sviđa i sve... mada, iskreno, poprilično se lako zbunim i onda to možda i ne deluje tako..
Imala sam sreću pa su me moji momci uspeli proceniti i shvatiti šta ja želim možda i pre mene...
I nisu odustajali ako sam se ja možda bzvz povlačila.. nego su bili strpljivi i čekali..
I nekako mi je potpuno normalno da završne korake činimo zajedno, ali možda malo više na njegovu inicijativu.. :)

ma ja sam sadasnjem, koga sam znala poslovno. rekla da me zanima i da bih volela da ga bolje upoznam....iznenadio se mojoj direktnosti....a to i nije nista znacilo do onog sto sam rekla jer se lako moglo desiti da mi se i ne svidi u blizoj komunikaciji....ali, to je bilo sasvim dovoljno da ga ohrabrim da se i on pokrene.....i tako....pao je oma fenomenalan sex.....:hahaha:
 

Back
Top