Devojke, da li bi se zabavljale sa deckom koji ima brkove? (ima i anketa)

Da li bi se zabavljale sa deckom koji ima brkove?

  • Ne bih.

  • Bih.

  • Forumasice vec imaju brkove, a u vezi bi bilo puno dvoje brkova...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Bio sam danas malo do grada, ono, lepo vreme, nedelja itd. I vidim u jednom kaficu lika koji ima brkove. Ali ono, mislim, mladji je sigurno od mene, tu oko 22-25 godina najvise ima. A ima brkove. Ali brkove kao stariji ljudi sto imaju (mislim takvog oblika, ne nesto IN ili fensi nego bas... Retro... :eek: ) A nikako mu ne stoje kad se vidi da je mladji... :thumbdown:

A sedeo je sa nekom devojkom. E sada, ne znam da li mu je to devojka ili drugarica ili nesto drugo... Nije ni bitno. Nego, bas sam se zapitao da li bi forumasice bile sa deckom koji ima brkove? ;)

Zapravo, palo mi je i na pamet da su se mozda upoznali preko neta! :D
 
jel kao u kraljevica Marka, brci ili kao u nekog fegeta

Ma jok, mali.

hernandez_mustache.jpg
 
freddie20mercury206020-20i20want20t-2.jpg


missim ja mnogo volim fredija i to sve, i on mi je simbol brkatog muskarca :) inace i arape na tv kad gledas, obicno se vide samo muskarci na gomili,pipkaju se stipkaju,guraju i to sve i uglavnom imaju brkove :neutral:

Hahaha, i ja sam odmah pomislio isto! :D

pa, i brkove bih prebolela verovatno,

Pa dobro, na selima su drugaciji obicaji...:p
 
Bio sam danas malo do grada, ono, lepo vreme, nedelja itd. I vidim u jednom kaficu lika koji ima brkove. Ali ono, mislim, mladji je sigurno od mene, tu oko 22-25 godina najvise ima. A ima brkove. Ali brkove kao stariji ljudi sto imaju (mislim takvog oblika, ne nesto IN ili fensi nego bas... Retro... :eek: ) A nikako mu ne stoje kad se vidi da je mladji... :thumbdown:

A sedeo je sa nekom devojkom. E sada, ne znam da li mu je to devojka ili drugarica ili nesto drugo... Nije ni bitno. Nego, bas sam se zapitao da li bi forumasice bile sa deckom koji ima brkove? ;)

Zapravo, palo mi je i na pamet da su se mozda upoznali preko neta! :D

ovakvi brkovi kao iz teme su mi grrrrrrrrrrozni:lol:
neka fala
 

Back
Top