Desnica pobedjuje svuda po EU

Sad rece pacov Boza na StudiuB.

Na izborima za EU parlament desnica odnosi pobedu u vecini EU zemalja
Bice veselo

več sam vam rekao
prije 3 tedna
u evropi če puknit, jer to što je sada europa je samo inkubator za svakog kriminalaca koji ima 5 minuta
 
Pa to se moglo i predpostaviti.I tamo raste nezaposlenost a samim tim i nezadovoljstvo i šikaniranje "stranaca' a u tome jačaju desna krila.E onda kad dodaš i nacionalni ponos koji svi imaju (osim nas) tj dali je njima bilo bolje pre EU ili sad, pa nezainteresovanost za izlazak na izbore i eto ti kako došlo tako i otišlo..
 
anita

prekasno je definitivno

neznaš kakva sranja su ljudi doživljali ali ti se smiješ

tipična srbkinja
da vam bog da da idete u eu pa imate milijun šiptara usred srbije

Lol, pa ja i nisam za EU, ne znam odakle ti ta ideja z:D.
Skapirala sam posle jedno dve nedelje informisanja sta bi to tacno znacilo, da u prevodu to znaci da albanski mafijasi mogu da kupe nekretnine u sred terazija (centar BG-a) :mrgreen:.
a posto smo nacija koja bioloski odumire, dok albanci imaju oko 14 promila... Evidentno je sta bi nastalo. To je nesto sto je Seselj jos odavno upozoravao, naravno on je agent mracnih sila i kao takav hoce samo da unisti sve u srbiji :super:
 
A levica cek i u EU ima veoma veliku pordsku. U zemljama poput Portugala , Spanije , Francuske, Nemacke , Italije.... Ovo naravno nisu povoljni rezultati ali su privremeni ;) Samo pogledajte u Francuskoj u kojoj se nekako desnica posle X godina docepala vlasti ta ista je kritikovana sa svih strana i nema neke velike sanse da tu ostane jos dugo :)
 
“Slabo. Izlaznost je jako slaba, na ovom glasačkom mestu je izašlo tek 20 odsto birača a znam da je na državnom niivou situacija još gora”, kazao je predsednik biračkog mesta, Rikardo di Karlo.

Slaba izlaznost znači i veliku verovatnoću da će svoje mesto u evropskom parlamentu prvi put dobiti i pojedine stranke ekstremne desnice, čiji glasači redovno izlaze na izbore.

Podaci o očekivanom odzivu zato su najniži za 30 godina koliko se održavaju izbori za Evropski paralment.

Birališta će biti otvorena do 20 sati, a prvi rezultati iz cele evrope očekuju se par sati kasnije.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=06&dd=07&nav_category=78&nav_id=364650

Izgleda ljude vise zabole za EU i EU parlament
 

Back
Top