oglasi za posao u stampi

Moze se preko infostuda naci ok posao,ali uslov je vec stecena pozicija i radno iskustvo,odnosno bogat CV.Ima ljudi koji su nasli bolji posao preko infostuda

kud ces jace iskustvo od mojega :) imam zaista lep CV. al infostud nista nista. Pa sam krenuo da kad na infostudu izadje nesto, da nadjem sam adresu kadrovika oglasivaca i direktno sam slao, i od tada sam i imao par poziva..

bese to pre tri godine kada nisam imao posao.
 
od tad je infostud postao mnogo popularniji...
bukvalno svi tamo oglasavaju, jer znaju da ce imati najvise ponuda...
npr. kad sam dala otkaz moj prethodni poslodavac je prvo objavio oglas u politici i bas se malo ljudi javljalo... kad je objavio na infostudu javio se ogroman broj kandidata za par dana...
to naravno pokazuje i da ce ti konkurencija sigurno biti manja ako prelistas i novine...
inace, mene su puno puta zvali na intervju kada sam konkurisala preko neta... mog brata takođe...
par puta su me zvali na osnovu ostavljene biografije na sajtu, i to iz renomiranih firmi.
inace sam do sada nasla dva posla, jedan oglas je bio na sajtu strukovnog udruzenja, drugi na sajtu infostuda... nisu spektakularni poslovi, ali živi se...
ja npr. nikako ne verujem u career days... to smatram za cistu promociju firmi i nikada nisam cula da se iko zaposlio na taj nacin...
 

Back
Top